Dodaj do ulubionych

kolumna budynia

20.02.20, 18:18
widzieliscie ile samochodow jezdzi z budyniem

budyn
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25716940,kolumna-sop-przejechala-przez-przejazd-kolejowy-w-brzesku-a.html#s=BoxOpImg3

putin

www.youtube.com/watch?v=zmSvwpmvf_0

premier GB wyglada przy nich jak dziad
www.youtube.com/watch?v=Qw-S3_zTLuk
Obserwuj wątek
      • qqbek Re: kolumna budynia 20.02.20, 23:46
        No właśnie słyszałem, że w Dzienniku Telewizyjnym mówili, że Wolska zajmuje miejsce GB w Łunii.
        To znaczy, że teraz będziemy płatnikiem netto?
        Czy to, że będą teraz na nas cały czas patrzeć jak na przygłupa, co nie chce się integrować z resztą Łunii i z ulgą przyjmą PolWypierdol?

--
        Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
        • vogon.jeltz Re: kolumna budynia 21.02.20, 14:43
          > koles jest specyficznym socjalista , malo mu potrzeba ,
          > pensje tez chyba na cos przekazywal

Nawet 90% przekazywał. Ale fakty są takie, że ten cały bizantyjski przepych nie jest tzw. głowom państwa - w rzeczywistości zwykłym urzędnikom, przynajmniej w demokracjach - do niczego potrzebny. Gość żył normalnie jeżdżąc starym Garbusem - i nic mu się nie stało.
          • bigzaganiacz Re: kolumna budynia 21.02.20, 15:06
            poza wyjatkami jak ussa i ussr gdzie jest to wylacznie demonstracja sily to oczywiscie ze jest to zbedne
            i jak najbardziej powinni dzialac jak urzedasy a nie jak jakies celebryty , czyli wez se rower czy ubera i jedz na spotkanie gdzies tam jak czlowiek a nie kawalkady pedzace przez miasto z jakimis malo istotnymi gamoniami
            • vogon.jeltz Re: kolumna budynia 21.02.20, 15:36
              Z tego samego powodu od początku twierdziłem, że katastrofa smoleńska to nie było tak naprawdę żadne "istotne wydarzenie w życiu narodu" (poza oczywiście tym, że na jej micie urośli rządzący dziś faszyści z PiS). Oczywiście z ludzkiego punktu widzenia śmierć tych ludzi była wielką tragedią dla ich bliskich, ale z punktu widzenia państwa był to zwykły - choć spektakularny - wypadek komunikacyjny, jakich zdarza się co najmniej kilka każdego roku, w którym zgineło kilkudziesięciu w pełni i bez problemu zastępowalnych urzędników. A nie żadna tragedia narodowa.
    • j_malec Re: kolumna budynia 21.02.20, 10:44
      No jak to. Przecież to jest najlepszy możliwy kandydat na prezydenta. Więc kto, jak nie on. Ciekawi mnie tylko, czy w przypadku, gdyby pociąg wjechał w kolumnę budynia i on sam zginął, prokuratura pociągnęłaby do odpowiedzialności dróżnika i maszynistę pociągu ? A 'niezawisłe' sądy bez większych ceregieli zaklepały wyrok.
        • j_malec Re: kolumna budynia 21.02.20, 11:18
          Zawsze zastanawiam się, dlaczego w przypadku jakiegokolwiek nieszczęścia, wierzący nigdy nie wypowiadają formułki 'dzięki bogu'. A wystarczy że przez przypadek nie wdepnie w psie gówno, a natychmiast słyszę 'dzięki bogu '.
          • vogon.jeltz Re: kolumna budynia 21.02.20, 11:57
            To nie jest kwestia, że są wierzący. To nawyk językowy wyrobiony od najmłodszych lat. Tak się po prostu mówi, wszyscy tego używają, to oni też. Mnie też zdarzy się powiedzieć "dzięki bogu" w określonych sytuacjach, tak samo, jak na wyrażenie zaskoczenia czy przestrachu użyję "Jezus Maria" zamiennie z "kurwa".
    • liczbynieklamia Re: kolumna budynia 21.02.20, 16:15
      Trzeba pamiętać, że część pojazdów mogła tam jechać metodą "na Kurskiego":
      www.tvp.info/347198/kurski-scigal-konwoj-zatrzymanych-ws-korupcji

PS. W zasadzie to ktoś powinien polecieć za to, że taki paszkwil wisi jeszcze na stronie TVP Info ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka