Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wizards zaklinają Heat. Shaq zupełnie bezradny

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 10:13
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    Obserwuj wątek
      • Gość: ann Wizards zaklinają Heat. Shaq zupełnie bezradny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 11:17
        oj eva nie pomogła tony'emu bo on kontuzjowany siedział sobie na ławce. ładnie
        wygląda na tym zdjeciu, prawie jak w gotowych na wszystko;)szkoda że już się 3
        seria skńczyła, ale mąż mówił coś o super prezencie dla mnie związanym z 4
        sezonem GnW, mam nadzijee ze to tv "n" gdzie to puszczają hihi
      • machloj Wizards zaklinają Heat. Shaq zupełnie bezradny 14.12.07, 12:21
        nba - najgorsza liga świata
      • Gość: yo momma Wizards zaklinają Heat. Shaq zupełnie bezradny IP: 169.139.56.* 14.12.07, 13:07
        nie macie wogole pojecia o NBA, ten kto to pisal raczej nie mieszka
        w USA i nie wie co sie dzieje w NBA na codzien, ten artykul zalatuje
        amatorszczyzna tak jak caly ten portal
        • Gość: Insider Goodness gracious! IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 14.12.07, 15:52
          Miami to najslabszy mistrz ligi jakiego w zyciu widzialem.
          W tym sezonie to juz przesada.
          Fatalna ofensywa,tragiczny point guard,brak skrzydlowych.
          Tylko Haslem gra jako tako...
          Wolni,ospali,zero ruchu w ataku.
          Defensywa slaba.Nie ma kto oczywiscie zbierac pilek.
          Shaq juz jedzie na zastrzykach...
          Wade tez kulawy...
          Zapomnijcie o playoffs!
          Ta druzyna-oprocz Bulls-to najwieksze rozczarowanie sezonu!
          Winny,moim zdaniem,jest przede wszystkim Riley.
          Zawalil offseason totalnie.Nikogo nie sciagnal do pomocy.
          Transfery Davisa,Blounta czy Hardawaya to czysta kpina...
          Sorry,ale nie widze nadziei.


    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka