Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Cytat;-)))

    26.02.05, 00:10
    "Puszysta Winnie miała tak przebarwione zębiska, że z jednym białym zębem
    czyniłyby komplet bil do snookera". (!:-D)
    [Brendan O'Carroll, "Urwisy", s.63]
    Obserwuj wątek
      • gatta13 Re: Cytat;-))) 26.02.05, 19:17
        :))) Chyba muszę przeczytać. :)

        gatta_czytelnik
      • kemot8 Re: Cytat;-))) 26.02.05, 19:28
        To ja też coś zacytuje:
        "Dobrym przykładem płaskiego ułożenia atomów na płaszczyźnie jest układ kul
        bilardowych na początku jednej z odmian tej gry (Snookera). Kule są ułożone w
        trójkąt, tak aby zajmowały na stole jak najmniej miejsca."
        Michael F. Ashby, David R. H. Jones
        "Materiały inżynierskie tom 1. - Właściwości i zastosowania"
        • gatta13 Re: Cytat;-))) 27.02.05, 12:16
          Ciekawe czy snookerzyści wiedzą, że to chodzi o zajmowanie jak najmniej miejsca. :))))))
          • dorota_snooker Re: Cytat;-))) 27.02.05, 14:54
            gatta13 napisała:

            > Ciekawe czy snookerzyści wiedzą, że to chodzi o zajmowanie jak najmniej
            miejsca. :))))))


            Wnioskując po bałaganie jaki potrafią zrobić na stole - nie sądzę
            ;))))))))))))))))))
            • gatta13 Re: Cytat;-))) 27.02.05, 15:39
              Najbardziej to mi się podobał taki bałagan, co go kiedyś zrobił Hann przy rozbiciu. Poturlało się wszyściutko ślicznie. :)))
              • gatta13 Re: Cytat;-))) 27.02.05, 15:40
                A przy okazji mam pytanie do komentatorów ( z cyklu co się stanie jak wpadną dwie czerowne). Czy zdarzyło się kiedyś, żeby zawodnik nie rozbił kulek? Faul and miss na samym początku?
                • gawronka Re: Cytat;-))) 27.02.05, 15:49
                  gatta13 napisała:

                  > A przy okazji mam pytanie do komentatorów ( z cyklu co się stanie jak wpadną
                  dw
                  > ie czerowne). Czy zdarzyło się kiedyś, żeby zawodnik nie rozbił kulek? Faul
                  and
                  > miss na samym początku?

                  Zdarzyło się. Mi.

                  :D
                  • dorota_snooker Re: Cytat;-))) 27.02.05, 17:27
                    A mnie to się zdaje że takie cudo widziałam w wykonaniu komentatora szanownego
                    na jakimś turnieju ;D

                    PS. A już krakusy to mistrze w takim "rozbiciu" :D :D
        • parmenion Re: Cytat;-))) 01.03.05, 22:11
          kemot8 napisał:

          > To ja też coś zacytuje:
          > "Dobrym przykładem płaskiego ułożenia atomów na płaszczyźnie jest układ kul
          > bilardowych na początku jednej z odmian tej gry (Snookera). Kule są ułożone w
          > trójkąt, tak aby zajmowały na stole jak najmniej miejsca."
          > Michael F. Ashby, David R. H. Jones
          > "Materiały inżynierskie tom 1. - Właściwości i zastosowania"

          Heh, dobre. Btw ostatnio zauważyłem, że w brydżu często uzywa sie, bardzo
          podobnego do snookerowego, wyrażenia: "Dojście na stół do małych kolorów"
          • eulalija Re: Cytat;-))) 02.03.05, 16:38
            parmenion napisał:

            > Btw ostatnio zauważyłem, że w brydżu często uzywa sie, bardzo
            > podobnego do snookerowego, wyrażenia: "Dojście na stół do małych kolorów"

            Chyba powinno być "dojście do niskich kolorów". Ale bardzo upierać się nie
            będę, trochę lat minęło odkąd ostatni raz w brydża grałam.
            • parmenion Re: Cytat;-))) 03.03.05, 11:53
              eulalija napisała:

              > Chyba powinno być "dojście do niskich kolorów". Ale bardzo upierać się nie
              > będę, trochę lat minęło odkąd ostatni raz w brydża grałam.

              To zalezy czy używasz wspólnego jezyka ;-).
              Anyway, "dojście na stół do niskich kolorów" is even more similar to what the
              snooker players use :-)

              pozdr
      • bokserka123 A to pech!!! :))) 25.03.05, 16:48
        Winie miała raptem 21 zębów...:)))
        • rigel Re: A to pech!!! :))) 28.03.05, 08:43
          może to chodziło o jedną szczękę tylko? ;)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka