Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.centertel.pl 15.06.07, 11:23
    gdzieś ta tym forum przeczytałem o tym jak to polonia w ostatnich latach "leczy" apatora jesli chodzi o zdobycze medalowe.sprawdzilem i jest zupelnie inaczej.uwaznie przesledzilem statystyki od 1990 roku i przedstawiaja sie one nastepujaco:
    Polonia-47
    Apator-51

    PS:Do kolegow i kolezanek z Bydgoszczy czy to ladnie krytylowac w taki sposob kazda osobe ktora twierdzi ze polonia bydgoszcz nie utrzyma sie w lidze?!:)
    Obserwuj wątek
      • Gość: 78 Re: Medale IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.07, 12:05
        moze chodzilo o zdobycze medalowe ogolem w historii zuzla? a nie od '90...
        a moze o same medale DMP?...
        Po co takie watki?...
        • Gość: MATOPACIK Re: Medale IP: *.tzmo.com.pl 16.06.07, 10:28
          DO KIBICA ZALOGOWANY' ZASTANOW SIE CO TY PISZESZ BO WYDAJE MI SIE ZE JESTES
          TROSZECZKE OPOZNIONY ALE CO TAM HE HE HE....
      • kibic.zalogowany Re: Medale 15.06.07, 14:32
        nie... no jasne! każdy liczy jak mu wygodnie...
        dla kogoś ważne są tytuły DMP, MPPK, IMP i IMŚ, a dla innego brązowe i srebrne
        kaski i MMPPK... gratuluję obłudy :)
        • Gość: Chris Re: Medale IP: *.tvk.torun.pl 16.06.07, 14:24
          Krótki a dałoby sie policzyc ile razy w tej historii Polonia dostała od 90 roku
          baciory w biegu juniorskim?
          • muvon200 Re: Medale 16.06.07, 18:22
            w takich porównaniach liczą się tylko DMP i tyle. Reszta to już nie zasługa
            klubu. Mozna oczywiście też liczyć IMŚ Tonego Rikardsona wtedy Toruń ma
            przewage nie do przebicia
            • kibic.zalogowany Re: Medale 16.06.07, 19:48
              muvon200 napisał:

              > w takich porównaniach liczą się tylko DMP i tyle. Reszta to już nie zasługa
              > klubu. Mozna oczywiście też liczyć IMŚ Tonego Rikardsona wtedy Toruń ma
              > przewage nie do przebicia

              nie no jasne... Tony też był zawodnikiem Polonii a więc musimy liczyć medale
              Tonyego w IMŚ do dorobku Polonii!! doskonały pomysł!!! w życiu bym na to nie
              wpadł...
          • kibic.zalogowany Re: Medale 16.06.07, 19:45
            Gość portalu: Chris napisał(a):

            > Krótki a dałoby sie policzyc ile razy w tej historii Polonia dostała od 90 roku
            >
            > baciory w biegu juniorskim?

            szukał szukał myślał myślał i znalazł... :)
            argument powalający na kolana :)))
            kolejna żenada zakompleksionego torunioka :)))
          • Gość: krotki Re: Medale IP: *.centertel.pl 17.06.07, 15:03
            daj mi troche czasu:)jesli chcecie wiedziec to policzylem medale ze wszystkich rozgrywek czyli:DMP,MPPK,IMP,MDMP,MMPPK,IMPJ nie patrzylem IMŚ czy IMŚJ no ale jesli tak to w tym tez torun ma przewage
          • Gość: krotki Re: do chrisa IP: *.centertel.pl 18.06.07, 11:16
            1994-1998
            Apator 47-12 Polonia
            2004-2007
            Apator 24-24 Polonia
            Lacznie
            Apator 71-36 Polonia

            Prawda ze ladnie?:)
      • arius5 A dlaczego dopiero od 1990 ? 17.06.07, 17:55
        O ile wiem, to liga zuzlowa startuje jus od 1949 roku.
        Tylko ze przed 1990 Torun raczej nic nie zdobyl.
        • Gość: Toma Toruń Re: A dlaczego dopiero od 1990 ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.07, 09:47
          "O ile wiem, to liga zuzlowa startuje jus od 1949 roku.
          Tylko ze przed 1990 Torun raczej nic nie zdobyl".

          Z tego co pamiętam przed 1990 Toruń zdobył min.: 1983 brąz, 1986 złoto w DMP,
          złoto w IMP 1987 (Żabiałowicz), Trzeba dodać do tego jeszcze medale w
          rozgrywkach młodzieżowych oraz w MPPK
          • Gość: Chris Re: A dlaczego dopiero od 1990 ? IP: *.tvk.torun.pl 21.06.07, 15:52
            Moze być to od daty pierwszego wspolnego pojedynku...Dlatego od 1990 pomyslalem
            bowiem ze od tego roku chodze regularnie na zuzel...
            • Gość: baca Re: A dlaczego dopiero od 1990 ? IP: 83.238.145.* 21.06.07, 16:30
              A jo mom najwiency łowiecek na cołkim podhalu i sie nie chwala.
              • Gość: KrisK Re: A dlaczego dopiero od 1990 ? IP: *.winn.cable.ntl.com 24.06.07, 17:28
                Torun od 1956:1-3 miejsca
                DMP: 11, IMP- 9, MIMP- 15, MPPK- 11, MMPPK-9, MDMP- 11. Mam nadzieje ze to w
                miare dokladne dane.
                • kibic.zalogowany Re: A dlaczego dopiero od 1990 ? 24.06.07, 17:50
                  ehhh... zacząłem tą całą dyskusję, to czas zakończyć...

                  DMP
                  Polonia - 25 (7 złotych, 7 srebrnych, 11 brązowych)
                  Apator - 11 (3z, 3s, 5b)

                  IMP
                  Polonia - 18 (8z, 5s, 5b)
                  Apator - 9 (2z, 5s, 2b)

                  MIMP
                  Polonia - 12 (8z, 1s, 3b)
                  Apator - 15 (4z, 1s, 7b)

                  MPPK
                  Polonia - 16 (10z, 6s)
                  Apator - 11 (2z, 3s, 6b)

                  bawimy się w wyliczanie medali IMŚ??? czy nie macie na to ochoty???
                  rzecz jasna nie bawię się w kaski czy inne młodzieżowe bajery, bo to można o
                  kant dupy rozbić...

                  ale co tam! i tak Apator bije Polonię na głowę w osiągnięciach... my biedni
                  bydgoszczanie jak zwykle jesteśmy we wszystkim gorsi...
                  • Gość: krotki Re: A dlaczego dopiero od 1990 ? IP: *.centertel.pl 25.06.07, 10:43
                    naprawde chcesz zebym policzyl medale ims,imsj i dms?jedno jest pewne w pierwszej lidze medali za duzo nie zdobedziecie
                    • Gość: kibic.zalogowany Re: A dlaczego dopiero od 1990 ? IP: *.adsl.inetia.pl 25.06.07, 11:38
                      dawaj :) zacznij od medali IMŚ zawodników Apatora :)))
                      czekam z niecierpliwością... :)))
                      • Gość: krotki Re: A dlaczego dopiero od 1990 ? IP: *.centertel.pl 25.06.07, 12:30
                        daj mi troche czasu:)ale mysle ze nie sensu sie kłocic o te kilka medalikow:)
                        • kibic.zalogowany Re: A dlaczego dopiero od 1990 ? 25.06.07, 13:25
                          jak zwykle... mocny w gębie, a jak przychodzi co do czego to nagle odwracasz
                          kota ogonem! każdy toruniok tak ma?
                          a ja nadal czekam z niecierpliwością, aż wymienisz chociaż jeden medal IMŚ
                          zawodnika Apatora...
                          • Gość: krotki Re: A dlaczego dopiero od 1990 ? IP: *.centertel.pl 25.06.07, 14:02
                            no jesli chcesz
                            Per Jonsson-1992(srebro)
                            Tony Rickardsson-2001,2002(złoto),2003(brąz)
                            Jason Crump-2003(srebro),2004(złoto),2005(srebro)Polace jak do tej pory nie zdobyli ale to tylko kwestia czasu:)
                            • kibic.zalogowany Re: A dlaczego dopiero od 1990 ? 25.06.07, 14:16
                              nie no... ręce opadają... zaraziłeś się tą głupotą od łabędzi, czy to genetyczne??
                              • Gość: krotki Re: A dlaczego dopiero od 1990 ? IP: *.centertel.pl 26.06.07, 10:54
                                chciales medale ims zawodnikow apatora?to masz!ale widze ze zle wychowany chlopak jestes no na takim poziomie nie prowadze dyskusji
                                • kibic.zalogowany Re: A dlaczego dopiero od 1990 ? 26.06.07, 17:43
                                  komentarz zbędny... :)
                                  • Gość: sławek do kibic.zalogowany IP: *.centertel.pl 26.06.07, 18:41
                                    obserwując poziom twojej polemiki na tym forum mam nieodparte wrażenie, że szkodzi ci bydgoski gaz rozsiewany na sportowej przez tłuków z sigmy... nawet nie myśl o ciągnięciu tematu.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka