flower02 20.11.06, 15:37 Moje gratulacje dla prezesa Łącznego. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie zajmę Twoje miejsce:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
with Re: gratulacje 20.11.06, 16:38 > dokladam sie do gratulacji. dokładać to można chochlą kapuśniak na talerz Odpowiedz Link Zgłoś
wezysko3 Re: gratulacje 20.11.06, 16:38 niestety nie przyłaczamm sie do gratulacji..jak sie ma pow 100 druzyn rachunek prawdopodobieństwa podpowiada ze mozna wygrać...Zauwazcie ze ten Prezes wygrał równiez zabawę na Mundialu w typowanie wyników,ciekawe, prawda? Zaraz odezwą sie głosy że mi zal d**e ściska etc,ale tworzenie tylu druyn zabija sens tej gry, bo którąś trafisz i po kilku kolejkach tylko nią sie zajmujesz, jakie to prosta zasada na Piłkarzyki? Prawda?Szkoda że nie było logowania za 2 zł sms-em- przynajmniej Prezes Łączny stracił by parę złotych PS. jestem laureatem Piłkarzyków z tamtej edycji, także wszelkie gadki o zazdrości to kula w płot.... Pozdrawiam wszystkioch Przezesów Odpowiedz Link Zgłoś
slpe Re: gratulacje 21.11.06, 09:19 Jedno pytanie. Ile miałeś drużyn w poprzedniej edycji? Odpowiedz Link Zgłoś
wezysko3 Re: gratulacje 21.11.06, 13:29 jedna odpowiedź:) 4 druzyny w tym jedną dochodziłem do 4 miejsca a zakończyłem wna 17 chyba... Odpowiedz Link Zgłoś
potop4 Re: gratulacje 20.11.06, 16:49 a czy myslisz ,ze ograniczenie ilosci druzyn cos da???legia wygrywala wszystko i dlatego wygrales!!! Odpowiedz Link Zgłoś
xyz2007 Re: gratulacje 20.11.06, 16:49 gratulacje dla zwyciezcow ,zazdrosnikom wiecej szczescia na wiosne REDAKCJO! CZEKAMY NA WIOSNE Odpowiedz Link Zgłoś
adrian_dzidek1 Re: gratulacje 20.11.06, 17:37 Gratulacje dla zwycięscy :) ..Ale ty wezysko dziwny jestes. Najwiecej nieladu tu robisz. Nie ma zasad dotyczacych liczby zalozonych kont, a wiec jak tak mu zazdroscisz, jak myslisz ze to jest pewny klucz do zwyciestwa, to proste- na wiosne zaloz sobie tyle kont, moze bedzie ci latwiej :] Pozdro dla wszystkich graczy, nie tylko dla tych co maja po jednym koncie :P Powodzenia w rundzie wiosnnnej :) Odpowiedz Link Zgłoś
wezysko3 Re: gratulacje 20.11.06, 19:34 człowieku naucz sie czytać,napisałem jasno i przejrzyście..i mysle ze prosto... bo jak na razie sam dziwny jesteś.... Odpowiedz Link Zgłoś