abunio 10.06.06, 10:35 LAHM PRZY 3 BRAMCE POWINMIEN MIEĆ ASYSTĘ PRZECIEŻ TO ON DOŚRODKOWAŁ A NIE, ŻE KLOSE SOBIE PODAWAŁ PRZECIEZ TO NONSENS ON DOBIJAŁ A NIE PODAWAŁ SOBIE NIE MA TAKIEGO POJECIA DROGA GAZETO!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rejmistrz Re: ASYSTA LAHMA? 10.06.06, 10:40 Nie ma mowy o asyście! Wrzutka była podbita głową i zresztą Klose i tak na raty ją wbijał. A propo asyst!! Teraz Gazeta.pl może się wzorować na bardziej profesjonalnych organizatorach gdyż wiele stron prowadzi własnie tego typu zabawy zwiazane z MŚ. Więc mam nadzieję, że będą przyznawane te faktyczne! asysty jak np. przy golu na 2-1 Miroslava Klose zgrywał Bastian Schwaistainger (nie wiem czy dobrze napisałem;P) Odpowiedz Link Zgłoś
matiz02 Re: ASYSTA LAHMA? 10.06.06, 11:46 Asysta powinna byc bo to on dosrotkowywal i on podal do Klose - nikt inny tego nie zrobil i to dzieki Lahm-owi zdobyli ta bramke wiec nie wiem jakim codem mogloby nie byc asysty dla Lahma Gdyby nie on to nie bylo by gola Klose Odpowiedz Link Zgłoś
sines Re: ASYSTA LAHMA? 10.06.06, 11:51 Tylko channel4 przyznał asystę Lahmowi, Metro i McDonald's Fifa World Cup asysty nie przyznały. Odpowiedz Link Zgłoś
matiz02 Re: ASYSTA LAHMA? 10.06.06, 11:52 ms2006.interia.pl/mecz?mecz=198570 Tutaj tez jak byk pisze ze Lahm asystowal przy tej bramce Jak wy wogule ogladacie mecze Ktos tu napisal ze po dosrotkowaniu Lahma pilka zostala odbita glowa od jakiegos Kostarykanczyka a takiego czegos nie bylo bo pilka trafila czysto do Klose Odpowiedz Link Zgłoś
marwi75 Re: ASYSTA LAHMA? 10.06.06, 12:19 no właśnie jak TY oglądasz ??? oczywiście że się odbiła po drodze od głowy obrońcy ale nie to jest najważniejsze. Najważniejszy jest fakt że Kolse dobijał swój strzał i to powoduje że asysty nie powinno być. Ale znając życie gazeta przyjmnie identyczne zasady jak w naszych Piłkarzykach i asysta zostanie zaliczona. Odpowiedz Link Zgłoś
jasiu_23 Re: ASYSTA LAHMA? 10.06.06, 13:12 Jesli Lahmowi uznać asyste przy 3 bramce to równie dobrze mozna uznać Klosemu przy pierwszej bramce Odpowiedz Link Zgłoś