Gość: krotki
IP: *.centertel.pl
15.06.07, 11:23
gdzieś ta tym forum przeczytałem o tym jak to polonia w ostatnich latach "leczy" apatora jesli chodzi o zdobycze medalowe.sprawdzilem i jest zupelnie inaczej.uwaznie przesledzilem statystyki od 1990 roku i przedstawiaja sie one nastepujaco:
Polonia-47
Apator-51
PS:Do kolegow i kolezanek z Bydgoszczy czy to ladnie krytylowac w taki sposob kazda osobe ktora twierdzi ze polonia bydgoszcz nie utrzyma sie w lidze?!:)