Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    WIDZIELISCIE???

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 00:26
    www.imaging.plus.com/crashes/Robert_Miskowiak_Crash_140705/index.htm?1
    Obserwuj wątek
      • Gość: Magda z Krakowa Re: WIDZIELISCIE??? IP: *.mpec.krakow.pl / *.betanet.pl 18.07.05, 07:03
        Podobnie wygladał Szczepaniaka wypadek na Srebrnym Kasku w Tarnowie. BRRRRRR
        • Gość: Iviiiii;] Re: WIDZIELISCIE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 09:01
          o kurczę, robi wrażenie. brawo dla fotografa
        • Gość: Iviiiii;] Re: WIDZIELISCIE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 09:01
          dla Miśkowiaka zresztą też;]
        • Gość: kornik24 Re: WIDZIELISCIE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 10:23
          doładnie, tylko na szczescie Misiek wyszedl z tego w miare cało...
          Szczepaniak po upadku: straszne :(((((((
          strony.tarman.pl/~chrapusta/cpg/thumbnails.php?album=35
          • Gość: fanka Re: WIDZIELISCIE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 16:26
            Szczepaniak miał gorszy wypadek , jego wyrzuciło o wiele wyżej niż Miśkowiaka.
            No i upadek tragiczniejszy w skutkach. Życzę Mateuszowi powrotu do zdrowia.
            Pozdrawiam
            • ja-gruby Re: WIDZIELISCIE??? 18.07.05, 18:51
              Jestem ciekam, czy zdjęcia te widzieli zwolennicy robienia dziur na torze,tak
              zwanej kopy co to przysparza niby widowiska. Na podstawie tych zdjęc domyslam
              się co maja oni na myśli. Oj biedni my,że mamy tak idiotycznych działaczy co to
              gotowi zakopać brony w określonym miejscu na torze by tylko wygrać mecz. Ale
              niema się czemu dziwić,oni niczym nie ryzykują, jedynie z próżności chcą za
              wszelką cenę chodzić z przedu, przed orkiestrą.W pewnym sensie jest zrozumiałe
              kiedy robią to osoby co nie mają zielonego pojęcia o żużlem. Ale godne jest
              zastanowienia czemu paluszki do tego przykładają ci co kiedyś jeździli.
              • Gość: Szrek Re: WIDZIELISCIE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 22:34
                Zastanawiam się, kogo przypadkiem masz Szanowny Przyjacielu na myśli?
                • salmiok Re: WIDZIELISCIE??? 18.07.05, 23:38
                  Jakto kogo? Leppera :)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka