Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    dlugi Legii

    IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 05.11.02, 11:51
    sports.pl/gazeta/iso_tempo/str_pier_4.htm
    Obserwuj wątek
      • legionix Re: dlugi Legii 05.11.02, 12:14
        olaboga...ty chyba jestes kryptofanem Legii. bez niej zyć nie możesz... :-)))
        • Gość: leszcz Re: dlugi Legii IP: *.chello.pl / *.chello.pl 05.11.02, 12:28
          odnosze takie samo wrazenie
          • Gość: duch olabogi Re: dlugi Legii IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 05.11.02, 12:41
            no bo przeciez Wielka Wisla musi miec dobrego sparring - partnera :)))
            • Gość: Ace Re: dlugi Legii IP: *.acn.pl / 10.128.135.* 05.11.02, 17:07
              Gość portalu: duch olabogi napisał(a):

              > Wielka Wisla........

              ha ha a to dobre :))))))))))))
            • Gość: Porter Re: dlugi Legii IP: *.polbox.pl / *.orion.pl 05.11.02, 17:19
              W Krakowie, to nawet Wisla jest tak waska, ze az cienka,

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka