Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    wisla-groclin

    10.11.07, 20:23
    tak sie zastanawiam: czy brozkowi nalezy sie asysta za pierwsza bramke? a przy
    drugiej bramce brozka asyste ma paulista? widzialem mecz i mam watpliwosci.
    Obserwuj wątek
      • awruk69 Re: wisla-groclin 10.11.07, 20:24
        2x TAK
        • m.a.v.e.r.i.c.k Re: wisla-groclin 10.11.07, 20:42
          z ta asysta brozka cos czuje ze bedzie taka sama afera jak z rogera... "na
          stronie sport.pl" czyli na gazecie nie ma asysty brozka (i osobiscie podejrzewam
          ze nie bedzie...)
          • m.a.v.e.r.i.c.k Re: wisla-groclin 10.11.07, 22:37
            no i nie ma asysty Brozka :).
            • ceyvol Re: wisla-groclin 11.11.07, 10:23
              asysty brożka nie ma bo to obrońca wybil mu pilke z pod nog do zienczka...
              • hala-1 Re: wisla-groclin 12.11.07, 16:02
                Jaka asysta ???Przecież wyrażnie widać że piłke Zieńczuk otrzymał od obrońcy
                Groclinu.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka