Gość: duch olabogi IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 05.11.02, 11:51 sports.pl/gazeta/iso_tempo/str_pier_4.htm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
legionix Re: dlugi Legii 05.11.02, 12:14 olaboga...ty chyba jestes kryptofanem Legii. bez niej zyć nie możesz... :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszcz Re: dlugi Legii IP: *.chello.pl / *.chello.pl 05.11.02, 12:28 odnosze takie samo wrazenie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duch olabogi Re: dlugi Legii IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 05.11.02, 12:41 no bo przeciez Wielka Wisla musi miec dobrego sparring - partnera :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ace Re: dlugi Legii IP: *.acn.pl / 10.128.135.* 05.11.02, 17:07 Gość portalu: duch olabogi napisał(a): > Wielka Wisla........ ha ha a to dobre :)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Porter Re: dlugi Legii IP: *.polbox.pl / *.orion.pl 05.11.02, 17:19 W Krakowie, to nawet Wisla jest tak waska, ze az cienka, Odpowiedz Link Zgłoś