Gość: heh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 10:13 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ann Wizards zaklinają Heat. Shaq zupełnie bezradny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 11:17 oj eva nie pomogła tony'emu bo on kontuzjowany siedział sobie na ławce. ładnie wygląda na tym zdjeciu, prawie jak w gotowych na wszystko;)szkoda że już się 3 seria skńczyła, ale mąż mówił coś o super prezencie dla mnie związanym z 4 sezonem GnW, mam nadzijee ze to tv "n" gdzie to puszczają hihi Odpowiedz Link Zgłoś
machloj Wizards zaklinają Heat. Shaq zupełnie bezradny 14.12.07, 12:21 nba - najgorsza liga świata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yo momma Wizards zaklinają Heat. Shaq zupełnie bezradny IP: 169.139.56.* 14.12.07, 13:07 nie macie wogole pojecia o NBA, ten kto to pisal raczej nie mieszka w USA i nie wie co sie dzieje w NBA na codzien, ten artykul zalatuje amatorszczyzna tak jak caly ten portal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Insider Goodness gracious! IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 14.12.07, 15:52 Miami to najslabszy mistrz ligi jakiego w zyciu widzialem. W tym sezonie to juz przesada. Fatalna ofensywa,tragiczny point guard,brak skrzydlowych. Tylko Haslem gra jako tako... Wolni,ospali,zero ruchu w ataku. Defensywa slaba.Nie ma kto oczywiscie zbierac pilek. Shaq juz jedzie na zastrzykach... Wade tez kulawy... Zapomnijcie o playoffs! Ta druzyna-oprocz Bulls-to najwieksze rozczarowanie sezonu! Winny,moim zdaniem,jest przede wszystkim Riley. Zawalil offseason totalnie.Nikogo nie sciagnal do pomocy. Transfery Davisa,Blounta czy Hardawaya to czysta kpina... Sorry,ale nie widze nadziei. Odpowiedz Link Zgłoś