Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kruczek: Praca dała efekty

    IP: *.devs.futuro.pl 25.03.07, 22:05
    lzy wzruszenia. i tyle. Dziekujemy panie Adamie
    Obserwuj wątek
      • Gość: MasterOfPuppets Hannu musi zostać do igrzysk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 22:08
        Hannu zostań z nami, zostań z nami.
      • Gość: zenon Docenmy prace Hannu - poprawil kilka rzeczy IP: *.e-wro.net.pl 25.03.07, 22:18
        Za Tajnera Adam wygrywal. Byl w bardzo dobrej dyspozycji i mial bardzo mocne
        wybicie z progu. Nigdy Tajnerowi nie udalo sie wyeliminowac dwoch przypadlosci
        Adama: latajacej lewej narty i niskich predkosci najazdowych.

        Kuttin tez tych rzeczy nie wyeliminowal a na dodatek prawdopodobnie z powodu
        zbyt ciezkiego treningu Adam stracil na sile odbicia.

        Hannu przywrocil Adamowi atomowe wybicie z progu, poprawil znacznie jego
        predkosci najazdowe a sam lot Adama stal sie bardzo plynny. Zwroccie uwage, ze
        problem lewej narty praktycznie zostal wyeliminowany. Dodatkowo Fin wyraznie
        podbudowal zawodnika mentalnie.

        No i mamy mistrza skokow.
      • Gość: Daniel Kruczek: Praca dała efekty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 22:27
        Tak, tak, tak. Ale i czapki z glow przed trenerem Lepistoe. Najpierw
        M.Nykaennen, reraz A.Malysz.
      • Gość: Zibi Kluczem do sukcesu okazały się większe prędkości IP: *.lodz.mm.pl 25.03.07, 22:30
        najazdowe. To zasługa Lepistoe. Małysz zawsze był wolny a w tym roku
        praktycznie dorównywał najlepszym.
      • Gość: flam08 Kruczek: Praca dała efekty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.07, 22:31
        Panie Kruczek, życzę Panu i pozostałym trenerom powodzenia w pracy z
        zawodnikami.Przeżyliście panów Tajnera, Kutina, a obecnie p. Lepistoe. Każdy
        jest inny i Wy swoje wiecie i pamiętacie z okresu startów. Chciałbym oglądać
        dobrych polskich skoczków nawet po epoce Małysza.
      • morfeusz_1 Re: Kruczek: Praca dała efekty 26.03.07, 00:02


        Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!!
        • miro1973 Re: Kruczek: Praca dała efekty 26.03.07, 17:15
          morfeusz_1 napisał:

          >
          >
          > Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!
          > !
          Tak off-topic...obserwuję tego kretyna Morfeusza (ten z Matrixa umarłby z wrażenia)...Można go jakoś wyłączyć? Czaruje ciągle tak samo, może to bot?
      • Gość: WM Kruczek: Praca dała efekty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.07, 01:10
        Planica Królowa skoczni zdobyta Yes Yes Yes. Zawodnicy mają wysoką formę 2 - 3
        lata ( widać to po zdobytych kulach ; Peterka Smith, Małysz, Ahonen).W
        przypadku Adama to 3 lata bez problemu ponieważ ma moc w nogach, skacze piękie
        dorze,to jest super talent i ma doświadczenie.Tak więc Małysza trzeba szykować
        na V kulę. Letnie turnieje pominąć, lub potraktować treningowo i nie wszędzie
        skakać, nie myśleć o olimpiadzie bo 3 lata czekania, a warunki pogodowe mogą
        zrobić że wygra ktoś przypadkiem.Najważniejsza jest V kula i tego Adamowi
        życzę, bo gdy SLD wróci do władzy znowu będzie cienko z wynikami i kasą dla
        sportowców, będzie ale dla pośredników z SLD.
        • Gość: Karolcia Re: do gościa WM IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 26.03.07, 01:55
          Po co mieszać tutaj politykę??!!??
          (choć minister Lipiec usiłował ogrzać się nieco w blasku Mistrza i inni pewnie
          też będą się co i raz podłączać - to nie brudźmy sportu polityką! PROSZĘ!).
          Jestem pełna podziwu, uwielbienia i ogromnego szacunku - dla Pana Adama i Jego
          trenerów oraz współpracowników. I dodam, że dla mojej 83 letniej Babci i 65
          letniego ojczyma, którzy w weekend obchodzili urodziny - zwycięstwo w Planicy i
          4ty Puchar to były najpiękniejsze prezenty:))
          Dziękuję za te chwile Panu Adamowi!!!
          Nawet nie śmiem prosić o kolejne...
          • Gość: zwr Re: do gościa WM IP: *.acn.waw.pl 26.03.07, 12:41
            I ja miałam w tym roku prezent od Adama Małysza - w Sapporo został Mistrzem
            Świata w moje urodziny (już 57.) Ogromnie się ucieszyłam, bo skoki oglądam "od
            zawsze", od czasów, gdy w TVP pokazywano tylko TCS i bardzo lubię ten piękny,
            podniebny sport.
      • Gość: olo Kruczek: Praca dała efekty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 10:44
        jaka tam praca panie trenerze tego pokroju zawodnicy sa dle siebie trenerami a
        co z resztą talentów tam jakoś nie widać tej waszej pracy?
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka