rolas7 11.08.06, 08:59 przypomnijcie mi prosze gdzie mozna zagrac w pilkarzyki lm,premiership lub np ligi hiszpanskiej DZX Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dzanek Re: LM, premiership 11.08.06, 14:04 rolas7 napisał: > przypomnijcie mi prosze gdzie mozna zagrac w pilkarzyki lm,premiership lub np > ligi hiszpanskiej > DZX en.uclfantasy.uefa.com/ - LM fpli.premierleague.com/ - premiership Odpowiedz Link Zgłoś
wygrany01 Re: LM, premiership 11.08.06, 16:10 a jak sie zarejestrować w piłkarzykach w lidze mistrzów czy też w premiership bo nie mam pojęcia Odpowiedz Link Zgłoś
interliga_gra Re: LM, premiership w Polsce 11.08.06, 14:26 www.interliga.strefa.pl Odpowiedz Link Zgłoś