eunectes_murinus
09.03.05, 15:22
Wysyłałem 2 razy skład smsem i 2 razy dostawałem smsa zwrotnego, że
przekroczyłem budżet klubu. Chyba z 20 razy sprawdzałem, nawet listę w
internecie i Ja się nie pomyliłem: jest równe 25mln. Wysłałem inny skład za
25mln i ten już przyjęło. To ma być jakieś nabijanie kasy z smsów?
Oto skład:
Cabaj Cracovia 1,5 1203
Sabela Odra 0,3 1922
Dudka Amica 1,9 2440
Mynar Groclin 2,0 2574
Smirnovs Amica 1,5 2428
Głowacki Wisła K. 2,0 7311
L.Mendez G.Zabrze 0,3 2800
Madej G.Łęczna 1,8 3306
Karwan Legia 2,0 3081
Simr Amica 1,6 3463
Giza Cracovia 2,5 3227
Szwajdych Cracovia 0,3 3272
Żurawski Wisła K. 5,0 5308
Brożek Wisła K. 2,0 5353
Mielnik GKS 0,3 4701