Dodaj do ulubionych

Profesjonalne ćpanie

19.05.22, 16:05
www.pudelek.pl/terapeutka-monaru-miazdzy-oczyszczajace-rytualy-z-psychodelikami-modne-wsrod-celebrytow-to-tez-jest-biznes-o-dyletantow-nietrudno-6770507907512832a
Nie wiem co jest głupsze. Ludzie jezdzacy na drugi koniec świata do szamanów czy pani doktor terapeutka mówiąca o konieczności asysty profesjonalnego terapeuty, poskładaniu ego i podróży w głąb siebie.

To jest głębsza kwestia. Ledwo się udało przystopować narkomanię media ciągle to odgrzewają, lewica ciągle wraca z opowieściami o zdrowotnych efektach narkotyków. We wszystkim według nich kontrola działa i trzeba ją powiększać tylko w przypadku narkotyków odwrotnie. Wolność liberalna wszędzie tam gdzie jest demoralizacja.

Ciekawe jest ze po w czasie wojny afganistanie po obaleniu talibów którzy zakazywali produkcji maku, raptem gdy weszły wojska amerykańskie w USA wzrosło uzależnienie młodzieży od heroiny. Ciekaw jestem jak bez wiedzy służb ta heroina była przemycana przez góry pustynie oceany.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Profesjonalne ćpanie 19.05.22, 16:08
      czytałem ze jest suto opłacana kampania w USA na rzecz tego zeby narkotyki były legalne. Produkują ekspertyzy wedle których walka z tym się nie opłaca. Ze wszystkim się opłaca, z mową nienawiści nawet, ale z narkotykami się im nie opłaca.
    • dotera Re: Profesjonalne ćpanie 19.05.22, 16:21
      Śmierć ego to żaden magiczny wyczyn. Po prostu - choć może łatwo - przestawanie być egoistą. Zgłębianie głębi siebie to czysty egoizm polegający na rozdwojeniu i urojeniach wyobraźni. Właśnie chodzi o utratę tego rozdwojenia.
      • dotera Re: Profesjonalne ćpanie 19.05.22, 16:42
        Kontrkultura całkowicie zniszczyła te tematykę. Narzucając psychoanalityczne klisze.

Mi joga właśnie pozwoliła zrozumieć sens kultury klasycznej. Co u nas tzw kontrkultura chciała zniszczyć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka