Gość: dziadzio56 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.06, 22:38 LIGOCKIM życzę jak najleoiej, uważam że mają szanse na medal, choć w ich dyscyplinach wiele zależy od szczęścia. w/g mnie mają50% więcej szans niż ADAM Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Florek klan Ligockich do boju ! IP: *.retsat1.com.pl 11.02.06, 02:01 Trzymam za kciuki! Ekstra wyników! Ekstra wrazen, bo to jest równie wazne! Podoba mi sie Wasz luz i podejscie do zycia... Wynik jest wazny, ale pamietajcie tez, ze snowboard to po prostu dobra zabawa ! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olsen Re: klan Ligockich do boju ! IP: *.aster.pl 12.02.06, 21:10 shawn white?! chyba shaun white... Odpowiedz Link Zgłoś