Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Snowboard - początki

    IP: *.chello.pl 04.03.05, 16:02
    mam do was pytanie: ile czasu zajęła wam nauka, czy braliście lekcje u
    instruktora? właśnie wybieram sie na tydzień do Szczyrku i będę wdzięczna za
    dobre rady :-)
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka