Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Poznań stara się o Euro 2012

    29.04.05, 20:13
    Jestem ciekaw, jaka jest opinia marszałka województwa wielkopolskiego w
    sprawie przyznania Poznaniowi organizacji meczów Euro 2012. W końcu to właśnie
    marszałek a nie prezydent Poznania reprezentuje nasze miasto na konwencie
    marszałków. Jeśli się mylę, to proszę o wyjaśnienia, jak to wszystko przebiega.
    Obserwuj wątek
      • Gość: tytus Re: Poznań stara się o Euro 2012 IP: *.icpnet.pl 30.04.05, 17:16
        Jest taka, jaką przedstawił Frankiewicz. I jaką przedstawił marszałek na konwencie
      • Gość: lepper Re: Poznań stara się o Euro 2012 IP: *.rekin.net 30.04.05, 19:02
        szkoda że pan ptezydent nie był tak zaangażowany w budowę lodowiska w Parku im
        Kasprowicza w Poznaniu
        może nie jeździ na łyżwach, a tylko lubi oglądać mecze z działaczami
        proszę o wypowiedź w tej sprawie panie prezydencie frankiewicz
        • Gość: frankiewicz Re: Poznań stara się o Euro 2012 IP: *.icpnet.pl 01.05.05, 09:24
          Mam cię dość, lepper
      • Gość: mpvc Poznań ma najlepsze połączenia autostradowe ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.05, 09:33
        ale z kim ???
        z Koninem czy z Wrześnią ???!!!
        no comments !!!

        pan prezydent się lekko ośmieszył !

        na południu mamy już gotową autstradę łączącą Niemcy, Wrocław, Śląsk i Kraków
        wystarczy jeszcze 100 km pociągnąć i połączy Ukrainę !!!
        i to chyba najlepiej wyznacza "oś" na jakiej powinna być budowana impreza
        EURO2012 !!!
        na tej trasie znajdują się cztery lotniska (w tym taki jeden Port Lotniczy,
        który ma ambicje za kilka lat dorównać Okęciu !!!)

        a baza sportowa ?
        na południu jest kilka ładnych ośrodków (także górskich) oraz jest już kilka
        boisk ze sztucznymi murawami, także zadaszonych "balonami", itp itd
        trochę pan prezydent ponaciągał te walory Poznania !!!
        • Gość: grzechu Re: Poznań ma najlepsze połączenia autostradowe ? IP: *.st.Uni-Magdeburg.DE 01.05.05, 16:17
          he he nie wiem skad jestes i skad masz te informacje ale NIE MA W POLSE
          AUTOSTRADY LACZACEJ NIEMCY

          Owszem jest kawalek autostrady z legnicy do krakowa a od legbicy do niemiec
          jeszcze kolo 100 km

          U nas nie ma AUTOSTRAD
        • Gość: Kolejorz Re: Poznań ma najlepsze połączenia autostradowe ? IP: *.icpnet.pl 12.05.05, 16:49
          Heh
          za dwa lata autostradą mozna dojechać do Berlina w przyszłym roku do Łodzi
          plus obwodnica
          i to jest polska oś-Poznań-Łódź-Warszawa
          Stadion Lecha to pierwszy modernizowany obiekt klubowy w polsce
          prace są najbardziej zaawansowane
          w przyszlym roku organizowane będą w Poznaniu oraz Wronkach i Grodzisku ME U-17
          reklama dla Euro 2012 jak znalazł tym bardziej ze transmitowane będą spotkania
          przez Eurosport
          poza tym są dwa ośrodki pilkarskie w Wielkopolsce jakich nie ma gdzie indziej
          Wronki i Grodzisk z infrastruktura pilkarską,hotelową i odnowy biologicznej
          z salami konferencyjnymi,podgrzena murawa itd.
          w sam raz dla dwoch ekip uczestniczących w Euro i rozgrywających swoje
          spotkania w Poznaniu

          poza tym ME w Polsce i omijające Wielkopolskę czyli miejsce w którym narodziła
          sie państwowość polska to bylby niezły skandal


          Gość portalu: mpvc napisał(a):

          > ale z kim ???
          > z Koninem czy z Wrześnią ???!!!
          > no comments !!!
          >
          > pan prezydent się lekko ośmieszył !
          >
          > na południu mamy już gotową autstradę łączącą Niemcy, Wrocław, Śląsk i Kraków
          > wystarczy jeszcze 100 km pociągnąć i połączy Ukrainę !!!
          > i to chyba najlepiej wyznacza "oś" na jakiej powinna być budowana impreza
          > EURO2012 !!!
          > na tej trasie znajdują się cztery lotniska (w tym taki jeden Port Lotniczy,
          > który ma ambicje za kilka lat dorównać Okęciu !!!)
          >
          > a baza sportowa ?
          > na południu jest kilka ładnych ośrodków (także górskich) oraz jest już kilka
          > boisk ze sztucznymi murawami, także zadaszonych "balonami", itp itd
          > trochę pan prezydent ponaciągał te walory Poznania !!!


    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka