Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Pierwszy z klanu Ligockich

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.06, 22:38
    LIGOCKIM życzę jak najleoiej, uważam że mają szanse na medal, choć w ich
    dyscyplinach wiele zależy od szczęścia. w/g mnie mają50% więcej szans niż ADAM
    Obserwuj wątek
      • Gość: Florek klan Ligockich do boju ! IP: *.retsat1.com.pl 11.02.06, 02:01
        Trzymam za kciuki! Ekstra wyników! Ekstra wrazen, bo to jest równie wazne!
        Podoba mi sie Wasz luz i podejscie do zycia... Wynik jest wazny, ale
        pamietajcie tez, ze snowboard to po prostu dobra zabawa ! :)))
        • Gość: olsen Re: klan Ligockich do boju ! IP: *.aster.pl 12.02.06, 21:10
          shawn white?! chyba shaun white...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka