Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Biatlon. Sikora 10. w sprincie

    IP: *.ds.pg.gda.pl 18.01.03, 21:10
    Sikora jestem zawsze z Tobą od iks lat i szczerze gratuluje.
    Szkoda tylko że nie ma wiecej takich polskich biatlonistów bo
    wyscigi druzynowe są najlepesze :(
    Obserwuj wątek
      • Gość: Marcin Sikora IP: *.swiebodzin.sdi.tpnet.pl 19.01.03, 10:19
        Sikora ma talent porównywalny z Małyszem. Żeby miał takie
        zaplecze jak Niemcy, czy Norwegowie wygrywałbyby w PŚ, i
        zdobywał medale na olimpiadzie.
      • Gość: agnilein Re: Biatlon. Sikora 10. w sprincie IP: *.arcor-ip.net 19.01.03, 13:30
        Brawo, brawo Tomasz,
        bardzo lubie ogladac biathlon i ciesze sie zawsze widzac Tomasza
        Sikore wsrod pierwszej dziesiatki zawodnikow. To utalentowany
        zawodnik i to skandal, ze w takich sportowcow sie nie inwestuje,
        ze nie ma pieniedzy na smary czy buty.
        I redakcja "Gazety" powinna sie wstydzic, ze tak malo a czasem
        nawet wcale o Tomaszu Sikorze pisze.
      • jogger1 Re: Biatlon. Sikora 10. w sprincie 19.01.03, 15:45
        BRAWO TOMEK !!!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka