Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    01.09.07, 10:15
    Panie Kowall -prosze mi wyjaśnić dlaczego że mimo że dwukrotnie
    robiłem zmiany (a tym samym ponioslem koszty)moja drużyna FC - WIMRO
    pozostała w starym ustawieniu.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka