Gość: Grzybo Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 13:54 Popieram całą akcję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: raphal Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.tuchola.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 13:55 Gość portalu: Grzybo napisał(a): > Popieram całą akcję. To działaj!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agentka Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.solutions.net.pl 09.09.01, 13:27 ja tez popieram ! co to ma byc? MŚ to jak swieto narodowe ! Niech Polsat sobie zakoduje wystepy zespolow disco polo ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Noah Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 14:03 Najbardziej przeraża mnie myśl że mecze na Polsacie są beznadziejnie komentowane.Ale dzięki "uprzejmości "Pana Solorza nie będe musiał tego słuchać. W sumie-żeby mu te zarobione pieniądze bokiem wyszły..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: appp Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.waw.cdp.pl 05.09.01, 14:07 Prawie zawsze możesz wyłączyć głos w TV i właczyć relację z 1 Programu Polskiego Radia. Satysfakcja gwarantowana :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pc Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 66.40.17.* 05.09.01, 14:10 tak wiele to on nie zarobi jak tak dalej będzie postępował Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lanc@ Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.enpol.pl 05.09.01, 14:20 Witam .. Przylaczam sie do akcji juz wyslalem maile do wszystkich mozliwych znajomych .. rozeslalem informacje do wszystkich podawanych przez was adresow. Prosze jesli to czytasz teraz to nie kiwaj glowa tylko zrob to co ja. Mysle ze jesli to nie pomoze to z przyjemnoscia odpale jakies procesy dla zaspamowania zainteresowane serwisy. Mysle ze jeszcze mamy troche czasu i dziki mediom jestesmy cos w stanie wskorac. Moze uda nam nam wygrwac z czlowiekiem ktory "pierwszy milon" zarobil niewiadom jak i gdzie ........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOGUT Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.bialystok.ext.ids.pl 05.09.01, 14:06 Ten Polsat to ciumoki. Prawdziwy kibic czeka na mistrzzosttwa,a nie moze obeejrzec bbo nie ma dekoderaa ,a taaki paaaniccz kupi ssobie dekoder i czasem moze ccos obejrzy. Czy temu sluzy sport? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirekk Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 14:11 Akcja Polsatu z kodowaniem transmisji z mistrzostw świata to po prostu skurwysyństwo (przepraszam za wyrażenie, ale nic innego nie pasuje). Proponuję by zrównać z ziemią stację Solorza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bamb0 Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.cafe.cyberpub.pl 05.09.01, 14:14 proponuję nic nie robić. Polsat się przejedzie finansowo na tym interesie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JAGA Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 149.156.81.* 05.09.01, 14:16 Byłam na meczu w Chorzowie. Oszalałam z radości. Wszystko to trwało do poniedziałku. Proponuję sabotować dekodery!!! Niech nikt nie waży się kupować dekodera ani nawet dowiadywać o ceny!!!! Dzisiejsza wypowiedź Solorza w Gazecie Wyborczej (05.09.01) świadczy tylko jakim jest zadufanym człowiekiem. Jego pieniądze, jego ryzyko. Nie uwierzę, że nie zarobił by dużej kasy na samych reklamach. Jeśli jednak ktoś jest pazerny niech straci. Jeszcze raz apeluję nie kupować!!! Szkoda tylko, że puszczając transmisję na kanale ogólnodostępnym mecze mógłby komentować p. Mateusz Borek to jest przyjemność Go słuchać. Wybieram Eurosport! Mecze będę oglądać na żywo nawet o 4.00 rano! Dla kibica największa radość oglądać przekaz bezpośredni, p. Solorz kibicem nie jest! Kto porównuje ligę polską i Reprezentację Polską ten jest nienormalny!