Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC)

      • Gość: Grzybo Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 13:54
        Popieram całą akcję.
        • Gość: raphal Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.tuchola.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 13:55
          Gość portalu: Grzybo napisał(a):

          > Popieram całą akcję.

          To działaj!!!
        • Gość: agentka Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.solutions.net.pl 09.09.01, 13:27
          ja tez popieram ! co to ma byc? MŚ to jak swieto narodowe ! Niech Polsat sobie
          zakoduje wystepy zespolow disco polo !
      • Gość: Noah Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 14:03
        Najbardziej przeraża mnie myśl że mecze na Polsacie są beznadziejnie
        komentowane.Ale dzięki "uprzejmości "Pana Solorza nie będe musiał tego słuchać.
        W sumie-żeby mu te zarobione pieniądze bokiem wyszły.....
        • Gość: appp Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.waw.cdp.pl 05.09.01, 14:07
          Prawie zawsze możesz wyłączyć głos w TV i właczyć relację z 1 Programu
          Polskiego Radia. Satysfakcja gwarantowana :)))
        • Gość: pc Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 66.40.17.* 05.09.01, 14:10
          tak wiele to on nie zarobi jak tak dalej będzie postępował
        • Gość: Lanc@ Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.enpol.pl 05.09.01, 14:20
          Witam .. Przylaczam sie do akcji juz wyslalem maile do wszystkich mozliwych
          znajomych .. rozeslalem informacje do wszystkich podawanych przez was adresow.
          Prosze jesli to czytasz teraz to nie kiwaj glowa tylko zrob to co ja.
          Mysle ze jesli to nie pomoze to z przyjemnoscia odpale jakies procesy dla
          zaspamowania zainteresowane serwisy. Mysle ze jeszcze mamy troche czasu i dziki
          mediom jestesmy cos w stanie wskorac. Moze uda nam nam wygrwac z czlowiekiem
          ktory "pierwszy milon" zarobil niewiadom jak i gdzie ........
      • Gość: KOGUT Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.bialystok.ext.ids.pl 05.09.01, 14:06
        Ten Polsat to ciumoki. Prawdziwy kibic czeka na mistrzzosttwa,a nie moze
        obeejrzec bbo nie ma dekoderaa ,a taaki paaaniccz kupi ssobie dekoder i czasem
        moze ccos obejrzy. Czy temu sluzy sport?
      • Gość: mirekk Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 14:11
        Akcja Polsatu z kodowaniem transmisji z mistrzostw świata to po prostu
        skurwysyństwo (przepraszam za wyrażenie, ale nic innego nie pasuje).
        Proponuję by zrównać z ziemią stację Solorza.
      • Gość: bamb0 Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.cafe.cyberpub.pl 05.09.01, 14:14
        proponuję nic nie robić. Polsat się przejedzie finansowo na tym interesie.
      • Gość: JAGA Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 149.156.81.* 05.09.01, 14:16
        Byłam na meczu w Chorzowie. Oszalałam z radości. Wszystko to trwało do
        poniedziałku. Proponuję sabotować dekodery!!! Niech nikt nie waży się kupować
        dekodera ani nawet dowiadywać o ceny!!!! Dzisiejsza wypowiedź Solorza w Gazecie
        Wyborczej (05.09.01) świadczy tylko jakim jest zadufanym człowiekiem. Jego
        pieniądze, jego ryzyko. Nie uwierzę, że nie zarobił by dużej kasy na samych
        reklamach. Jeśli jednak ktoś jest pazerny niech straci. Jeszcze raz apeluję nie
        kupować!!! Szkoda tylko, że puszczając transmisję na kanale ogólnodostępnym
        mecze mógłby komentować p. Mateusz Borek to jest przyjemność Go słuchać.
        Wybieram Eurosport! Mecze będę oglądać na żywo nawet o 4.00 rano! Dla kibica
        największa radość oglądać przekaz bezpośredni, p. Solorz kibicem nie jest! Kto
        porównuje ligę polską i Reprezentację Polską ten jest nienormalny!!!!!!!!!!
        Pozdrawiam wszystkich kibiców Jaga.







        • Gość: Raphal Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.tuchola.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 14:24
          Gość portalu: JAGA napisał
          > Wybieram Eurosport! Mecze będę oglądać na żywo nawet o 4.00 rano! Dla kibica
          > największa radość oglądać przekaz bezpośredni, p. Solorz kibicem nie jest! Kto
          > porównuje ligę polską i Reprezentację Polską ten jest nienormalny!!!!!!!!!!
          > Pozdrawiam wszystkich kibiców Jaga.

          Nie ciesz się JAGA. Wiem od osób z polskiej sekcji Eurosportu, że stacja ta nie
          ma praw na pokazywanie meczy i na 90 % nie będzie ich miała.

          >

      • Gość: pio Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.t19.ds.pwr.wroc.pl 05.09.01, 14:25
        Z całą pewnością tego szmatławego dekodera PolShitu nie kupię. Już wolę słuchać
        radia.
        Na akcję proponuję również namówić samych piłkarzy aby nie udzielali żadnych
        wywiadów Solorzowi i jego kumoterii z PolSratu.
        Mam nadzieję, że wszystkie te nasze wysiłki nie spowodują podbicia wartości
        praw do transmisji. Solorz może chcieć tak zrobić, by potem sprzedać je za
        wyższą cenę stacji ogólnodostępnej po dużej nagonce urządzonej na niego.
        Trzeba, więc się zastanowić jak najlepiej działać, by móc oglądać mecze naszej
        reprezentacji a przy okazji nie dać zarobić Solo-maniakowi. Liczę, że spece
        medialne z GW nam pomogą.
      • srubokret [[[****AkCja NA POLSAT - ŁĄCZYMY SIĘ****]]] 05.09.01, 14:46
        zalozylem grupe antypolsat na yahoo. bedzie nam latwiej komunikowac sie ze
        soba, zostawiac zdjecia, skrypty, jest mailinglist itd. itp.

        http://groups.yahoo.com/group/antypolsat

        musimy sie połączyć drodzy państwo bo tylko zjednoczeni jesteśmy silni. mecz z
        norwegią oglądało 8 mln widzów....

        pzdr
        srub
      • Gość: Macrose Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 15:02
        Wysyłajcie maile do tego klienta z FIFA (Andreas.Herren@fifa.org) Każdy kto
        speak english or sprechen deutsch or something piszcie do niego. On może nam
        pomóc. FIFA ma władzę i wpływy. Nie będzie Solorz pluł nam w twarz i meczów nam
        kodował! TVP też dała dupy, ale Solorz musi odkodować mecze. A najlepiej
        wyjdzie na tym ta ruda kanalia Boniek, który robi lewą kasę i zgarnia wszystkie
        laury za Deynę.
        • Gość: Raphal Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.tuchola.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 15:11
          Ja juz wysłalem. Wysyłajcie!
          • Gość: montee Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.trzebinia.net 05.09.01, 15:41
            Mi sie zagrzala juz skrzynka na wp.pl :D
        • Gość: Bzyczek Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.mad.east.verizon.net 05.09.01, 16:57
          Wyslane !
      • Gość: Arkadius Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 15:08
        Apeluję o BOJKOT firm i produktó, które zareklamują sie w kodowanym
        POLSZMACIE. Razem wywrzyjmy presję! Nie zadzwonie z telefonu, nie napije się
        piwa, nie kupię słodyczy jesli bedą miały cos wspólnego z SOLORZEM
        • Gość: PB BOJKOT POLSATU BOJKOT POLSATU BOJKOT POLSATU IP: *.acn.waw.pl 05.09.01, 15:14
          OGŁASZAM BOJKOT POLSATU. NIE OGLĄDAJCIE TEJ PRYMITYWNEJ TELEWWIZJI ...OD TERAZ
          DO SKUTKU. NIE DAMY SIE DYSKRYMINOWAC W JEDNOŚCI SIŁa
          • Gość: Raphal Re: BOJKOT POLSATU BOJKOT POLSATU BOJKOT POLSATU IP: *.tuchola.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 15:17
            Wysyłajcie to komu się da. Naróbmy zamiesznia! Badźmy głośni!
            Szanowni Państwo,

            Mając na uwadze dobro polskiej piłki noznej i polskich kibiców
            do których zalicza
            się zapewne wielu członków Państwa Klubu zwracam się z prośbą o
            interwencje w
            sprawie kodowania bezpośrednich transmisji z Mistrzostw Świata
            w Japonii i Korei.

            Fakty są takie:
            1. Polsat startuje jako telewizja OGÓLNODOSTĘPNA w przetargu
            (tyko takie były
            dopuszczone
            2. Polsat uruchamia kodowanie, niby bez abonamentu (za samą
            kaucję zwrotną)
            3. Polsat wprowadza abonament, początkowo 10 zł, ostatnio już
            25 zł
            4. Polsat wprowadza PAY-PER-VIEW, ceny jednej imprezy szacowane
            na 100zł

            Tak więc telewizja Polsat ignoruje nie tylko rozbudzone
            nadzieje Polskich kibiców
            ale również względy prawne.
        • Gość: Kris Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.mediacom.pl 05.09.01, 15:22
          Gość portalu: Arkadius napisał(a):

          > Apeluję o BOJKOT firm i produktó, które zareklamują sie w kodowanym
          > POLSZMACIE. Razem wywrzyjmy presję! Nie zadzwonie z telefonu, nie napije się
          > piwa, nie kupię słodyczy jesli bedą miały cos wspólnego z SOLORZEM

          Dobrze, a przede wszystkim MADRZE mysli ten chlopak - sluchajcie Go!!!
          • Gość: Raphal Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.tuchola.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 15:26
            TO JEST MAIL DO SZEFA KRRiT: braun@krrit.gov.pl
            TU WYSYLAJCIE PROTESTY!
            • Gość: Raphal Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.tuchola.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 15:32
              PROTESTY kierujmy tu, za cos ci panstwo biora po kilkdziesiat tysiecy
              miesiecznie.

              Przewodniczący KRRiT
              Juliusz Braun
              braun@krrit.gov.pl
              01-015 Warszawa, Skwer Kardynała Wyszyńskiego 9
              tel. 838 50 21; fax 838 81 97;



              Rzecznik prasowy przewodniczącego KRRiT:
              Joanna Stempień-Rogalińska - stempien@krrit.gov.pl
              tel: 635 31 95;

              Zastępca przewodniczącego KRRiT
              Jan Sęk
              sek@krrit.gov.pl
              tel: 838 93 65;

              Członek KRRiT
              Włodzimierz Czarzasty
              czarzasty@krrit.gov.pl
              tel: 636 58 72;

              Członek KRRiT
              Waldemar Dubaniowski
              dubaniowski@krrit.gov.pl
              tel: 840 15 31; 851 37 34

              Członek KRRiT
              Lech Jaworski
              jaworski@krrit.gov.pl
              tel: 840 59 39;


              Członek KRRiT
              Adam Halber
              halber@krrit.gov.pl
              tel: 840 17 16; 841 90 41


              Członek KRRiT
              Danuta Waniek
              waniek@krrit.gov.pl
              tel: 840 48 43;


              Członek KRRiT
              Jarosław Sellin
              sellin@krrit.gov.pl
              tel: 841 26 11; 851 37 35

              Członek KRRiT
              Aleksander Łuczak
              Luczak@krrit.gov.pl
              tel: 840 23 79;
            • Gość: Tomi Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.wns.univ.gda.pl 05.09.01, 15:40

              Dołączam się do akcji przeciw Polsatowi, a chytrus Solorzula niech się wypcha
              sianem! Jak zobaczy, że wszyscy olewamy jego dekodery to mu rura zmięknie i
              wszystkie mecze z mistrzostw (nie tylko Polski) pójdą na żywo.
              Na razie totalny bojkot Polsatu i trzymamy kciuki za naszych (pokażcie
              Łukaszence co potrafią ORŁY ENGELA).
          • Gość: Piotrek Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 192.168.30.* / *.batory.org.pl 05.09.01, 15:33
            To rzeczywiście jest nie fair (staram się to łagodnie
            określić, chociaż .... ). Chciałbym, żeby to nie była
            prawda, ale na razie nią jest. Faktycznie pewnie ktoś
            przekalkulował, że bardziej opłaca się zakodować i
            mieć kasę z dekoderów, ale czy sprawdził ile stracą
            jeśli przestaną się reklamować firmy w czasie MŚ. Ceny
            spotów podczas takich imprez osiągają zawrotne
            wysokości (daj nam Boże tyle kasy ile trzeba zapłacić
            za 30 sek. w czasie transmisji). W tych firmach są też
            ludzie, którzy stwierdzą, że nie opłaca im się dać
            reklamy, bo nie obejrzy tego zwyczajny Kowalski, tylko
            co któryś Polak. Uważam, że to co zrobił POLSAT, to
            wielkie świństwo i zamykanie ludziom dostępu do
            informacji (wg mnie mecz jest informacją oprócz tego,
            że jest widowiskiem), to naprawdę jest hańba.
      • Gość: Kris --== ADRESY POLS(R)ATU ==-- IP: *.mediacom.pl 05.09.01, 15:30
        Kochani! Pod te adresy slijcie co sie da! Niewazne czy to protest czy jakies
        inne badziewia typu nuke, trojan, ... - narobmy im klopotow.

        sekretariat@polsatmedia.com.pl
        joanna.sokolowska@polsatmedia.pl
        marzena.fabianska@polsatmedia.pl
        justyna.ganczarek-jach@polsatmedia.pl
        pbartosinski@polsatnews.com
        bchlasta@polsatnews.com
        praca@polsatnews.com
        admin@polsatnews.com
        tjachimek@polsatnews.com
        ptepolsat@ptepolsat.com.pl
        biuro@fundacjapolsat.org.pl
        marekk@teleaudio.com.pl
        sekretariat@paimedia.polsat.com.pl
        polsat@teleaudio.com.pl
        marketing@teleaudio.com.pl
        gazetatv@teleaudio.com.pl
        • Gość: Kamil Re: --== ADRESY POLS(R)ATU ==-- IP: 62.178.194.* 05.09.01, 15:43
          Polsat powinien odczuc na swojej skorze co znaczy rozpoczac walke z kibicami.
          Jak wszyscy kupia dekodery to okaze sie, ze trzeba bedzie placic gigantyczne
          sumy za kazdy mecz. Pokazmy im kto zu rzadzi
          • Gość: Fan Re: --== ADRESY POLS(R)ATU ==-- IP: *.goleniow.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 16:06
            Jestem za tym aby cos z tym fantem zrobic!!!!!!!!!Zgadzam sie z tym protetsem i
            do niego sie przylacze ,a takze bede innych do tego namawial!!!!Pozdrowienia
            dla wszystkich kibicow.
      • Gość: marian http://polshit.w.interia.pl/ IP: 3.40.128.* 05.09.01, 15:39
        zapraszam do protestu, zlinkujcie i przeslijcie do znajomych

        polshit.w.interia.pl

        wchodzcie i modyfikujcie - niech zobacza, ze jest nas wiecej niz dekoderow

        licznik bije
        • Gość: artful Re: http://polshit.w.interia.pl/ IP: *.elbacsb.com.pl 05.09.01, 15:58
          Mam jeszcze jeden pomysł, choć nie łatwy do zrealizowania. Zbliżają się wybory,
          czas gorący w mediach. Polsat prowadzi swoje programy publicystyczne np.
          Polityczne graffiti. Proponuję wymóc na politykach (którym potrzebne będa głosy
          kibiców - według danych mecz Polska - Norwegia oglądało 8 mln potencjalnych
          wyborców, a nie wszyscy przecież mogli), aby zbojkotowali występy w Polsacie.
          Może więc spamować również komitety wyborcze partii uczestniczących w kampanii
          wyborczej?
      • Gość: CVX Re: Fajnie by było.... IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 16:09
        Fajnie by było gdybyśmy mieli za sobą media. Najlepiej telewizje TVN gdyż to
        właśnie Polsat jest chyba najbardziej nielubianą telewizją wśród dziennikarzy
        TVN-u. proponuję wysyłać maile do Faktów TVN-u. Przypuszczam, że pan Tomasz Lis
        z wielką satysfakcją opowie w głównym wydaniu FAKTÓW o kulisach umowy Polsatu
        na zakup praw do transmisji mistrzostw świata. Adresik: fakty@tvn.pl . Ja juz
        wyslalem. A tak swoją drogą to Gazeta Wyborcza tez ma siłe przebicia ;)
        WYJEBIEMY SOLORZA I TEN JEGO WIEJSKI POLSHIT.
        Pozdrawiam
      • Gość: Marcin Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 217.11.136.* 05.09.01, 16:17
        Solorz najlepiej niech zakoduje cały Polsat, nikt nie będzie musiał oglądać
        tego gówna. Ja od dzisiaj usuwam ten antypolski program, nawet mojej babci
        zabronię oglądać.
      • Gość: Marek Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.wasko.pl 05.09.01, 16:22
        Zgadzam się w 100%! To jest paranoja, by mecze narodowej reprezentacji
        nie były ogólnodostępne dla widzów. Nikt przeciez nie wmówi mi, że
        "można sobie pooglądać retransmisję", kiedy wynik jest już roztrąbiony na
        wszystkie strony!!!
      • Gość: udi Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 05.09.01, 16:23
        polsat trzeba pierdolić bo to zajebane dziwki, i zgadzam się z tobą.
        a poza tym polsat i tak kurwa bedzie musial pokazac mecz otwarcie ''''nasze''''
        mecze jak półfinał i finał bo inaczej fifa do bierze mu sie do dupy !!!(jest to
        wyraznie napisane w regulamie wydawanym przez FIFA)
        natomiast jesli kurwa bedzie inaczej to zajebie kurwa na smierc polsat i siebie
        z kurwa pierdolonej zlosci
        jak tylko o tym pomysle kurwa!!!!!!!!!!!!
        to malo nie wyjebie, polska reprezentacja po raz pierwszy zagra w finałach
        mistrzostw swiata a tu takie kurwy ....
        a to co pierdoli szef lub derektor polsatu(obaj i tak chuje) ze mecz o 3 rano
        zobaczy 0,5% to jebany albo raczej jebany(przez leppera).
        polska zagra na mistrzostwach swiata i nic tego nie zmienia ze bedzie mecz w
        telewizji o 3 czy 20 i tak zbierze wiele milionłów ludzi, wiec takie glupie
        tlumaczenie chuj mu dadzą !!!
        pozdr.
        jebać polsat
      • zbyszko O CO TU NAPRAWDĘ CHODZI -do sceptyków 05.09.01, 16:30


        TUTAJ NIE CHODZI O TO, ŻE TO MY CHCEMY OBEJRZEĆ MISTERZOSTWA, JAKO PRAWDZIWI
        KIBICE I TAK JE ZOBACZYMY (płacąc kasę, idąc na mecz do znajomych, oglądając
        czeską albo kostarykańską telewizję, czy też konstruując własny piracki dekoder)

        TU CHODZI O TO ŻE MUNDIAL TO JEST ŚWIĘTO WSZYSTKICH LUDZI (a nie tylko takich
        fanatyków piłki jak ja) - SWOJĄ DRUŻYNĘ OGLĄDAJĄ: GOSPODYNIE DOMOWE, KSIĘŻA,
        CZYTELNICZKI BRAVO-GIRL, BABCIE, PROFESOROWIE FILOZOFII itd... ale przede
        wszystkim ...
        DZIECIAKI!!!

        kiedy ktoś tam, postanawia sprzedawać prawo do oglądania swojej drużyny
        -CI LUDZIE NIE ZOBACZĄ MISTRZOSTW!!

        pamiętam, że w ''82, jako 6-letni małolat z zapartym tchem śledziłem poczynania
        naszych wraz z mamą, tatą, babcią i dziadkiem (dziadek jako jedyny nie
        podzielał entuzjazmu po pogromie peruwiańczyków i bardzo ich żałowal powołując
        sie na swoja wizyte w peru, i że niby oni byli bardzo mili dla polaków... a my
        ich tak.. za ostro potraktowaliśmy)
        i podkreślam, że ani ojciec ani matka - nikt z mojej rodziny NIE INTERESOWAŁ
        SIĘ PIŁKĄ (wciąż nie pojmuję jak to możliwe być takim ignorantem ;)
        -gdyby wtedy mś były zakodowane Z PEWNOŚCIĄ BYM ICH NIE OBEJRZAŁ

        dlatego Z MYŚLĄ PRZEDE WSZYSTKIM O DZIECIAKACH - MUSIMY UWOLNIĆ ORŁY!!!

        bo niby jak sie ma potem młodzież garnąć do piłki???????

        jak nie złapią bakcyla w jako małolaci .. to potem zamiast grać w piłkę na
        podwórku mogą nie daj bóg uprawiać dyscyplinę "pokemony" albo zostaną
        politykami albo fanami "dwóch światów" albo nie wiem co...


        ktoś mądry kiedyś powiedział (nie pamietam kto - nie jestem tak mądry;)

        cytuję:

        "niektórzy myślą, że piłka nożna to sprawa życia i śmierci
        -zapewniam was, że to coś znacznie poważniejszego"
      • artful Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) 05.09.01, 16:40
        Właśnie wysłałem informacje do TVN, aby zwrócili uwagę na FORUM. Myślicie, że
        Lisek Chytrusek powie społeczeństwu, że rewolucja jest blisko ?
      • Gość: darek Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 10.20.65.* 05.09.01, 16:40
        mam nadzieję ze do tego nie dojdzie bo to grozi niepokojami społecznymi
      • Gość: Marcin Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 217.11.136.* 05.09.01, 16:42
        W Polsacie właśnie rusza program "CHCIWOŚĆ-RZĄDZA PIENIĄDZA" - nic dodać nic
        ująć.
        • lukas20 Polsat a Polska w finałach! 05.09.01, 17:04
          Z moich obserwacji wynika,że ludzie strasznie bulwersują się wiadomością
          o wykupionych prawach do transmisji meczów reprezentacji Polski przez Polsat.
          Oczywiście żaden z wiernych kibiców nie wziął pod uwagę,że to właśnie Polsat
          już dwa lata temu wierzył w siłe Białych Orłow Engela.Wówczas nikt nawet nie
          dawał Polakom szans na baraże.Nieustanna krytyka ze strony mediów,
          zawiedzionych kibiców(pamiętacie mecz z Hiszpanią)nieustanne liczenie minut bez
          gola.TVP s.a. nie chciała nawet pofatygować się o pozyskanie praw do transmisji.
          Polsat ,wręcz przeciwnie ,odważył się uwierzyć w reprezentacje już na początku
          drogi do MŚ.Czy możemy obwiniać Polsat?Czy opinia publiczna ,może rządać
          zmiany?A jeżli tak to na jakich prawach w demokratycznej,a przede wszystkim
          kapitalistycznej rzeczywistośi III Rzeczpospolitej.
          Polsat może okazać dobroduszność i odprzedać prawa za godziwe pieniądze.
          Pamiętajci oni byli pierwsi.Nie wyciągajmy wniosków pochopnie.
          • Gość: Pablo Re: Polsat a Polska w finałach! IP: 212.160.148.* 05.09.01, 17:13
            Czas nie ma tu znaczenia ponieważ umowa, którą podpisał Solorz wyrażnie mówi że
            Polsat ma OBOWIĄZEK transmisji spotkań reprezentacji narodowej na
            ogólnodostępnym kanale !!! O tym Solorz doskonale wie !!! W dzisiejszej
            Wyborczej jest artykuł , w którym kretyńsko się tłumaczy !!!
          • Gość: Waw Re: Polsat a Polska w finałach! IP: 194.74.105.* 06.09.01, 14:49
            Za takie opinie i rozumienie sprawy, to mozesz sie wlasna reka zabic, a druga w
            tym czasie zrobic laske Solorzowi
      • Gość: Bzyczek Gupie pytanie ... IP: *.mad.east.verizon.net 05.09.01, 17:03
        Czy Polsat jest wogule dostepny w USA ?
        • Gość: baker Re: Gupie pytanie ... IP: *.mentorg.com 05.09.01, 17:10
          Chyma nie, chociaz nie jestem pewny. Ostatnio ME byly na pay per view.
          Caly tueniej kosztowal chyba cos kolo 127 $.
          • Gość: Bzyczek Re: Gupie pytanie ... IP: *.mad.east.verizon.net 05.09.01, 17:30
            Wiem stary to nie problem. MS jest tutaj na kanale 7 i oczywiscie caly tez jest
            na Univision. Nie problem jest z ogladaniem mistrzostw swiata w USA. Ale wiesz
            zawsze milo by bylo obejrzec ten mecz z Polskim komentarzem. Zreszta ...
            myslalem moze ze skoro beda pokazywac MS .. to moze i eliminacje do Mistrzostw
            Europy i same mistrzostwa Euro ... co tutaj niestety nie ma.

            Marek
            • Gość: baker Re: Gupie pytanie ... IP: *.mentorg.com 05.09.01, 17:46
              Wiem, ze mozesz tutaj zlapac polonie. Polsat tez moze byc dostepny.
              Fajnie by bylo miec komentarz po polsku, ale i tak najwazniejsze jest to
              zobaczyc:)
      • Gość: morpheus Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 17:06
        Myślę, ze źle oseniamy intencje pana Solorza. On wcale nie chce nas pozbawić
        prawa do oglądania polskiej reprezentacji. Pragnie jedynie zostać najmniej
        popularną osobą w Polsce. Spełnijmy narzenia tego biednedo człowieka, a na znak
        protestu pojkotujmy Polsat.
        • Gość: okie Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.interbit.pl 05.09.01, 17:33
          Ktos tu mial racje: facet chce uzyskac popularnosc dla siebie i stacji -
          wiadomo ze po takiej nagonce zrobia pseudopromocje dekoderow polszitu
          zachecajac do kupna a pozniej z miesiac przed mistrzostwami okaze sie ze mecze
          Polakow beda w pasie ogolnodostepnym.A ci ktorzy to badziewie kupia beda
          musieli sie meczyc z powalonymi umowami ktore trzeba podpisac przed kupnem tej
          padaczki.Eurosport na pewno bedzie z polskim komentarzem , na zachodnich
          stacjach beda lecialy mecze na pewno, a polsat i tak mozna olac -jakich oni tam
          komentatorow zwerbuja - wazne zeby byl obraz a fonie mozna sobie podarowac.
        • Gość: niewiem do boju IP: *.pl 05.09.01, 17:33
          może i szkoda ze polska awansowała?? polsat by mniej zarobił!:)))))))))))
          żartuję hehe polsat w morde bity musimy działać rodacy W IMIĘ POLSKIEJ PIŁKI
      • Gość: nethan TVP: może coś zrobicie !!!! IP: *.nowa-sol.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 17:29
        Jeśli Solorz mówi, że nie opłaca mu się pokazywać meczy reprezentacji na
        otwartym kanale, bo o 6 rano będzie zbyt mała oglądalność i niskie dochody z
        reklam, niech odsprzeda prawa do naszych chłopaków telewizji publicznej. Może
        oni będą skłonni zapłacić parę dolców. W ten sposób i Polsat na tym zarobi, a i
        my zobaczymy Polaków w akcji!!!
        TVP niech też robi coś w tej sprawie po tym jak dała ciała z meczami ligi,
        wyjazdami reprezentacji i całymi mistrzostwami!!!

        pzdr. nethan@poczta.fm
      • Gość: QSt Re: AkCja NA POLSAT (Ruscy w akcji) IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 18:06
        Na Solorza trzeba nasłać Ruskich!!!
      • Gość: minorman POLSAT to jeden wielki, żeby sie nie wyrazic, PIECE OF SHIT IP: *.gl-jp.digi.pl 05.09.01, 18:18
        Od dawna wiadomo że polsat jest największym badziewiem jakie kiedykolwiek
        polskie oko widziało.
        Solorz to łapczywy typ, chce sie nachapać nie patrząc na to, co mówi Polskie
        Społeczeństwo.
        Nie chodzi tylko o to, że nie stać nas na dekodery: wprost przeciwnie, są chyba
        nawet za darmo, ale chodzi o zasadę- by nie płacić za oglądanie chłamu jakim
        bez wątpienia jest cała gowniana platforma polsatowska.
        Bojkot polsatu!
        A mistrzostwa bedziemy najwyzej ogladac na telebimach i w pubach zeby osobiscie
        nie stac sie abonentem tej calej zenujacej telewizji.
        • Gość: strzala Re: POLSAT to jeden wielki, żeby sie nie wyrazic, PIECE OF SHIT IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 18:22
          Dekodery za darmo?! Stary, u nich dekoder z akt. kosztuje 499 zl!!! Ale nie
          mozna sie poddac, trzeba walczyc, do cholery - na pohybel szujom, blokujacym
          kibicom mozliwosc obejrzenia polskiej reprezentacji!!!
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka