Gość: FankA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.05, 18:30 Jestem nastawiona optymistycznie ,mam nadzieję ,że Tomek pojedzie dobrze , Szkoda Hampela , ciekawe jak tam Chrzanowski się zaprezentuje ? A wy jakie macie nastawienie ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: byzydura Re: Jutro GP ! IP: *.tvgawex.pl 13.05.05, 18:32 jak najbardziej negatywne nastawienie... nasi slabi, chyba ze tomek przezyje "renesans, czyli odrodzenie", w co jednak wątpie... drugi tomek jest jeszcze za slaby na gp, albo zbyt stremowany byl w pierwszych dwoch wystepach (rok temu w bydzi i ostatnio). a rickardsson znowu zrobi swoje i powieje nudą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: Jutro GP ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.05, 19:08 Przepraszam bardzo, ale o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iviiiii;] Re: Jutro GP ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.05, 21:46 hmmm... bardzo żałuję, że nie jedzie Hampel- kurczĘ, żal mi chłopaka. myśle, że żaden z polaków nie zachwyci, co do "odrodzenia" pana Golloba- pozostawię bez komentarza. Ja tam trzymam kciuki za Lindeback'a i Crump'a. pzdr.;];];] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: Jutro GP ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.05, 07:25 Potencjalnym "odrodzeniem" pana Golloba się nie przejmuję - nie grozi. Ale jakby jakiś kibic -naukowiec zechciał go ki3edyś sklonować, np na zamówienie prezesa z Tarnowa, to byłby DRAMAT. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gazek Re: Jutro GP ! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.05.05, 13:45 Bez akcji Golloba po duzej to wszystko robi się nudne, przed nim jeszcze tylko Loram tak jeżdził. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: Jutro GP ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.05, 18:12 A tak serio to o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krono Power Horse Oj Szreku z Tobą to jak z tym wielbłądem !!!!! IP: *.ztpnet.pl 14.05.05, 20:55 Bo wiesz .Wielbłąda można przyprowadzić do wodopoju ale czy można go zmusić do picia???Oczywiście że nie.Podobnie jest z Tobą.Na siłe cię ciagnie do tego forum lub ktoś cię przyprowadził/lub powiedział że istnieje/ ale nic nie rozumiesz.Idż przyjacielu na inne miejsce a tam wszystko jasne.Chociaż jak byś trochę się skupił to byś skumał.Zuzel to taki sport że gaz do dechy a dalej to tylko w lewo i w lewo.I nie myśl że to sport dla ludzi z LSD. Odpowiedz Link Zgłoś