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich kibiców Jaga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raphal Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.tuchola.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 14:24 Gość portalu: JAGA napisał > Wybieram Eurosport! Mecze będę oglądać na żywo nawet o 4.00 rano! Dla kibica > największa radość oglądać przekaz bezpośredni, p. Solorz kibicem nie jest! Kto > porównuje ligę polską i Reprezentację Polską ten jest nienormalny!!!!!!!!!! > Pozdrawiam wszystkich kibiców Jaga. Nie ciesz się JAGA. Wiem od osób z polskiej sekcji Eurosportu, że stacja ta nie ma praw na pokazywanie meczy i na 90 % nie będzie ich miała. > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pio Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.t19.ds.pwr.wroc.pl 05.09.01, 14:25 Z całą pewnością tego szmatławego dekodera PolShitu nie kupię. Już wolę słuchać radia. Na akcję proponuję również namówić samych piłkarzy aby nie udzielali żadnych wywiadów Solorzowi i jego kumoterii z PolSratu. Mam nadzieję, że wszystkie te nasze wysiłki nie spowodują podbicia wartości praw do transmisji. Solorz może chcieć tak zrobić, by potem sprzedać je za wyższą cenę stacji ogólnodostępnej po dużej nagonce urządzonej na niego. Trzeba, więc się zastanowić jak najlepiej działać, by móc oglądać mecze naszej reprezentacji a przy okazji nie dać zarobić Solo-maniakowi. Liczę, że spece medialne z GW nam pomogą. Odpowiedz Link Zgłoś
srubokret [[[****AkCja NA POLSAT - ŁĄCZYMY SIĘ****]]] 05.09.01, 14:46 zalozylem grupe antypolsat na yahoo. bedzie nam latwiej komunikowac sie ze soba, zostawiac zdjecia, skrypty, jest mailinglist itd. itp. http://groups.yahoo.com/group/antypolsat musimy sie połączyć drodzy państwo bo tylko zjednoczeni jesteśmy silni. mecz z norwegią oglądało 8 mln widzów.... pzdr srub Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Macrose Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 15:02 Wysyłajcie maile do tego klienta z FIFA (Andreas.Herren@fifa.org) Każdy kto speak english or sprechen deutsch or something piszcie do niego. On może nam pomóc. FIFA ma władzę i wpływy. Nie będzie Solorz pluł nam w twarz i meczów nam kodował! TVP też dała dupy, ale Solorz musi odkodować mecze. A najlepiej wyjdzie na tym ta ruda kanalia Boniek, który robi lewą kasę i zgarnia wszystkie laury za Deynę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raphal Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.tuchola.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 15:11 Ja juz wysłalem. Wysyłajcie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: montee Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.trzebinia.net 05.09.01, 15:41 Mi sie zagrzala juz skrzynka na wp.pl :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bzyczek Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.mad.east.verizon.net 05.09.01, 16:57 Wyslane ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arkadius Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 15:08 Apeluję o BOJKOT firm i produktó, które zareklamują sie w kodowanym POLSZMACIE. Razem wywrzyjmy presję! Nie zadzwonie z telefonu, nie napije się piwa, nie kupię słodyczy jesli bedą miały cos wspólnego z SOLORZEM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PB BOJKOT POLSATU BOJKOT POLSATU BOJKOT POLSATU IP: *.acn.waw.pl 05.09.01, 15:14 OGŁASZAM BOJKOT POLSATU. NIE OGLĄDAJCIE TEJ PRYMITYWNEJ TELEWWIZJI ...OD TERAZ DO SKUTKU. NIE DAMY SIE DYSKRYMINOWAC W JEDNOŚCI SIŁa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raphal Re: BOJKOT POLSATU BOJKOT POLSATU BOJKOT POLSATU IP: *.tuchola.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 15:17 Wysyłajcie to komu się da. Naróbmy zamiesznia! Badźmy głośni! Szanowni Państwo, Mając na uwadze dobro polskiej piłki noznej i polskich kibiców do których zalicza się zapewne wielu członków Państwa Klubu zwracam się z prośbą o interwencje w sprawie kodowania bezpośrednich transmisji z Mistrzostw Świata w Japonii i Korei. Fakty są takie: 1. Polsat startuje jako telewizja OGÓLNODOSTĘPNA w przetargu (tyko takie były dopuszczone 2. Polsat uruchamia kodowanie, niby bez abonamentu (za samą kaucję zwrotną) 3. Polsat wprowadza abonament, początkowo 10 zł, ostatnio już 25 zł 4. Polsat wprowadza PAY-PER-VIEW, ceny jednej imprezy szacowane na 100zł Tak więc telewizja Polsat ignoruje nie tylko rozbudzone nadzieje Polskich kibiców ale również względy prawne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.mediacom.pl 05.09.01, 15:22 Gość portalu: Arkadius napisał(a): > Apeluję o BOJKOT firm i produktó, które zareklamują sie w kodowanym > POLSZMACIE. Razem wywrzyjmy presję! Nie zadzwonie z telefonu, nie napije się > piwa, nie kupię słodyczy jesli bedą miały cos wspólnego z SOLORZEM Dobrze, a przede wszystkim MADRZE mysli ten chlopak - sluchajcie Go!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raphal Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.tuchola.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 15:26 TO JEST MAIL DO SZEFA KRRiT: braun@krrit.gov.pl TU WYSYLAJCIE PROTESTY! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raphal Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.tuchola.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 15:32 PROTESTY kierujmy tu, za cos ci panstwo biora po kilkdziesiat tysiecy miesiecznie. Przewodniczący KRRiT Juliusz Braun braun@krrit.gov.pl 01-015 Warszawa, Skwer Kardynała Wyszyńskiego 9 tel. 838 50 21; fax 838 81 97; Rzecznik prasowy przewodniczącego KRRiT: Joanna Stempień-Rogalińska - stempien@krrit.gov.pl tel: 635 31 95; Zastępca przewodniczącego KRRiT Jan Sęk sek@krrit.gov.pl tel: 838 93 65; Członek KRRiT Włodzimierz Czarzasty czarzasty@krrit.gov.pl tel: 636 58 72; Członek KRRiT Waldemar Dubaniowski dubaniowski@krrit.gov.pl tel: 840 15 31; 851 37 34 Członek KRRiT Lech Jaworski jaworski@krrit.gov.pl tel: 840 59 39; Członek KRRiT Adam Halber halber@krrit.gov.pl tel: 840 17 16; 841 90 41 Członek KRRiT Danuta Waniek waniek@krrit.gov.pl tel: 840 48 43; Członek KRRiT Jarosław Sellin sellin@krrit.gov.pl tel: 841 26 11; 851 37 35 Członek KRRiT Aleksander Łuczak Luczak@krrit.gov.pl tel: 840 23 79; Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomi Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.wns.univ.gda.pl 05.09.01, 15:40 Dołączam się do akcji przeciw Polsatowi, a chytrus Solorzula niech się wypcha sianem! Jak zobaczy, że wszyscy olewamy jego dekodery to mu rura zmięknie i wszystkie mecze z mistrzostw (nie tylko Polski) pójdą na żywo. Na razie totalny bojkot Polsatu i trzymamy kciuki za naszych (pokażcie Łukaszence co potrafią ORŁY ENGELA). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 192.168.30.* / *.batory.org.pl 05.09.01, 15:33 To rzeczywiście jest nie fair (staram się to łagodnie określić, chociaż .... ). Chciałbym, żeby to nie była prawda, ale na razie nią jest. Faktycznie pewnie ktoś przekalkulował, że bardziej opłaca się zakodować i mieć kasę z dekoderów, ale czy sprawdził ile stracą jeśli przestaną się reklamować firmy w czasie MŚ. Ceny spotów podczas takich imprez osiągają zawrotne wysokości (daj nam Boże tyle kasy ile trzeba zapłacić za 30 sek. w czasie transmisji). W tych firmach są też ludzie, którzy stwierdzą, że nie opłaca im się dać reklamy, bo nie obejrzy tego zwyczajny Kowalski, tylko co któryś Polak. Uważam, że to co zrobił POLSAT, to wielkie świństwo i zamykanie ludziom dostępu do informacji (wg mnie mecz jest informacją oprócz tego, że jest widowiskiem), to naprawdę jest hańba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris --== ADRESY POLS(R)ATU ==-- IP: *.mediacom.pl 05.09.01, 15:30 Kochani! Pod te adresy slijcie co sie da! Niewazne czy to protest czy jakies inne badziewia typu nuke, trojan, ... - narobmy im klopotow. sekretariat@polsatmedia.com.pl joanna.sokolowska@polsatmedia.pl marzena.fabianska@polsatmedia.pl justyna.ganczarek-jach@polsatmedia.pl pbartosinski@polsatnews.com bchlasta@polsatnews.com praca@polsatnews.com admin@polsatnews.com tjachimek@polsatnews.com ptepolsat@ptepolsat.com.pl biuro@fundacjapolsat.org.pl marekk@teleaudio.com.pl sekretariat@paimedia.polsat.com.pl polsat@teleaudio.com.pl marketing@teleaudio.com.pl gazetatv@teleaudio.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamil Re: --== ADRESY POLS(R)ATU ==-- IP: 62.178.194.* 05.09.01, 15:43 Polsat powinien odczuc na swojej skorze co znaczy rozpoczac walke z kibicami. Jak wszyscy kupia dekodery to okaze sie, ze trzeba bedzie placic gigantyczne sumy za kazdy mecz. Pokazmy im kto zu rzadzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Re: --== ADRESY POLS(R)ATU ==-- IP: *.goleniow.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 16:06 Jestem za tym aby cos z tym fantem zrobic!!!!!!!!!Zgadzam sie z tym protetsem i do niego sie przylacze ,a takze bede innych do tego namawial!!!!Pozdrowienia dla wszystkich kibicow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian http://polshit.w.interia.pl/ IP: 3.40.128.* 05.09.01, 15:39 zapraszam do protestu, zlinkujcie i przeslijcie do znajomych polshit.w.interia.pl wchodzcie i modyfikujcie - niech zobacza, ze jest nas wiecej niz dekoderow licznik bije Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: artful Re: http://polshit.w.interia.pl/ IP: *.elbacsb.com.pl 05.09.01, 15:58 Mam jeszcze jeden pomysł, choć nie łatwy do zrealizowania. Zbliżają się wybory, czas gorący w mediach. Polsat prowadzi swoje programy publicystyczne np. Polityczne graffiti. Proponuję wymóc na politykach (którym potrzebne będa głosy kibiców - według danych mecz Polska - Norwegia oglądało 8 mln potencjalnych wyborców, a nie wszyscy przecież mogli), aby zbojkotowali występy w Polsacie. Może więc spamować również komitety wyborcze partii uczestniczących w kampanii wyborczej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CVX Re: Fajnie by było.... IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 16:09 Fajnie by było gdybyśmy mieli za sobą media. Najlepiej telewizje TVN gdyż to właśnie Polsat jest chyba najbardziej nielubianą telewizją wśród dziennikarzy TVN-u. proponuję wysyłać maile do Faktów TVN-u. Przypuszczam, że pan Tomasz Lis z wielką satysfakcją opowie w głównym wydaniu FAKTÓW o kulisach umowy Polsatu na zakup praw do transmisji mistrzostw świata. Adresik: fakty@tvn.pl . Ja juz wyslalem. A tak swoją drogą to Gazeta Wyborcza tez ma siłe przebicia ;) WYJEBIEMY SOLORZA I TEN JEGO WIEJSKI POLSHIT. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 217.11.136.* 05.09.01, 16:17 Solorz najlepiej niech zakoduje cały Polsat, nikt nie będzie musiał oglądać tego gówna. Ja od dzisiaj usuwam ten antypolski program, nawet mojej babci zabronię oglądać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.wasko.pl 05.09.01, 16:22 Zgadzam się w 100%! To jest paranoja, by mecze narodowej reprezentacji nie były ogólnodostępne dla widzów. Nikt przeciez nie wmówi mi, że "można sobie pooglądać retransmisję", kiedy wynik jest już roztrąbiony na wszystkie strony!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: udi Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 05.09.01, 16:23 polsat trzeba pierdolić bo to zajebane dziwki, i zgadzam się z tobą. a poza tym polsat i tak kurwa bedzie musial pokazac mecz otwarcie ''''nasze'''' mecze jak półfinał i finał bo inaczej fifa do bierze mu sie do dupy !!!(jest to wyraznie napisane w regulamie wydawanym przez FIFA) natomiast jesli kurwa bedzie inaczej to zajebie kurwa na smierc polsat i siebie z kurwa pierdolonej zlosci jak tylko o tym pomysle kurwa!!!!!!!!!!!! to malo nie wyjebie, polska reprezentacja po raz pierwszy zagra w finałach mistrzostw swiata a tu takie kurwy .... a to co pierdoli szef lub derektor polsatu(obaj i tak chuje) ze mecz o 3 rano zobaczy 0,5% to jebany albo raczej jebany(przez leppera). polska zagra na mistrzostwach swiata i nic tego nie zmienia ze bedzie mecz w telewizji o 3 czy 20 i tak zbierze wiele milionłów ludzi, wiec takie glupie tlumaczenie chuj mu dadzą !!! pozdr. jebać polsat Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszko O CO TU NAPRAWDĘ CHODZI -do sceptyków 05.09.01, 16:30 TUTAJ NIE CHODZI O TO, ŻE TO MY CHCEMY OBEJRZEĆ MISTERZOSTWA, JAKO PRAWDZIWI KIBICE I TAK JE ZOBACZYMY (płacąc kasę, idąc na mecz do znajomych, oglądając czeską albo kostarykańską telewizję, czy też konstruując własny piracki dekoder) TU CHODZI O TO ŻE MUNDIAL TO JEST ŚWIĘTO WSZYSTKICH LUDZI (a nie tylko takich fanatyków piłki jak ja) - SWOJĄ DRUŻYNĘ OGLĄDAJĄ: GOSPODYNIE DOMOWE, KSIĘŻA, CZYTELNICZKI BRAVO-GIRL, BABCIE, PROFESOROWIE FILOZOFII itd... ale przede wszystkim ... DZIECIAKI!!! kiedy ktoś tam, postanawia sprzedawać prawo do oglądania swojej drużyny -CI LUDZIE NIE ZOBACZĄ MISTRZOSTW!! pamiętam, że w ''82, jako 6-letni małolat z zapartym tchem śledziłem poczynania naszych wraz z mamą, tatą, babcią i dziadkiem (dziadek jako jedyny nie podzielał entuzjazmu po pogromie peruwiańczyków i bardzo ich żałowal powołując sie na swoja wizyte w peru, i że niby oni byli bardzo mili dla polaków... a my ich tak.. za ostro potraktowaliśmy) i podkreślam, że ani ojciec ani matka - nikt z mojej rodziny NIE INTERESOWAŁ SIĘ PIŁKĄ (wciąż nie pojmuję jak to możliwe być takim ignorantem ;) -gdyby wtedy mś były zakodowane Z PEWNOŚCIĄ BYM ICH NIE OBEJRZAŁ dlatego Z MYŚLĄ PRZEDE WSZYSTKIM O DZIECIAKACH - MUSIMY UWOLNIĆ ORŁY!!! bo niby jak sie ma potem młodzież garnąć do piłki??????? jak nie złapią bakcyla w jako małolaci .. to potem zamiast grać w piłkę na podwórku mogą nie daj bóg uprawiać dyscyplinę "pokemony" albo zostaną politykami albo fanami "dwóch światów" albo nie wiem co... ktoś mądry kiedyś powiedział (nie pamietam kto - nie jestem tak mądry;) cytuję: "niektórzy myślą, że piłka nożna to sprawa życia i śmierci -zapewniam was, że to coś znacznie poważniejszego" Odpowiedz Link Zgłoś
artful Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) 05.09.01, 16:40 Właśnie wysłałem informacje do TVN, aby zwrócili uwagę na FORUM. Myślicie, że Lisek Chytrusek powie społeczeństwu, że rewolucja jest blisko ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 10.20.65.* 05.09.01, 16:40 mam nadzieję ze do tego nie dojdzie bo to grozi niepokojami społecznymi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 217.11.136.* 05.09.01, 16:42 W Polsacie właśnie rusza program "CHCIWOŚĆ-RZĄDZA PIENIĄDZA" - nic dodać nic ująć. Odpowiedz Link Zgłoś
lukas20 Polsat a Polska w finałach! 05.09.01, 17:04 Z moich obserwacji wynika,że ludzie strasznie bulwersują się wiadomością o wykupionych prawach do transmisji meczów reprezentacji Polski przez Polsat. Oczywiście żaden z wiernych kibiców nie wziął pod uwagę,że to właśnie Polsat już dwa lata temu wierzył w siłe Białych Orłow Engela.Wówczas nikt nawet nie dawał Polakom szans na baraże.Nieustanna krytyka ze strony mediów, zawiedzionych kibiców(pamiętacie mecz z Hiszpanią)nieustanne liczenie minut bez gola.TVP s.a. nie chciała nawet pofatygować się o pozyskanie praw do transmisji. Polsat ,wręcz przeciwnie ,odważył się uwierzyć w reprezentacje już na początku drogi do MŚ.Czy możemy obwiniać Polsat?Czy opinia publiczna ,może rządać zmiany?A jeżli tak to na jakich prawach w demokratycznej,a przede wszystkim kapitalistycznej rzeczywistośi III Rzeczpospolitej. Polsat może okazać dobroduszność i odprzedać prawa za godziwe pieniądze. Pamiętajci oni byli pierwsi.Nie wyciągajmy wniosków pochopnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pablo Re: Polsat a Polska w finałach! IP: 212.160.148.* 05.09.01, 17:13 Czas nie ma tu znaczenia ponieważ umowa, którą podpisał Solorz wyrażnie mówi że Polsat ma OBOWIĄZEK transmisji spotkań reprezentacji narodowej na ogólnodostępnym kanale !!! O tym Solorz doskonale wie !!! W dzisiejszej Wyborczej jest artykuł , w którym kretyńsko się tłumaczy !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waw Re: Polsat a Polska w finałach! IP: 194.74.105.* 06.09.01, 14:49 Za takie opinie i rozumienie sprawy, to mozesz sie wlasna reka zabic, a druga w tym czasie zrobic laske Solorzowi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bzyczek Gupie pytanie ... IP: *.mad.east.verizon.net 05.09.01, 17:03 Czy Polsat jest wogule dostepny w USA ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baker Re: Gupie pytanie ... IP: *.mentorg.com 05.09.01, 17:10 Chyma nie, chociaz nie jestem pewny. Ostatnio ME byly na pay per view. Caly tueniej kosztowal chyba cos kolo 127 $. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bzyczek Re: Gupie pytanie ... IP: *.mad.east.verizon.net 05.09.01, 17:30 Wiem stary to nie problem. MS jest tutaj na kanale 7 i oczywiscie caly tez jest na Univision. Nie problem jest z ogladaniem mistrzostw swiata w USA. Ale wiesz zawsze milo by bylo obejrzec ten mecz z Polskim komentarzem. Zreszta ... myslalem moze ze skoro beda pokazywac MS .. to moze i eliminacje do Mistrzostw Europy i same mistrzostwa Euro ... co tutaj niestety nie ma. Marek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baker Re: Gupie pytanie ... IP: *.mentorg.com 05.09.01, 17:46 Wiem, ze mozesz tutaj zlapac polonie. Polsat tez moze byc dostepny. Fajnie by bylo miec komentarz po polsku, ale i tak najwazniejsze jest to zobaczyc:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: morpheus Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 17:06 Myślę, ze źle oseniamy intencje pana Solorza. On wcale nie chce nas pozbawić prawa do oglądania polskiej reprezentacji. Pragnie jedynie zostać najmniej popularną osobą w Polsce. Spełnijmy narzenia tego biednedo człowieka, a na znak protestu pojkotujmy Polsat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: okie Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.interbit.pl 05.09.01, 17:33 Ktos tu mial racje: facet chce uzyskac popularnosc dla siebie i stacji - wiadomo ze po takiej nagonce zrobia pseudopromocje dekoderow polszitu zachecajac do kupna a pozniej z miesiac przed mistrzostwami okaze sie ze mecze Polakow beda w pasie ogolnodostepnym.A ci ktorzy to badziewie kupia beda musieli sie meczyc z powalonymi umowami ktore trzeba podpisac przed kupnem tej padaczki.Eurosport na pewno bedzie z polskim komentarzem , na zachodnich stacjach beda lecialy mecze na pewno, a polsat i tak mozna olac -jakich oni tam komentatorow zwerbuja - wazne zeby byl obraz a fonie mozna sobie podarowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niewiem do boju IP: *.pl 05.09.01, 17:33 może i szkoda ze polska awansowała?? polsat by mniej zarobił!:))))))))))) żartuję hehe polsat w morde bity musimy działać rodacy W IMIĘ POLSKIEJ PIŁKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nethan TVP: może coś zrobicie !!!! IP: *.nowa-sol.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 17:29 Jeśli Solorz mówi, że nie opłaca mu się pokazywać meczy reprezentacji na otwartym kanale, bo o 6 rano będzie zbyt mała oglądalność i niskie dochody z reklam, niech odsprzeda prawa do naszych chłopaków telewizji publicznej. Może oni będą skłonni zapłacić parę dolców. W ten sposób i Polsat na tym zarobi, a i my zobaczymy Polaków w akcji!!! TVP niech też robi coś w tej sprawie po tym jak dała ciała z meczami ligi, wyjazdami reprezentacji i całymi mistrzostwami!!! pzdr. nethan@poczta.fm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QSt Re: AkCja NA POLSAT (Ruscy w akcji) IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 18:06 Na Solorza trzeba nasłać Ruskich!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: minorman POLSAT to jeden wielki, żeby sie nie wyrazic, PIECE OF SHIT IP: *.gl-jp.digi.pl 05.09.01, 18:18 Od dawna wiadomo że polsat jest największym badziewiem jakie kiedykolwiek polskie oko widziało. Solorz to łapczywy typ, chce sie nachapać nie patrząc na to, co mówi Polskie Społeczeństwo. Nie chodzi tylko o to, że nie stać nas na dekodery: wprost przeciwnie, są chyba nawet za darmo, ale chodzi o zasadę- by nie płacić za oglądanie chłamu jakim bez wątpienia jest cała gowniana platforma polsatowska. Bojkot polsatu! A mistrzostwa bedziemy najwyzej ogladac na telebimach i w pubach zeby osobiscie nie stac sie abonentem tej calej zenujacej telewizji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strzala Re: POLSAT to jeden wielki, żeby sie nie wyrazic, PIECE OF SHIT IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 18:22 Dekodery za darmo?! Stary, u nich dekoder z akt. kosztuje 499 zl!!! Ale nie mozna sie poddac, trzeba walczyc, do cholery - na pohybel szujom, blokujacym kibicom mozliwosc obejrzenia polskiej reprezentacji!!! Odpowiedz Link Zgłoś