Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Quiz: Weekend z ekstraklasą

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.07, 13:15
    W tym quizie jest jedna pomyłka odnośnie 10 pytania ponieważ poprawną
    odpowiedzią powinna być że Marek Zieńczuk zdobył 10 gola w tym sezonie a nie 8.
    Obserwuj wątek
      • Gość: tede Quiz: Weekend z ekstraklasą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.07, 13:16
        nie wiedziałem w qizie że Zieniu trafił po raz 8 w tym sezonie
        extraklasy dla Wisły , a dwa razy to dla jakiej drużyny bo jestem
        zbity z tropu .
        • Gość: Henryczek Nerkoski Re: Quiz: Weekend z ekstraklasą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.07, 13:18
          po raz 8 strzelił pierwszego gola dla Wisły, ciulu. A wogóle to ma
          10 brameczek.
          • Gość: tede Re: Quiz: Weekend z ekstraklasą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.07, 13:22
            a rozumiem ciulu , dzięki za wyjaśnienie .
      • Gość: Ketrab Re: Quiz: Weekend z ekstraklasą IP: *.echostar.pl 12.11.07, 13:17
        Naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem komuś wytykaj błędy. Zieńczuk zdobył
        10 gola, ale w 8 spotkaniu w tym sezonie otwierał dorobek bramkowy Wisły.
      • Gość: ja Re: Quiz: Weekend z ekstraklasą IP: *.ists.pl 12.11.07, 13:26
        Wydaje mi się, że w pytaniu nie chodziło o to, którą w ogóle bramkę strzelił w
        tym sezonie, tylko którą jako pierwszy gol dla Wisły w meczu.
        • Gość: mat srednia krajowa? zmiencie ten opis!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.07, 13:45
          zawsze w quizie mialem 7kt na 10 teraz 9 na 10 i bylem ciekaw czy
          zmieni sie komantarz gazety do wyzszej punktacji, ale znowu jest
          komentarz ze trzeba sie podszkolic bo 9/10 to srednia krajowa.
          Panowie!!! Zmiencie ten chory komentarz przy takiej liczbie punktow
          bo sie osmieszacie!!!!!!!!!!
          • Gość: tomek Re: srednia krajowa? zmiencie ten opis!! IP: *.adsl.inetia.pl 12.11.07, 15:15
            no własnie, to jest głupie, zadajcie te pytania ludziom na ulicy to
            się okaże, że średnia krajowa wynosi 2~3pkt... serdecznie do tego
            zachęcam.
            8/10 to już chyba nie jest żadna średnia krajowa...
            • Gość: ATieQ Re: srednia krajowa? zmiencie ten opis!! IP: *.adsl.inetia.pl 12.11.07, 15:29
              a ja miałem 9/10 bo Reiss strzelił 106 bramkę a nie 104 ... gupek
              • mikolaj.plank Re: srednia krajowa? zmiencie ten opis!! 12.11.07, 16:25
                10/10 :)
                • Gość: Czyte(L)nik Re: srednia krajowa? zmiencie ten opis!! IP: *.dsl.mindspring.com 14.11.07, 22:30
                  Twój wynik: 100% (10/10)
                  Świetnie! Jesteś naprawdę dobrze zorientowany w polskiej piłce. Nie poświęcasz
                  zbyt wiele czasu na czytanie serwisów informacyjnych? ;-) Sprawdź się w naszym
                  kolejnym teście.
      • Gość: irasiad 8/10 i średnia krajowa? moa mama dstała by 0 więc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.07, 17:52
        wątpie aby średnia bya taka duża.
      • Gość: mmm nauczcie się wreszcie czytać ze zrozumieniem !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.07, 18:43
        pytanie jest o to ile razy Marek strzelił gola jako PIERWSZY dla
        Wisły w danym meczu !!!
        z jego 10 bramek - 8 razy trafiał na 1:0 dla Wisły (strzelał
        pierwszą bramkę) !!!
      • Gość: TSW06 re picasso007 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.07, 17:34
        ale chodzi o tzw "otworzenie wyniku" przez zienia
        a ja <wow> nie wiem dlaczego ale zdobyłem 90%
      • Gość: barca Quiz: Weekend z ekstraklasą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.07, 18:14
        wasze quizy są supcio jak barca i czekam aż wyjdzie wasz kolejny quiz ale o
        hiszpańskiej primiera division mam nadzieje że będzie fajowy
      • Gość: barca Quiz: Weekend z ekstraklasą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.07, 18:23
        kur......................................................wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwaaaa
        zieńczuk strzelił dla wisły 10 goli ciulu
        • dennis26 Re: Quiz: Weekend z ekstraklasą 19.11.07, 13:27
          Gość portalu: barca napisał(a):

          > kur......................................................wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
          > wwwwwwwwwwwwwwaaaa
          > zieńczuk strzelił dla wisły 10 goli ciulu

          Człowieku czytaj pytania ze zrozumieniem, nie chodzi ile bramek zdobyl w sumie, tylko jako PIERWSZY.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka