Gość: mark -Northbrook
IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net
02.06.05, 23:36
Juz dawno wyrazilem moja bardzo dluga opinie na temat obecnego cesarza i jego
cesarstawa. Szkoda sie powtarzac.Wszyscy "out" i to natychmiast.Wielki wstyd
dla Polskiej Pilki Noznej i calego sportu w oczach naszych i innych
posiadanie takich "reprezentantow" Zlikwidujmy cesarstwo. Czerwona kartka dla
nich wszystkich ale bez powrotu Mark