Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    ATENY 2004

    IP: *.acn.pl / 10.134.131.* 29.07.02, 12:53
    Po dobrych występach polaków na igrzyskach w Sydney, wzrosły oczekiwania na
    jeszcze lepsze występy w Atenach. Po kim według was należy się spodziewać
    najlepszej postawy na zblirzająych się igrzyskach. Czego ocekujecie od
    poszczególnych zawodników ?
    Obserwuj wątek
      • Gość: Ace Re: ATENY 2004 IP: *.acn.pl / 10.128.135.* 29.07.02, 21:49
        zloto w siatkowce meskiej

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka