Gość: Razorfan IP: *.acn.waw.pl 09.12.07, 20:30 No to pozamiatane Legia juz Wisly nie dogoni. ciekawe co takiego ma w sobie Cleber ze sedziowie nagminnie puszczaja mu plazem przewinienia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
antypisiorek [...] 10.12.07, 10:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WISŁA Re: a ty to debil... IP: 217.98.38.* 10.12.07, 22:03 WISŁA to mistrz !! a ty jak własnie tak sie wypowiadasz to widac ze dla siebie tez masz szacunek ;/ BIAŁA GWIAZDA JAZDA JAZDA JAZDA !! Mistrzem POLSKI jest WISŁA i nikt tego nie zmieni !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samsony [...] IP: *.chello.pl 10.12.07, 23:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yeti Re: a ty to debil... IP: *.ipt.aol.com 10.12.07, 23:49 I w ten sposób forum zeszło na psy. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yeti Re: a ty to debil... IP: *.ipt.aol.com 11.12.07, 21:53 Fakt.Nawet Admin się uaktywnił.pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emjot Re: Wisla mistrzem IP: *.igloonet.pl 12.12.07, 11:09 Oho!...Już słychać ( a raczej "widać") pewnych "dowcipnych" zawistników z bagna przy Kałuży.....Co, żal ściska koszerne dupska? I dobrze!....Tak ma być... :). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Razorfan Re: Wisla mistrzem IP: *.acn.waw.pl 12.12.07, 12:17 niestety kibic Craxy od dawna juz sie na forum nie udziela. w zasadzie to juz prawie nikt sie nie udziela. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Razorfan moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.acn.waw.pl 12.12.07, 15:22 Najwazniejszy moment rundy a moze i sezonu? poczatkowe minuty meczu Korona Legia Edson uderza glowa na bramke Korony obronca stopuje pilke reka a super miedzynarodowy sedzia Gilewski mowi grac dalej. Coz mozna oczekiwac ze Legia by tego meczu nie przegrala gdyby zdecydowal inaczej (a pewnie wysoko by wygrala bo grala dobre zawody). Pozniej przyszlo zalamanie formy i fatalny pazdziernik. Z duzym prawdopodobienstwem mozna zakladac ze seria Legii jeszcze by potrwala albo by sie az tak katastrofalnie nie zatrzymala. Drugi moment sezonu to derby Krakowa i sprawa czerwonej kartki dla Wislaka ktorej nie zobaczyl. JAkby to wplynelo na nastepny mecz z Legia gdyby Wisla zaliczyla skuche? oczywiscie to tylko hipotezy. w sumie nie mozna rowniez narzekac na sedziow w przypadku Legii bo w tej rundzie mylili sie po rowno na korzysc i niekorzysc (szkoda ze akurat w przypadku waznego meczu na niekorzysc). w przypadku Wisly bledow na niekorzysc specjalnie nie zanotowalem ale az tak dokladnie jej meczow nie sledzilem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emjot Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.igloonet.pl 12.12.07, 17:50 ...to następnym razem trochę "pośledż" lub oglądnij sobie powtórki(np. z meczu GKS B.-Wisła i nie przyznany Wiśle karny po faulu na Boguskim)."Pośledż" sobie również np."cudowne" ułaskawienie Hajty przez PZPN przed meczem z Wisłą i co najmniej kilka "bandyckich" fauli Choto ,za które powinien wylecieć z boiska(vide ostatnia "wycinka" w meczu z zabrzanami),"numery " sędziego z nieodgwizdanymi karnymi dla Groclinu n a Legii itp....No cóż-wypada Ci tylko życzyć "miłego śledzenia" różnych meczów w kolejnej rundzie:). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yeti Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.ipt.aol.com 13.12.07, 00:46 Z niecierpliwoscią czekam az sie Porter ustosunkuje. Jest mistrzem swiata w sledzeniu antylegijnych, wislackosedziowskich spisków. A tego matoła z craxy nalezy po prostu kopnąć w pasiastą dupę. Niech sp... tam gdzie jego miejsce. Czyli do bajorka na Kałuży. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Razorfan Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.acn.waw.pl 13.12.07, 12:18 jak ci sie wydaje ze jakis mecz pamietasz to lepiej nie pisz jak bylo bo sie okazuje ze jednak nie pamietasz. nie wiem o jakie nieodgwizdane karne dla Groclinu ci chodzi ale chyba o te gdy mecz rozgrywal sie u ciebie na playstation. Owszem pretensje o ten mecz byly ale dotyczyly wolnego z ktorego potem padla bramka a ktorego rzekomo nie bylo (moim zdaniem byl). Chodzilo rowniez o gol ze spalonego (ale w tej decyzji byly 2 bledy w jednym bo przed golem powinien byc karny dla Legii). Co do Boguskiego to jego gol z Craxa padl ze spalonego. Jesli chodzi o Choto to jakby on mial dostac pare czerwonych kartek to Cantoro, Sobolewski (np. w ostanim meczu kosa przy linii bocznej boiska) i Cleber zadnego meczu by nie dokonczyli. a caly temat mial byc prowokacyjny bo forum nam przymiera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Porter Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.orion.pl 14.12.07, 09:51 Dla mnie decydujący był moment, kiedy Legia postanowiła wypożyczyć Gizę. Przegrał nam mecz z Wisłą, z Lechem i zremisował z Jagiellonią. Do tego Wisła, której najlepszymiu zawodnikami byli obrońcy Górnika, Zagłębia i Korony oraz p. sędzia Mikołajewski i ten drugi patafian, który na korzyść Wisły wysędziował derby. Ale pierwszy raz od dawna mozna powiedzieć, że Legia gra bardzo fajną piłkę, dużo fajniejsza, niż Wisła, nie mówiąc o innych drużynach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Razorfan Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.gprs.plus.pl 14.12.07, 14:17 wszystko racja tylko fajnie grala z kim? z belchatowem ktore gralo w 10, z sosnowcem, Widzewem itd. Z powaznych rywali tylko z Korona zagrala dobry mecz z pozostalymi powaznymi druzynami zagrala fatalny, nudny futbol a w przypadku meczu z Wisla skrajnie defensywny (moze z powodu kontuzji). to tak samo jak Jarka niby strzelil 10 goli ale z tego 9 z druzynami ze Slaska a az 7 z bytomiem oraz Sosnowcem. W meczach z prawdziwymi druzynami nie istnial. Co do Gizy to nie jestem pewien czy np Burkhardt czy Ekwueme gwarantowali by cos wiecej ale ogolnie sie z toba zgadzam. Urban twierdzi ze on wypada swietnie w innych elementach i duzo daje zespolowi. Gdyby jednak dawal to co najwazniejsze czyli gole z 100% sytuacji Legia mialaby strate do Wisly od 2 do 7 puntkow a nie 10. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Porter Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.07, 22:47 1. Ja bym sie nie przejmował, bo i z Lechem Legia zagrała nieźle, z Koroną przegrała przez Augustyna i sędziego, bo też zagrała dobrze... Słabo było z Odrą, z ŁKSem, ale tak w ogóle to całkiem nieźle Legia grała. Wisła też zagrała kilka słabych meczów, ale miała fart, jak Legia na poczatku sezonu: przeciwnicy sami strzelali sobie bramki (Lubin, Zabrze, Korona), pomagał im sedzia (pare razy Cleber, raz Głowacki nie wylecieli, a powinni, albo mimo słabej gry wyrywali wygraną - z Zagłebiem Sosnowiec, czy Lubinem (inna rzecz, że brawo za grę do końca). W każdym razie Wisła osiagnęła doskonałe wyniki, ale że gra dobrze, to ja bym nie powiedział. Kopie długie piłki do napastników i tyle. No, ale przewaga Wisły jest taka, że możemy sie w de pocałować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Razorfan Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.acn.waw.pl 16.12.07, 13:31 co do Lecha sie nie zgadzam. 1 polowa byla w miare wyrownana ale 2 to juz przewga Lecha. Byc moze mecz mogl sie zakonczyc remisem ale to Lech rozegral lepszy mecz a akcje Legii mozna policzyc na palcach 1 reki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yeti Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.ipt.aol.com 14.12.07, 23:46 Porter znów w formie. Zadziwiające jest to że forma Portera wraca zawsze wtedy gdy wraca forma Legii. Jak L dostaje wciry to komentarze są obiektywne i wyważone. Z wieloma nawet mógłbym się zgodzić. Jak L wygrywa to Porter szarżuje. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Porter Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.07, 22:36 Mnie się zdaje, że to Twoja zdolność oceny zależy od formy Legii byc może, nespa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Porter Wisła straciła swojego czołowego zawodnika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.07, 17:17 Sędzia Mikołajewski (ten od meczu Wisła - Korona) własnie usiadł... Co za szkoda! Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: Wisła straciła swojego czołowego zawodnika 20.12.07, 18:18 porter, robisz za wsiowego filozofa? naprawdę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Porter Re: Wisła straciła swojego czołowego zawodnika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.07, 18:22 A za kogo Ty robisz? Za meteorologa? To tylko deszczyk? Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: Wisła straciła swojego czołowego zawodnika 21.12.07, 15:05 nie, z nas dwóch, to ja robię za normalnego, a ty... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiślaczka Re: Wisla mistrzem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.07, 14:10 Wisełka jest po prostu najlepsza!!! Więc zasłużenie zdobędzie maistra!!! Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Legii :) O mistrzu możecie już tylko pomarzyć!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syfek17 Re: Wisla mistrzem IP: *.chello.pl 14.12.07, 09:43 chciałbym mieć listę zawodników którzy grali w swojej karierze , równocześnie i w Wiśle Kraków i w Krakowii, jeden czy dwóch nawet mieli spore sukcesy, kiedys słyszałem o tym w jakiejs audycji sportowej w sumie było chyba czterach takich zawodników Odpowiedz Link Zgłoś