Gość: a IP: 212.2.116.* 14.01.08, 10:11 meczem z Holandią. Kolejnymi rywalkami w grupie będą Holenderki i Turczynki To dwa mecze z Holandią Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czarek47 Dziewczyny-jestescie najpiekniejsze i najlepsze ! 14.01.08, 10:22 wierzymy w Was mocno i na pewno bedziemy wspierac myslami i dopingiem z Polski; uslyszcie go i powbijajcie wszystkie rywalki w parkiet !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzesiek Re: Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.01.08, 10:22 NAPISAŁEM JESZCZE RAZ - MOŻE "REDAKTORZY" Z "WYBIÓRCZEJ" ZAUWAŻĄ... "Dla Polek turniej rozpocznie się we wtorek meczem z Holandią. Kolejnymi rywalkami w grupie będą Holenderki i Turczynki". CZYLI GRAMY DWA RAZY Z HOLANDIĄ :P Odpowiedz Link Zgłoś
zbukov Re: Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin 14.01.08, 10:58 Nasze mecze: 15.01.2008 Holandia - Polska 20.00 16.01.2008 Polska - Niemcy 17.30 "Selekcjoner miał problem także z [...] Marią Liktoras. Środkowa Dynama Moskwa zaledwie tydzień temu przeszła artroskopię kolana, a już w piątek zaczęła pod okiem trenera od przygotowania fizycznego Stefano Tagliazucchiego skakać do bloku. - Postaram się ze wszystkich sił - zapewnia Liktoras, a masażyści zapewniają, że z każdym treningiem jest lepiej." Masza twardsza od Grześka Szymańskiego? ;) 18.01.2008 Turcja - Polska 15.00 19.01.2008 Półfinały 20.01.2008 Finał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: *.aster.pl 14.01.08, 16:30 nie zauważyli... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaKO Re: Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: *.punkt.pl 14.01.08, 10:28 "a Mirosław Przedpełski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, dodaje: - To nieprawdopodobne, jaki ta dziewczyna ma charakter. Kilka dni temu przeszła zabieg, ale sam do niej zadzwoniłem, przyjechała i pomoże drużynie w trudnych chwilach. Znając sytuację Maszy, o to samo poprosiłem Sylwię Pycię, ale odmówiła." to sie nazywa klasa prezesa... zenujaca wypowiedz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hubi Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.01.08, 11:31 A co z Bełcik??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 12:29 Szymanski to ciota.Masza ma charakter. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ando Terminarz Turnieju IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.08, 12:48 Terminarz Turnieju - dla zainteresowanych tutaj terminarz - tam również inne terminarze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dlugi wątpię IP: *.dip.t-dialin.net 14.01.08, 13:49 pomijając ewidentny błąd redaktora - wg którego gramy dwa razy z Holandią, to obserwując ostatnie wyczyny naszych pań, jak i znajac ich "siłę psychiczną", obstawiam, że dwie drużyny są nie do przejścia: Niemcy i Rosja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kriss Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: 89.127.247.* 14.01.08, 15:31 Do boju!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamasze_dorna Re: Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: *.koba.pl 14.01.08, 15:47 Aha...i od rana nikt tego nie poprawił Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psychitra Przedpełski, ty nie dzwoń, nie wtrącaj się IP: *.90.199.28.Dial1.Philadelphia1.Level3.net 14.01.08, 19:24 Skoro ciebie pomyłkowo posadzono za biurkiem, to ograniczaj się tylko do solidnego wykonywania pracy biurowej. Nic poza tym. Lepiej nie myśl, bo nie masz do tego głowy. Zamknij się i nie ośmieszaj się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: huba Towarzysze ekspresji (Iwańczuk, Szczyrk) IP: *.90.199.28.Dial1.Philadelphia1.Level3.net 14.01.08, 19:36 Mam do Was pytanko: Czy w/g Was Holenderki reprezentują Holandię? Z pewnością to nie one reprezentują bezmyślność. Życzę powodzenia w opanowanie elementarza logiki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opty Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.08, 11:02 raczej byłabym sceptyczna w nastawianiu się na wygraną, Rosjanki nie pozwolą sobie odebrać kwalifikacji, liczę,że nasze dziewczyny powalczą i pokażą się z dobrej strony, za dużo mamy debiutantek na tak poważny turniej, więc nie oczekujmy za wiele,żeby doszły do półfinałów, będzie fajnie Odpowiedz Link Zgłoś