Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    ogłaszam abolicję!!!!!!!!!!

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 18:55
    Dla wszystkich działaczy PZPN wyślijcie swe grzechy na forresty@poczta.onet.pl
    a ja łaskawie wam odpuszczę wszelkie łapówki, dziwki sponsorowane, morze wódki
    i ocean kłamstw. A co, raz się żyje . Nie mogę se zrobić abolicji?
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka