Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wisla mistrzem

    IP: *.acn.waw.pl 09.12.07, 20:30
    No to pozamiatane Legia juz Wisly nie dogoni. ciekawe co takiego ma
    w sobie Cleber ze sedziowie nagminnie puszczaja mu plazem
    przewinienia?
    Obserwuj wątek
      • antypisiorek [...] 10.12.07, 10:30
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • peteen a ty to debil... 10.12.07, 18:56
          i wydrukuj to sobie
          na czole...
          • Gość: WISŁA Re: a ty to debil... IP: 217.98.38.* 10.12.07, 22:03
            WISŁA to mistrz !! a ty jak własnie tak sie wypowiadasz to widac ze dla siebie
            tez masz szacunek ;/
            BIAŁA GWIAZDA JAZDA JAZDA JAZDA !!

            Mistrzem POLSKI jest WISŁA i nikt tego nie zmieni !!
            • Gość: samsony [...] IP: *.chello.pl 10.12.07, 23:31
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • Gość: yeti Re: a ty to debil... IP: *.ipt.aol.com 10.12.07, 23:49
                I w ten sposób forum zeszło na psy. pzdr.
                • peteen Re: a ty to debil... 11.12.07, 12:33
                  małe pieski...
                  • Gość: yeti Re: a ty to debil... IP: *.ipt.aol.com 11.12.07, 21:53
                    Fakt.Nawet Admin się uaktywnił.pzdr.
      • Gość: Emjot Re: Wisla mistrzem IP: *.igloonet.pl 12.12.07, 11:09
        Oho!...Już słychać ( a raczej "widać") pewnych "dowcipnych" zawistników z bagna
        przy Kałuży.....Co, żal ściska koszerne dupska? I dobrze!....Tak ma być... :).
        • Gość: Razorfan Re: Wisla mistrzem IP: *.acn.waw.pl 12.12.07, 12:17
          niestety kibic Craxy od dawna juz sie na forum nie udziela. w
          zasadzie to juz prawie nikt sie nie udziela.
      • Gość: Razorfan moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.acn.waw.pl 12.12.07, 15:22
        Najwazniejszy moment rundy a moze i sezonu?
        poczatkowe minuty meczu Korona Legia Edson uderza glowa na bramke
        Korony obronca stopuje pilke reka a super miedzynarodowy sedzia
        Gilewski mowi grac dalej. Coz mozna oczekiwac ze Legia by tego meczu
        nie przegrala gdyby zdecydowal inaczej (a pewnie wysoko by wygrala
        bo grala dobre zawody). Pozniej przyszlo zalamanie formy i fatalny
        pazdziernik. Z duzym prawdopodobienstwem mozna zakladac ze seria
        Legii jeszcze by potrwala albo by sie az tak katastrofalnie nie
        zatrzymala.

        Drugi moment sezonu to derby Krakowa i sprawa czerwonej kartki dla
        Wislaka ktorej nie zobaczyl. JAkby to wplynelo na nastepny mecz z
        Legia gdyby Wisla zaliczyla skuche?

        oczywiscie to tylko hipotezy. w sumie nie mozna rowniez narzekac na
        sedziow w przypadku Legii bo w tej rundzie mylili sie po rowno na
        korzysc i niekorzysc (szkoda ze akurat w przypadku waznego meczu na
        niekorzysc). w przypadku Wisly bledow na niekorzysc specjalnie nie
        zanotowalem ale az tak dokladnie jej meczow nie sledzilem.
        • Gość: Emjot Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.igloonet.pl 12.12.07, 17:50
          ...to następnym razem trochę "pośledż" lub oglądnij sobie powtórki(np. z meczu
          GKS B.-Wisła i nie przyznany Wiśle karny po faulu na Boguskim)."Pośledż" sobie
          również np."cudowne" ułaskawienie Hajty przez PZPN przed meczem z Wisłą i co
          najmniej kilka "bandyckich" fauli Choto ,za które powinien wylecieć z
          boiska(vide ostatnia "wycinka" w meczu z zabrzanami),"numery " sędziego z
          nieodgwizdanymi karnymi dla Groclinu n a Legii itp....No cóż-wypada Ci tylko
          życzyć "miłego śledzenia" różnych meczów w kolejnej rundzie:).
          • Gość: yeti Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.ipt.aol.com 13.12.07, 00:46
            Z niecierpliwoscią czekam az sie Porter ustosunkuje. Jest mistrzem
            swiata w sledzeniu antylegijnych, wislackosedziowskich spisków. A
            tego matoła z craxy nalezy po prostu kopnąć w pasiastą dupę. Niech
            sp... tam gdzie jego miejsce. Czyli do bajorka na Kałuży. pzdr.
          • Gość: Razorfan Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.acn.waw.pl 13.12.07, 12:18
            jak ci sie wydaje ze jakis mecz pamietasz to lepiej nie pisz jak
            bylo bo sie okazuje ze jednak nie pamietasz. nie wiem o jakie
            nieodgwizdane karne dla Groclinu ci chodzi ale chyba o te gdy mecz
            rozgrywal sie u ciebie na playstation. Owszem pretensje o ten mecz
            byly ale dotyczyly wolnego z ktorego potem padla bramka a ktorego
            rzekomo nie bylo (moim zdaniem byl). Chodzilo rowniez o gol ze
            spalonego (ale w tej decyzji byly 2 bledy w jednym bo przed golem
            powinien byc karny dla Legii).
            Co do Boguskiego to jego gol z Craxa padl ze spalonego.
            Jesli chodzi o Choto to jakby on mial dostac pare czerwonych kartek
            to Cantoro, Sobolewski (np. w ostanim meczu kosa przy linii bocznej
            boiska) i Cleber zadnego meczu by nie dokonczyli.
            a caly temat mial byc prowokacyjny bo forum nam przymiera.
        • Gość: Porter Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.orion.pl 14.12.07, 09:51
          Dla mnie decydujący był moment, kiedy Legia postanowiła wypożyczyć
          Gizę. Przegrał nam mecz z Wisłą, z Lechem i zremisował z Jagiellonią.
          Do tego Wisła, której najlepszymiu zawodnikami byli obrońcy Górnika,
          Zagłębia i Korony oraz p. sędzia Mikołajewski i ten drugi patafian,
          który na korzyść Wisły wysędziował derby.
          Ale pierwszy raz od dawna mozna powiedzieć, że Legia gra bardzo
          fajną piłkę, dużo fajniejsza, niż Wisła, nie mówiąc o innych
          drużynach.
          • Gość: Razorfan Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.gprs.plus.pl 14.12.07, 14:17
            wszystko racja tylko fajnie grala z kim? z belchatowem ktore gralo w
            10, z sosnowcem, Widzewem itd. Z powaznych rywali tylko z Korona
            zagrala dobry mecz z pozostalymi powaznymi druzynami zagrala
            fatalny, nudny futbol a w przypadku meczu z Wisla skrajnie
            defensywny (moze z powodu kontuzji).
            to tak samo jak Jarka niby strzelil 10 goli ale z tego 9 z druzynami
            ze Slaska a az 7 z bytomiem oraz Sosnowcem. W meczach z prawdziwymi
            druzynami nie istnial.
            Co do Gizy to nie jestem pewien czy np Burkhardt czy Ekwueme
            gwarantowali by cos wiecej ale ogolnie sie z toba zgadzam. Urban
            twierdzi ze on wypada swietnie w innych elementach i duzo daje
            zespolowi. Gdyby jednak dawal to co najwazniejsze czyli gole z 100%
            sytuacji Legia mialaby strate do Wisly od 2 do 7 puntkow a nie 10.
            • Gość: Porter Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.07, 22:47
              1. Ja bym sie nie przejmował, bo i z Lechem Legia zagrała nieźle, z
              Koroną przegrała przez Augustyna i sędziego, bo też zagrała
              dobrze... Słabo było z Odrą, z ŁKSem, ale tak w ogóle to całkiem
              nieźle Legia grała. Wisła też zagrała kilka słabych meczów, ale
              miała fart, jak Legia na poczatku sezonu: przeciwnicy sami strzelali
              sobie bramki (Lubin, Zabrze, Korona), pomagał im sedzia (pare razy
              Cleber, raz Głowacki nie wylecieli, a powinni, albo mimo słabej gry
              wyrywali wygraną - z Zagłebiem Sosnowiec, czy Lubinem (inna rzecz,
              że brawo za grę do końca). W każdym razie Wisła osiagnęła doskonałe
              wyniki, ale że gra dobrze, to ja bym nie powiedział. Kopie długie
              piłki do napastników i tyle.
              No, ale przewaga Wisły jest taka, że możemy sie w de pocałować.
              • Gość: Razorfan Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.acn.waw.pl 16.12.07, 13:31
                co do Lecha sie nie zgadzam. 1 polowa byla w miare wyrownana ale 2
                to juz przewga Lecha. Byc moze mecz mogl sie zakonczyc remisem ale
                to Lech rozegral lepszy mecz a akcje Legii mozna policzyc na palcach
                1 reki.
          • Gość: yeti Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.ipt.aol.com 14.12.07, 23:46
            Porter znów w formie. Zadziwiające jest to że forma Portera wraca
            zawsze wtedy gdy wraca forma Legii. Jak L dostaje wciry to
            komentarze są obiektywne i wyważone. Z wieloma nawet mógłbym się
            zgodzić. Jak L wygrywa to Porter szarżuje. pzdr.
            • Gość: Porter Re: moment decydujacy o mistrzostwie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.07, 22:36
              Mnie się zdaje, że to Twoja zdolność oceny zależy od formy Legii byc
              może, nespa?
          • Gość: Porter Wisła straciła swojego czołowego zawodnika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.07, 17:17
            Sędzia Mikołajewski (ten od meczu Wisła - Korona) własnie usiadł...
            Co za szkoda!
            • peteen Re: Wisła straciła swojego czołowego zawodnika 20.12.07, 18:18
              porter, robisz za wsiowego filozofa? naprawdę?
              • Gość: Porter Re: Wisła straciła swojego czołowego zawodnika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.07, 18:22
                A za kogo Ty robisz? Za meteorologa? To tylko deszczyk?
                • peteen Re: Wisła straciła swojego czołowego zawodnika 21.12.07, 15:05
                  nie, z nas dwóch, to ja robię za normalnego, a ty...
      • Gość: Wiślaczka Re: Wisla mistrzem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.07, 14:10
        Wisełka jest po prostu najlepsza!!! Więc zasłużenie zdobędzie
        maistra!!! Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Legii :) O mistrzu
        możecie już tylko pomarzyć!!!
      • Gość: syfek17 Re: Wisla mistrzem IP: *.chello.pl 14.12.07, 09:43
        chciałbym mieć listę zawodników którzy grali
        w swojej karierze , równocześnie i w Wiśle Kraków i w Krakowii,
        jeden czy dwóch nawet mieli spore sukcesy,
        kiedys słyszałem o tym w jakiejs audycji sportowej
        w sumie było chyba czterach takich zawodników
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka