Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    cesarz Listkiewichhhhh

    IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 02.06.05, 23:36
    Juz dawno wyrazilem moja bardzo dluga opinie na temat obecnego cesarza i jego
    cesarstawa. Szkoda sie powtarzac.Wszyscy "out" i to natychmiast.Wielki wstyd
    dla Polskiej Pilki Noznej i calego sportu w oczach naszych i innych
    posiadanie takich "reprezentantow" Zlikwidujmy cesarstwo. Czerwona kartka dla
    nich wszystkich ale bez powrotu Mark
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka