Gość: przemek
IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl
12.12.02, 22:43
wisla powinna kupic mięciela ,batate,kryszalowicza swierczewskiego i
wziasc za darmo citke lapinskiego piekarskiego .nalezy sprzedac
kaliciaka ,sarnata, piekutowskiego - za nich majdan tez za grosze .kusia tez
trzeba kupic