Gość: zung
IP: *.acn.pl / 10.134.131.*
29.07.02, 12:53
Po dobrych występach polaków na igrzyskach w Sydney, wzrosły oczekiwania na
jeszcze lepsze występy w Atenach. Po kim według was należy się spodziewać
najlepszej postawy na zblirzająych się igrzyskach. Czego ocekujecie od
poszczególnych zawodników ?