Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    PODZIAŁ LIGI NA DWIE GRUPY

    IP: *.zabrze-chopina.sdi.tpnet.pl 11.07.01, 08:59
    To jakiś nonsens. PZPN myśli, że wten sposób uda mu sie rzecz niemożliwa, czyli
    że mecze nie będa sprzedane.Choć może liga stanie się bardziej ciekawa, nie to
    co teraz.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka