Gość: Artur IP: *.ds.pg.gda.pl 18.01.03, 21:10 Sikora jestem zawsze z Tobą od iks lat i szczerze gratuluje. Szkoda tylko że nie ma wiecej takich polskich biatlonistów bo wyscigi druzynowe są najlepesze :( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marcin Sikora IP: *.swiebodzin.sdi.tpnet.pl 19.01.03, 10:19 Sikora ma talent porównywalny z Małyszem. Żeby miał takie zaplecze jak Niemcy, czy Norwegowie wygrywałbyby w PŚ, i zdobywał medale na olimpiadzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnilein Re: Biatlon. Sikora 10. w sprincie IP: *.arcor-ip.net 19.01.03, 13:30 Brawo, brawo Tomasz, bardzo lubie ogladac biathlon i ciesze sie zawsze widzac Tomasza Sikore wsrod pierwszej dziesiatki zawodnikow. To utalentowany zawodnik i to skandal, ze w takich sportowcow sie nie inwestuje, ze nie ma pieniedzy na smary czy buty. I redakcja "Gazety" powinna sie wstydzic, ze tak malo a czasem nawet wcale o Tomaszu Sikorze pisze. Odpowiedz Link Zgłoś