Gość: sally IP: *.chello.pl 04.03.05, 16:02 mam do was pytanie: ile czasu zajęła wam nauka, czy braliście lekcje u instruktora? właśnie wybieram sie na tydzień do Szczyrku i będę wdzięczna za dobre rady :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj