Gość: kornik24 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 00:26 www.imaging.plus.com/crashes/Robert_Miskowiak_Crash_140705/index.htm?1 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Magda z Krakowa Re: WIDZIELISCIE??? IP: *.mpec.krakow.pl / *.betanet.pl 18.07.05, 07:03 Podobnie wygladał Szczepaniaka wypadek na Srebrnym Kasku w Tarnowie. BRRRRRR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iviiiii;] Re: WIDZIELISCIE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 09:01 o kurczę, robi wrażenie. brawo dla fotografa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iviiiii;] Re: WIDZIELISCIE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 09:01 dla Miśkowiaka zresztą też;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kornik24 Re: WIDZIELISCIE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 10:23 doładnie, tylko na szczescie Misiek wyszedl z tego w miare cało... Szczepaniak po upadku: straszne :((((((( strony.tarman.pl/~chrapusta/cpg/thumbnails.php?album=35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanka Re: WIDZIELISCIE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 16:26 Szczepaniak miał gorszy wypadek , jego wyrzuciło o wiele wyżej niż Miśkowiaka. No i upadek tragiczniejszy w skutkach. Życzę Mateuszowi powrotu do zdrowia. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ja-gruby Re: WIDZIELISCIE??? 18.07.05, 18:51 Jestem ciekam, czy zdjęcia te widzieli zwolennicy robienia dziur na torze,tak zwanej kopy co to przysparza niby widowiska. Na podstawie tych zdjęc domyslam się co maja oni na myśli. Oj biedni my,że mamy tak idiotycznych działaczy co to gotowi zakopać brony w określonym miejscu na torze by tylko wygrać mecz. Ale niema się czemu dziwić,oni niczym nie ryzykują, jedynie z próżności chcą za wszelką cenę chodzić z przedu, przed orkiestrą.W pewnym sensie jest zrozumiałe kiedy robią to osoby co nie mają zielonego pojęcia o żużlem. Ale godne jest zastanowienia czemu paluszki do tego przykładają ci co kiedyś jeździli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: WIDZIELISCIE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 22:34 Zastanawiam się, kogo przypadkiem masz Szanowny Przyjacielu na myśli? Odpowiedz Link Zgłoś