Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Gucwa czy sobowtor??????

IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 21.03.03, 00:26
    Ja tylko w kwesti formalnej chcialem zauwazyc, ze juz od dosc dlugiego czasu
    ten tradycyjny zawichost Gucwa zaczal ludzkim glosem wypisywac na forumnie...
    azaliz on jest sobowtor jakis wynajety - taki Husajn ma na ten przyklad
    fafnastu sobowtorow - czy tez wiosenna metamorfoza... znaczy z poczwarki w
    motyla ????????????????????????
    Obserwuj wątek
      • Gość: Gucwa Re: Gucwa czy sobowtor?????? IP: *.166.195.213.2127.waw-mec.leased-e.ids.pl 21.03.03, 09:56
        Gość portalu: duch olabogi napisał(a):

> Ja tylko w kwesti formalnej chcialem zauwazyc, ze juz od dosc dlugiego czasu
        > ten tradycyjny zawichost Gucwa zaczal ludzkim glosem wypisywac na forumnie...
        > azaliz on jest sobowtor jakis wynajety - taki Husajn ma na ten przyklad
        > fafnastu sobowtorow - czy tez wiosenna metamorfoza... znaczy z poczwarki w
        > motyla ????????????????????????

żaden sobowtór duchu olabogi, nie wiem jak odbierać ten post, ja powiem jednak
        żemoże można było odnieść wrażenie, na podstawie niekiedy bardzo ostrych, a
        nawet wulgarnych wypowiedzi, że jestem prymitywkiem co to do klawiatury się
        dorywa, ale to była forma reakcji na równie prymitywne posty dotyczące legii
        lub czasami mojej osoby. Jest tu paru osobników, którcy z chęcią bym
        wyeliminował, a z drugiej strony, jak mi się żółci nazbiera to mogę sobie
        takich gości pokąsać....

miłego dnia...

• Gość: Cyfra Re: Gucwa czy sobowtor?????? IP: *.dip.t-dialin.net 21.03.03, 22:24
          Gość portalu: Gucwa napisał(a):

> Gość portalu: duch olabogi napisał(a):
          >
          > > Ja tylko w kwesti formalnej chcialem zauwazyc, ze juz od dosc dlugiego cza
          > su
          > > ten tradycyjny zawichost Gucwa zaczal ludzkim glosem wypisywac na forumnie
          > ...
          > > azaliz on jest sobowtor jakis wynajety - taki Husajn ma na ten przyklad
          > > fafnastu sobowtorow - czy tez wiosenna metamorfoza... znaczy z poczwarki w
          >
          > > motyla ????????????????????????
          >
          > żaden sobowtór duchu olabogi, nie wiem jak odbierać ten post, ja powiem
          jednak
          > żemoże można było odnieść wrażenie, na podstawie niekiedy bardzo ostrych, a
          > nawet wulgarnych wypowiedzi, że jestem prymitywkiem co to do klawiatury się
          > dorywa, ale to była forma reakcji na równie prymitywne posty dotyczące legii
          > lub czasami mojej osoby. Jest tu paru osobników, którcy z chęcią bym
          > wyeliminował, a z drugiej strony, jak mi się żółci nazbiera to mogę sobie
          > takich gości pokąsać....
          >
          > miłego dnia...

Teraz to byl napewno Gucwa a nie sobowtor....
          >
          >

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka