jujoslaw 01.09.07, 21:01 Pawelek (gol Brożka Pawła) Sobolewski x2 (gol Jeana Paulisty i Pawła Brozka) Kosowski (gol Jeana Paulisty) Murawski (samobojczy gol Clebera) Mam pytanie kto sfaulowal kiedy to po rzucie wolnym Wilk strzelil gola ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
keicam47 Re: asysty w meczu WISLA LECH 01.09.07, 21:32 A ja mam pytanie kto był faulowany przed bramką Wilka z rzutu wolnego? Odpowiedz Link Zgłoś