Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Redakcjo! Nie przyjęło mi prawidłowego smsa!

    09.03.05, 15:22
    Wysyłałem 2 razy skład smsem i 2 razy dostawałem smsa zwrotnego, że
    przekroczyłem budżet klubu. Chyba z 20 razy sprawdzałem, nawet listę w
    internecie i Ja się nie pomyliłem: jest równe 25mln. Wysłałem inny skład za
    25mln i ten już przyjęło. To ma być jakieś nabijanie kasy z smsów?

    Oto skład:
    Cabaj Cracovia 1,5 1203
    Sabela Odra 0,3 1922
    Dudka Amica 1,9 2440
    Mynar Groclin 2,0 2574
    Smirnovs Amica 1,5 2428
    Głowacki Wisła K. 2,0 7311
    L.Mendez G.Zabrze 0,3 2800
    Madej G.Łęczna 1,8 3306
    Karwan Legia 2,0 3081
    Simr Amica 1,6 3463
    Giza Cracovia 2,5 3227
    Szwajdych Cracovia 0,3 3272
    Żurawski Wisła K. 5,0 5308
    Brożek Wisła K. 2,0 5353
    Mielnik GKS 0,3 4701
    Obserwuj wątek
      • Gość: pablo Re: Redakcjo! Nie przyjęło mi prawidłowego smsa! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.05, 16:30
        nie wiem czy problem nie leży w tym , że Simr w piłkarzykach kosztuje 1,7 mln?
        • Gość: eunectes_murinus Re: Redakcjo! Nie przyjęło mi prawidłowego smsa! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.03.05, 16:48
          Gość portalu: pablo napisał(a):
          > nie wiem czy problem nie leży w tym , że Simr w piłkarzykach kosztuje 1,7 mln?

          No ok, ale w gazecie i nawet na stronie www napisali 1,6 mln. Jak sami nie
          wiedzą to po co wprowadzają w błąd?
          • Gość: pablo Re: Redakcjo! Nie przyjęło mi prawidłowego smsa! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.05, 16:50
            to tylko moje przypuszczenie, poczekajmy na odpowiedź redakcji
            • Gość: gd Re: Redakcjo! Nie przyjęło mi prawidłowego smsa! IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 09.03.05, 17:39
              takich słabych składów system nie przyjmuje(:
      • Gość: marwi Re: Redakcjo! Nie przyjęło mi prawidłowego smsa! IP: *.chello.pl 09.03.05, 17:48
        Ja zgłosiłem drużynę w której wystepował Jaroslav Simr z Amiki ale tak się
        złożyło że skład kosztowła 24,9 czyli gdyby był błąd o ten 0,1 to i tak
        zmieściłbym się w limicie...
        A sprawdzałeś numery zawodników po wpisaniu w sms ??? Przyjmuje ze tak...
      • Gość: gortopik Simr... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 23:44
        Mi wydarzyło się coś podobnego, wysyłam skład za 25 mln ( z Simrem) i pyk,
        zwrotny, budzet przekroczony. Zrobcie cos z tym.
      • austria Re: Redakcjo! Nie przyjęło mi prawidłowego smsa! 10.03.05, 14:21
        Przez pierwsze dni był błąd z Simrem (teraz jest OK), przyznaje się mój błąd.
        Proszę wysłać mi emaila (austria@agora.pl), albo zadzwonić w piątek na
        infolinię. Wprowadzę tego smsa od siebie z bazy i drużyna będzie grała

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka