m.a.v.e.r.i.c.k 10.11.07, 20:23 tak sie zastanawiam: czy brozkowi nalezy sie asysta za pierwsza bramke? a przy drugiej bramce brozka asyste ma paulista? widzialem mecz i mam watpliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
m.a.v.e.r.i.c.k Re: wisla-groclin 10.11.07, 20:42 z ta asysta brozka cos czuje ze bedzie taka sama afera jak z rogera... "na stronie sport.pl" czyli na gazecie nie ma asysty brozka (i osobiscie podejrzewam ze nie bedzie...) Odpowiedz Link Zgłoś
ceyvol Re: wisla-groclin 11.11.07, 10:23 asysty brożka nie ma bo to obrońca wybil mu pilke z pod nog do zienczka... Odpowiedz Link Zgłoś
hala-1 Re: wisla-groclin 12.11.07, 16:02 Jaka asysta ???Przecież wyrażnie widać że piłke Zieńczuk otrzymał od obrońcy Groclinu. Odpowiedz Link Zgłoś