Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Chałbinski

    10.04.06, 08:27
    Chałbiński w meczu z Amicą zdobył bramkę i asystę przy bramcę
    Plizgi!!
    Pozdro!
    Obserwuj wątek
      • marwi75 Re: Chałbinski 10.04.06, 08:53
        Piłkę piąstkował bramkarz i zanim trafiła pod nogi Plizgi to prześlizgneła się
        głowie Chałbińskiego ale trudno to zaliczyć jako asystę !!! Uważam że przy tej
        bramce nie powinno się zaliczać nikomu asysty.
      • marcin1-1 Re: Chałbinski 10.04.06, 08:57
        Oglądnąłem gol Plizgi i według mnie asysta powinna być zaliczona.
        • utniak5 Re: Chałbinski 10.04.06, 09:03
          Powinna być asysta. Dlaczego ? Dlatego, że jest u mnie kapitanem. Reszta mnie
          nie obchodzi ( sic !!! )
        • marwi75 Re: Chałbinski 10.04.06, 09:05
          wyjasni dlaczego ???

          oczywiście jeśli jedynym powodem nie jest ten który podał utniak...
          • antek_kpp Re: Chałbinski 10.04.06, 09:53
            Ja tam żadnej asysty nie widze, choc mam w skladzie Chalbinskiego. Pilkę po
            prostu wybil bramkarz.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka