Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Hajto wraca?

IP: *.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.02, 16:15
    Podczas transmisji z meczu Arminia-Schalke Borek podał informacje iz Boniek
    wyslal list intencyjny do Schalke w sprawie powolania na mecz z Łotwą.Nie
    oznacza to jeszcze powolania ale sam fakt wyslania tego listu swiadczy o tym
    iz Hajto jest brany pod uwage przy ustalaniu skladu.
    Obserwuj wątek
          • Gość: ugugunan Bundesliga vs Kadra... IP: 2.4.STABLE* / 10.10.0.* 29.09.02, 20:58
            Gość portalu: Cyfra napisał(a):

> Jak narazie nie ma w slabej polskiej lidze/poziom drugiej ligi niemieckiej/,
            > zawodnika dorownujacego klasa Hajcie.
            > Zachowanie jego to inna sprawa,ale to mozna poprawic!

W wieku 30-tu lat nie wypleni się pewnych skrzywień psychicznych - niestety...
            Widocznie dla niego gra z orłem na piersi to zbyt duże wyzwanie... Postawiłbym
            na kogoś młodszego ale zrównoważonego i bez nieuzasadnionej manii wielkości...

Hajto zna w Niemczech swoje miejsce w szyku, natomiast w kadrze przybiera
            niebezpieczne wielkopańskie pozy - taka jest moja opinia... Ktoś musi ciągle
            stać nad nim z batem... Ja go nie chcę w reprezentacji...
      • Gość: m04 Re: Hajto wraca? IP: *.lublin.mm.pl 29.09.02, 22:00
        Ja krytykowalem z Hajte i co z tego? Calkowicie na to zaslugiwal zenujaca
        postawa na boisku i bezczelnymi tlumaczeniami kompromitujacych wystepów. Mialem
        go chwalic? Teraz (przynajmniej w mediach) wyglada na nieco skruszonego, w
        kazdym razie nie twierdzi jak pan Ś., ze jest najlepszy i Boniek musi go
        powolac; dalbym mu jedna czy dwie szanse by sie przekonac czy zdola grac tak
        jak w Schalke. Mam nadzieje, ze informacja nie bedzie tak prawdziwa jak ta o
        bramkarzu Lens w Krakowie....
      • Gość: kataryna Re: Hajto wraca? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.09.02, 22:27
        Nie lubię Hajty, nigdy go nie lubiłam za chamstwo na boisku i butę poza nim ale
        wcale nie uważam, że ewentualne powołanie go na mecz z Łotwą to zła decyzja. Po
        fatalnym występie na mundialu Hajto może się teraz reprezentacji bardziej
        przydać niż przed. Wydaje się być w formie a świadomość, że w Korei zawiódł na
        całej linii może sprawić, że teraz chcąc się zrehabilitować zagra mecz życia.
        Teraz wejdzie do innej reprezentacji, pozbawiony kolegów z towarzystwa
        wzajemnej adoracji, z trenerem, który nie pozwoli na nieuzasadnione
        gwiazdorstwo - naprawdę możemy zobaczyć innego Hajtę. Tak jak mówiłam, nie
        lubię go ale jeśli Boniek uzna, że Hajto jest kadrze potrzebny - proszę bardzo.
        Wydaje mi się, że spokorniał i dojrzał i może rzeczywiście jego doświadczenie
        by się przydało naszej młodej obronie.

PS. Mam nadziieję, że polski Zidane - Piotr "Jestem Najlepszy" Świerczewski nie
        zostanie odkurzony.
      • Gość: Skorpion Re: Hajto wraca? do destrukcji w........ IP: *.nsw.bigpond.net.au 30.09.02, 16:09
        Zawodnik wesoły, dobry w grze destruktywnej, ale jeszce lepszy w destrukcji
        całego zespołu. Widać, że Selekcjoner wrzucił wsteczny bieg w kierunku
        budowy........"nowego" przyszłościowego zespołu ? To się nazywa konsekwencja w
        pracy szkoleniowej.
        Z obserwacji z dystansu takich i podobnych decyzji o wątpliwej wartości
        szkoleniowej wskazują, że sztuka budowy i scalania zespołu piłkarskiego nie
        jest najsilniejszą stroną Selekcjonera.
        Wypada więc, życzyć Panu Bońkowi powodzenia w nauce pracy na stołku
        Selekcjonera. Można zadać tylko jedno pytanie, dlaczego ta nauka ma się odbywać
        kosztem polskiej piłki nożnej, bądź co bądź na arenie międzynarodowej ???
        Nie należy więc dłużżej czekać, aby móc stwierdzić, że efekty pracy nowego
        Selekcjonera będą mizerne. Obym się mylił. Realista.
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka