Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    asysty w meczu WISLA LECH

    01.09.07, 21:01
    Pawelek (gol Brożka Pawła)
    Sobolewski x2 (gol Jeana Paulisty i Pawła Brozka)
    Kosowski (gol Jeana Paulisty)

    Murawski (samobojczy gol Clebera)

    Mam pytanie kto sfaulowal kiedy to po rzucie wolnym Wilk strzelil
    gola ??
    Obserwuj wątek
      • keicam47 Re: asysty w meczu WISLA LECH 01.09.07, 21:32
        A ja mam pytanie kto był faulowany przed bramką Wilka z rzutu
        wolnego?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka