Gość: sd
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.12.05, 18:55
Dla wszystkich działaczy PZPN wyślijcie swe grzechy na forresty@poczta.onet.pl
a ja łaskawie wam odpuszczę wszelkie łapówki, dziwki sponsorowane, morze wódki
i ocean kłamstw. A co, raz się żyje . Nie mogę se zrobić abolicji?