kaemi 29.06.07, 20:04 z tego co wiem to trenerem nie jest kapitan Plamen Konstantinov lecz niejaki Stojkov, były reprezentant Bułgarii, oj cos ciężka głowa redaktorze.... Imprezka sięszykuje i już nawalony? Phi:D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nikka Re: Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.icpnet.pl 29.06.07, 20:05 no nasi kibice klasa sama w sobie... brawa na powitanie bułgarów i podczas ich hymnu.. po prostu chamstwo klasą pokonać tylko nasi kibice potrafią. dumna z nich jestem :))) Odpowiedz Link Zgłoś
tetlian Re: Polscy siatkarze grają z Bułgarią 29.06.07, 20:09 Zdobędą mistrzostwo! :) Odpowiedz Link Zgłoś
robertw18 BUL - młodzi bez Kazijskiego, PL z Wlazłym! 29.06.07, 21:50 W takich okolicznościach - walka dość wyrównana! Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Serwisowy Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.07, 20:18 Dokładnie! nieźle się zakręcił autor tego artykułu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wierna fanka Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.07, 21:12 nasi siatkarze wygraja wierze w nich!!! bedzie 3:1 tak jak w Warnie!!! Nasze boisko, nasze Katowice to i nasze zwyciestwo!!! Najładniejszy jest MARIUSZ WLAZŁY!!!!!!!!!! POZDRAWIAM I WIERZE W POLSKICH SIATKARZY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikka Re: Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.icpnet.pl 29.06.07, 21:16 widać spadek formy u naszych, ale i tak jestem pewna że wygrają. W końcu trudno ciągle grać na maxa nawet w meczach o pieruszkę. mimo tego jestem pewna że nasi srebrni profesorowie dadzą radę bułgarom nawet grając na pół gwizdka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzesm Re: Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.multicon.pl 29.06.07, 21:18 przegramy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikka Re: Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.icpnet.pl 29.06.07, 21:26 e tam malkontencie więcej wiary!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan KADZIU IP: 85.127.96.* 29.06.07, 22:10 Masz niezle bielmo na oczach. Najladniejszy,to kadziewicz, bo ma harakter i piekne imie i mocna reke!!!To taki ninja, kamikadzewiecz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Bielmo na oczach?? IP: 85.127.96.* 29.06.07, 22:12 Masz niezle bielmo na oczach. Najladniejszy,to kadziewicz, bo ma harakter i piekne imie i mocna reke!!!To taki ninja, kamikadzewiec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczęśliwa Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: 213.192.64.* 29.06.07, 21:46 w 3 secie wygraliśmy jak na razie 2-1 niech wygrają są lepsi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikka do grzesm IP: *.icpnet.pl 29.06.07, 21:55 zdaje się że kasandra z ciebie kiepściutka heheheh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: worker Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: 217.153.63.* 29.06.07, 22:09 He, nasi Bułgarów w 4 secie jak na razie rozmontowali. Gratulacje. (A swoją drogą to jestem pełen podziwu jeśli chodzi o kondycję, formę i wolę walki) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iza Re: Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.euro-net.pl 29.06.07, 22:21 Polska Biało-Czerwoni!!!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam m. No i co antypolacy z GW, znów żałoba w redakcji? IP: *.bazapartner.pl 29.06.07, 22:23 hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matej Re: Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.07, 22:26 Trenerem jest niejaki Martin Stojew a nie Stojkov ty baranie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daria Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.07, 23:07 Mam prośbę: czy ktoś z was może powiedzieć mi, jakie drużyny w których dniach finału LŚ w Katowicach będą ze sobą rywalizować? Kto np. z kim zagra 11 lipca, to szczególnie mnie interesuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daro Re: Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.07, 23:40 Nikt Ci tego nie napisze, bo terminarza jeszcze nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.dip.t-dialin.net 29.06.07, 23:41 Masz tu terminarz turnieju finalowego (powstawiaj sobie kraje): Program turnieju: Grupa E: 11 lipca Polska - Zespół z "dziką kartą" 12 lipca Zespół z "dziką kartą" - USA 13 lipca Polska - USA Grupa F: 11 lipca Brazylia - Bułgaria 12 lipca Bułgaria - Rosja 13 lipca Rosja - Brazylia 14 lipca półfinały 15 lipca finał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.dip.t-dialin.net 29.06.07, 23:42 Juz sam powstawialem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daria Re: Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.07, 23:50 Dzięki bardzo;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.dip.t-dialin.net 29.06.07, 23:51 Nie ma za co. Przy okazji sam sobie sprawdzilem jak jest. Odpowiedz Link Zgłoś
pimpinair Cudawianki! Gardła wygrywają mecze! 29.06.07, 23:50 "W Spodku jedenaście tysięcy gardeł poprowadziło biało-czerwonych siatkarzy do jedenastego zwycięstwa!" No, no, się pozmieniały przepisy, 11 tysięcy gardeł prowadzi do zwycięstwa. A psa przewodnika aby nie było? Czy dziennikarze nie mogą po prostu napisać, że siatkarze wygrali mecz, a nie jacyś "my", a tymbardziej "gardła". Nawet mecz podnoszą do rangi romantycznej solidarności narodu. Czym, wnioskując, było zwycięstwo w Warnie? "Polscy siatkarze pokonali 7 tysiący gardeł!"? Brzmi jak reklama syropu na kaszel. Zaznaczam, że uważam się za entuzjastę siatkówki i gratuluję zwycięstwa grupie zawodników, którzy SAMI (doping też ma znaczenie, ale meczu nie wygra, bo wygrywalibyśmy tymi gardłami nawet z Brazylią i Harlem Globetrotters) wygrali na parkiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agusia Re: Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.ip.netia.com.pl 29.06.07, 23:50 Nasi jak zawsze pocisnęli!!! Brawa dla biało-czerwonych! Ale trzeba przyznać że Yordanov gra bardzo dobrze i mieliśmy dziś z nim problem. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.cable.ubr12.newt.blueyonder.co.uk 29.06.07, 23:52 Gratuluje!!! Zaluje, ze nie moge ogladac:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leee [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.07, 00:44 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
jarkoni Re: Polacy jestescie wielcy!!! 30.06.07, 06:40 Panie lee, tu rozmawiają ludzie o siatkówce. Czytaj: nie chamy i szalikowcy typu piłka nożna. Siatkówka ma swój styl i swoich fanów. Jeśli Pan tego nie rozumiesz i chodzisz Pan tylko na piłkę nożną, bo tam się można napić, porozrabiać i kogoś pobić, to trzymaj się Pan tego.. PS. Brawo za wygraną, chociaż pierwszy set był taki jakby nasi przysypiali. Fachowcem oczywiście nie jestem, chociaż grającym nie tylko oglądającym, i to od wielu lat...Ciekawe co dziś zrobi Lozano, może zwolni trochę Wlazłego, bo chłopak po ostrej grze ma kłopoty ze skurczami, a musi być oszczędzany na finał. Może Grzesiek Szymański by się trochę rozgrzał (pozdrawiam Ostrowiec), jest już właściwie wszystko wygrane w fazie grupowej, może młodych wpuścić trochę, niech się oswoją z temperaturą Spodka. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milok Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.07, 10:27 moim zdaniem błedy popełnia każdy a tak naprawde grali bardzo dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Remik Jaki numer w koncu ma Wlazly? IP: *.escp-eap.net 30.06.07, 10:51 na zdejcieu jest 10 a redaktor pisze ze 19??? Czyzby jakies stare zdjecie czy redaktorowi sie popieprzylo? Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanka Polscy siatkarze grają z Bułgarią IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.07, 14:57 polska nie grała dzisiaj wielkiej siatkówki ,ale pokazała że potrafią wygrywac zawsze bez względu czy to był dobry dzień czy zły pokazali klase, pokazali ,ze są mistrzami!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dar61 Pisownia nazwisk w cyrylicy wyraźnie... 30.06.07, 15:39 ...nie jest opanowaną umiejętnością dla żurnalistów. Tu pod artykułem jeszcze ją spolszczyli - acz w tabelach składów dla Rosji, Bułgarii - nawet Serbii (taki Stankowić - zwany Stankovic'em) - roi się od anglosasizmów. Pozują się pismaki na nieznających wymowy słowiańskiej jak jacyś antykomuniści zapiekli dawniej. Nie dziwota, że potem taki komentator wychodzi na tępaka kalecząc wymowę sportowych nazwisk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baca Re: Pisownia nazwisk w cyrylicy wyraźnie... IP: *.chello.pl 30.06.07, 16:04 Zgadzam się, niestety. Takim przykładem jest wymowa przez redaktorków z TV zamiast poprawnie: "SzachtIOr Donieck" to "SzachtAr Donieck". Niestety poziom redakcji sportowych często sięga dna prawie jak poziom kiboli piłkarskich. Już oduczyli się "dalekiej odległości" po interwencji Red. Bralczyka (za moją namową). Ale jeszcze mają daleko do mety.... Odpowiedz Link Zgłoś
bazyliszek4 Re: Pisownia nazwisk w cyrylicy wyraźnie... 30.06.07, 17:31 "redaktorki z TV" wymawiają jak najbardziej poprawnie, bo klub nazywa się Szachtar. nazwa "Szachtior" to wersja dla rosyjskojęzycznych, używana w Rosji i... w Donbasie, wśród większości kibiców samego Szachtara... Odpowiedz Link Zgłoś