alfalfa
24.09.02, 15:40
Zawiodłem się trochę. Bramek nie było. Biegali, skakali, strzelali - ale bez
rezultatu. W sumie wyrównany mecz (i tu byłem zaskoczony na plus postawą
Fulham). Nawet nie bardzo jest co wspominać. Były okazje ale seryjnie zawalał
je atak obu zespołów. Jeden niezły strzał w drugiej połowie tego Japońca z
Fulham mógł przeważyć, w ogóle - kto by strzelił ten by wygrał. Przesilenie
jakieś czy co? Chelsea teraz jednym z trzech zespołów (oprócz Arsenal i
Liverpool) które dotychczas nie przegrały.
Roma przegrała trzeci mecz (z LM włącznie) pod rząd! I to z kim? Z Modeną,
beniaminkiem!!! Czyżby problemy finansowe włoskiej ligii miały mieć wpływ na
wyniki? Tak się składa, że właśnie Romie a nie Lazio kibicuję (i Milanowi a
nie Interowi, boski Maldini - ulubieniec mojej żonki:))) i lekko mnie to
niepokoi.
pzdr.
ps. bh2, dzięki za tel...