Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    gratulacje

    20.11.06, 15:37
    Moje gratulacje dla prezesa Łącznego. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie
    zajmę Twoje miejsce:)
    Obserwuj wątek
      • potop4 Re: gratulacje 20.11.06, 16:05
        dokladam sie do gratulacji.
        • with Re: gratulacje 20.11.06, 16:38
          > dokladam sie do gratulacji.

          dokładać to można chochlą kapuśniak na talerz
        • wezysko3 Re: gratulacje 20.11.06, 16:38
          niestety nie przyłaczamm sie do gratulacji..jak sie ma pow 100 druzyn rachunek prawdopodobieństwa podpowiada ze mozna wygrać...Zauwazcie ze ten Prezes wygrał równiez zabawę na Mundialu w typowanie wyników,ciekawe, prawda?
          Zaraz odezwą sie głosy że mi zal d**e ściska etc,ale tworzenie tylu druyn zabija sens tej gry, bo którąś trafisz i po kilku kolejkach tylko nią sie zajmujesz, jakie to prosta zasada na Piłkarzyki? Prawda?Szkoda że nie było logowania za 2 zł sms-em- przynajmniej Prezes Łączny stracił by parę złotych
          PS. jestem laureatem Piłkarzyków z tamtej edycji, także wszelkie gadki o zazdrości to kula w płot....
          Pozdrawiam wszystkioch Przezesów
          • slpe Re: gratulacje 21.11.06, 09:19
            Jedno pytanie.
            Ile miałeś drużyn w poprzedniej edycji?
            • wezysko3 Re: gratulacje 21.11.06, 13:29
              jedna odpowiedź:) 4 druzyny w tym jedną dochodziłem do 4 miejsca a zakończyłem wna 17 chyba...
              • slpe Re: gratulacje 21.11.06, 14:41
                Skoro tak, to nie mam więcej pytań :)
      • potop4 Re: gratulacje 20.11.06, 16:49
        a czy myslisz ,ze ograniczenie ilosci druzyn cos da???legia wygrywala wszystko i
        dlatego wygrales!!!
      • xyz2007 Re: gratulacje 20.11.06, 16:49
        gratulacje dla zwyciezcow ,zazdrosnikom wiecej szczescia na wiosne
        REDAKCJO! CZEKAMY NA WIOSNE
      • adrian_dzidek1 Re: gratulacje 20.11.06, 17:37
        Gratulacje dla zwycięscy :) ..Ale ty wezysko dziwny jestes. Najwiecej nieladu
        tu robisz. Nie ma zasad dotyczacych liczby zalozonych kont, a wiec jak tak mu
        zazdroscisz, jak myslisz ze to jest pewny klucz do zwyciestwa, to proste- na
        wiosne zaloz sobie tyle kont, moze bedzie ci latwiej :] Pozdro dla wszystkich
        graczy, nie tylko dla tych co maja po jednym koncie :P Powodzenia w rundzie
        wiosnnnej :)
        • wezysko3 Re: gratulacje 20.11.06, 19:34
          człowieku naucz sie czytać,napisałem jasno i przejrzyście..i mysle ze prosto... bo jak na razie sam dziwny jesteś....

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka