politykatomojaulubiona
29.04.05, 20:13
Jestem ciekaw, jaka jest opinia marszałka województwa wielkopolskiego w
sprawie przyznania Poznaniowi organizacji meczów Euro 2012. W końcu to właśnie
marszałek a nie prezydent Poznania reprezentuje nasze miasto na konwencie
marszałków. Jeśli się mylę, to proszę o wyjaśnienia, jak to wszystko przebiega.