Gość: MK IP: *.devs.futuro.pl 25.03.07, 22:05 lzy wzruszenia. i tyle. Dziekujemy panie Adamie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MasterOfPuppets Hannu musi zostać do igrzysk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 22:08 Hannu zostań z nami, zostań z nami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenon Docenmy prace Hannu - poprawil kilka rzeczy IP: *.e-wro.net.pl 25.03.07, 22:18 Za Tajnera Adam wygrywal. Byl w bardzo dobrej dyspozycji i mial bardzo mocne wybicie z progu. Nigdy Tajnerowi nie udalo sie wyeliminowac dwoch przypadlosci Adama: latajacej lewej narty i niskich predkosci najazdowych. Kuttin tez tych rzeczy nie wyeliminowal a na dodatek prawdopodobnie z powodu zbyt ciezkiego treningu Adam stracil na sile odbicia. Hannu przywrocil Adamowi atomowe wybicie z progu, poprawil znacznie jego predkosci najazdowe a sam lot Adama stal sie bardzo plynny. Zwroccie uwage, ze problem lewej narty praktycznie zostal wyeliminowany. Dodatkowo Fin wyraznie podbudowal zawodnika mentalnie. No i mamy mistrza skokow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daniel Kruczek: Praca dała efekty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 22:27 Tak, tak, tak. Ale i czapki z glow przed trenerem Lepistoe. Najpierw M.Nykaennen, reraz A.Malysz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zibi Kluczem do sukcesu okazały się większe prędkości IP: *.lodz.mm.pl 25.03.07, 22:30 najazdowe. To zasługa Lepistoe. Małysz zawsze był wolny a w tym roku praktycznie dorównywał najlepszym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flam08 Kruczek: Praca dała efekty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 22:31 Panie Kruczek, życzę Panu i pozostałym trenerom powodzenia w pracy z zawodnikami.Przeżyliście panów Tajnera, Kutina, a obecnie p. Lepistoe. Każdy jest inny i Wy swoje wiecie i pamiętacie z okresu startów. Chciałbym oglądać dobrych polskich skoczków nawet po epoce Małysza. Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Kruczek: Praca dała efekty 26.03.07, 00:02 Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!! Odpowiedz Link Zgłoś
miro1973 Re: Kruczek: Praca dała efekty 26.03.07, 17:15 morfeusz_1 napisał: > > > Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!! > ! Tak off-topic...obserwuję tego kretyna Morfeusza (ten z Matrixa umarłby z wrażenia)...Można go jakoś wyłączyć? Czaruje ciągle tak samo, może to bot? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WM Kruczek: Praca dała efekty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.07, 01:10 Planica Królowa skoczni zdobyta Yes Yes Yes. Zawodnicy mają wysoką formę 2 - 3 lata ( widać to po zdobytych kulach ; Peterka Smith, Małysz, Ahonen).W przypadku Adama to 3 lata bez problemu ponieważ ma moc w nogach, skacze piękie dorze,to jest super talent i ma doświadczenie.Tak więc Małysza trzeba szykować na V kulę. Letnie turnieje pominąć, lub potraktować treningowo i nie wszędzie skakać, nie myśleć o olimpiadzie bo 3 lata czekania, a warunki pogodowe mogą zrobić że wygra ktoś przypadkiem.Najważniejsza jest V kula i tego Adamowi życzę, bo gdy SLD wróci do władzy znowu będzie cienko z wynikami i kasą dla sportowców, będzie ale dla pośredników z SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karolcia Re: do gościa WM IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 26.03.07, 01:55 Po co mieszać tutaj politykę??!!?? (choć minister Lipiec usiłował ogrzać się nieco w blasku Mistrza i inni pewnie też będą się co i raz podłączać - to nie brudźmy sportu polityką! PROSZĘ!). Jestem pełna podziwu, uwielbienia i ogromnego szacunku - dla Pana Adama i Jego trenerów oraz współpracowników. I dodam, że dla mojej 83 letniej Babci i 65 letniego ojczyma, którzy w weekend obchodzili urodziny - zwycięstwo w Planicy i 4ty Puchar to były najpiękniejsze prezenty:)) Dziękuję za te chwile Panu Adamowi!!! Nawet nie śmiem prosić o kolejne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zwr Re: do gościa WM IP: *.acn.waw.pl 26.03.07, 12:41 I ja miałam w tym roku prezent od Adama Małysza - w Sapporo został Mistrzem Świata w moje urodziny (już 57.) Ogromnie się ucieszyłam, bo skoki oglądam "od zawsze", od czasów, gdy w TVP pokazywano tylko TCS i bardzo lubię ten piękny, podniebny sport. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Kruczek: Praca dała efekty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 10:44 jaka tam praca panie trenerze tego pokroju zawodnicy sa dle siebie trenerami a co z resztą talentów tam jakoś nie widać tej waszej pracy? Odpowiedz Link Zgłoś