mrowie 01.09.07, 10:15 Panie Kowall -prosze mi wyjaśnić dlaczego że mimo że dwukrotnie robiłem zmiany (a tym samym ponioslem koszty)moja drużyna FC - WIMRO pozostała w starym ustawieniu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj