Gość: SZEF_m IP: *.zabrze-chopina.sdi.tpnet.pl 11.07.01, 08:59 To jakiś nonsens. PZPN myśli, że wten sposób uda mu sie rzecz niemożliwa, czyli że mecze nie będa sprzedane.Choć może liga stanie się bardziej ciekawa, nie to co teraz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj