libner4 10.04.06, 08:27 Chałbiński w meczu z Amicą zdobył bramkę i asystę przy bramcę Plizgi!! Pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marwi75 Re: Chałbinski 10.04.06, 08:53 Piłkę piąstkował bramkarz i zanim trafiła pod nogi Plizgi to prześlizgneła się głowie Chałbińskiego ale trudno to zaliczyć jako asystę !!! Uważam że przy tej bramce nie powinno się zaliczać nikomu asysty. Odpowiedz Link Zgłoś
marcin1-1 Re: Chałbinski 10.04.06, 08:57 Oglądnąłem gol Plizgi i według mnie asysta powinna być zaliczona. Odpowiedz Link Zgłoś
utniak5 Re: Chałbinski 10.04.06, 09:03 Powinna być asysta. Dlaczego ? Dlatego, że jest u mnie kapitanem. Reszta mnie nie obchodzi ( sic !!! ) Odpowiedz Link Zgłoś
marwi75 Re: Chałbinski 10.04.06, 09:05 wyjasni dlaczego ??? oczywiście jeśli jedynym powodem nie jest ten który podał utniak... Odpowiedz Link Zgłoś
antek_kpp Re: Chałbinski 10.04.06, 09:53 Ja tam żadnej asysty nie widze, choc mam w skladzie Chalbinskiego. Pilkę po prostu wybil bramkarz. Odpowiedz Link Zgłoś