Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin

    IP: 212.2.116.* 14.01.08, 10:11
    meczem z Holandią. Kolejnymi rywalkami w grupie będą Holenderki i
    Turczynki
    To dwa mecze z Holandią
    Obserwuj wątek
      • czarek47 Dziewczyny-jestescie najpiekniejsze i najlepsze ! 14.01.08, 10:22
        wierzymy w Was mocno i na pewno bedziemy wspierac myslami i
        dopingiem z Polski; uslyszcie go i powbijajcie wszystkie rywalki w
        parkiet !!!
      • Gość: Grzesiek Re: Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.01.08, 10:22
        NAPISAŁEM JESZCZE RAZ - MOŻE "REDAKTORZY" Z "WYBIÓRCZEJ" ZAUWAŻĄ...


        "Dla Polek turniej rozpocznie się we wtorek meczem z Holandią.
        Kolejnymi rywalkami w grupie będą Holenderki i Turczynki".

        CZYLI GRAMY DWA RAZY Z HOLANDIĄ :P
        • zbukov Re: Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin 14.01.08, 10:58
          Nasze mecze:

          15.01.2008
          Holandia - Polska 20.00

          16.01.2008
          Polska - Niemcy 17.30

          "Selekcjoner miał problem także z [...] Marią Liktoras. Środkowa Dynama Moskwa
          zaledwie tydzień temu przeszła artroskopię kolana, a już w piątek zaczęła pod
          okiem trenera od przygotowania fizycznego Stefano Tagliazucchiego skakać do
          bloku. - Postaram się ze wszystkich sił - zapewnia Liktoras, a masażyści
          zapewniają, że z każdym treningiem jest lepiej."

          Masza twardsza od Grześka Szymańskiego? ;)
          18.01.2008
          Turcja - Polska 15.00

          19.01.2008
          Półfinały

          20.01.2008
          Finał
        • Gość: gość Re: Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: *.aster.pl 14.01.08, 16:30
          nie zauważyli...
      • Gość: jaKO Re: Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: *.punkt.pl 14.01.08, 10:28
        "a Mirosław Przedpełski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, dodaje: - To
        nieprawdopodobne, jaki ta dziewczyna ma charakter. Kilka dni temu przeszła
        zabieg, ale sam do niej zadzwoniłem, przyjechała i pomoże drużynie w trudnych
        chwilach. Znając sytuację Maszy, o to samo poprosiłem Sylwię Pycię, ale odmówiła."

        to sie nazywa klasa prezesa... zenujaca wypowiedz
      • Gość: hubi Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.01.08, 11:31
        A co z Bełcik???
      • Gość: kibic Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 12:29
        Szymanski to ciota.Masza ma charakter.
      • Gość: ando Terminarz Turnieju IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.08, 12:48
        Terminarz Turnieju - dla zainteresowanych tutaj terminarz - tam również inne terminarze
      • Gość: dlugi wątpię IP: *.dip.t-dialin.net 14.01.08, 13:49
        pomijając ewidentny błąd redaktora - wg którego gramy dwa razy z
        Holandią, to obserwując ostatnie wyczyny naszych pań, jak i znajac
        ich "siłę psychiczną", obstawiam, że dwie drużyny są nie do
        przejścia:
        Niemcy i Rosja.
      • Gość: Kriss Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: 89.127.247.* 14.01.08, 15:31
        Do boju!!!
      • Gość: kamasze_dorna Re: Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: *.koba.pl 14.01.08, 15:47
        Aha...i od rana nikt tego nie poprawił
      • Gość: psychitra Przedpełski, ty nie dzwoń, nie wtrącaj się IP: *.90.199.28.Dial1.Philadelphia1.Level3.net 14.01.08, 19:24
        Skoro ciebie pomyłkowo posadzono za biurkiem, to ograniczaj się tylko do
        solidnego wykonywania pracy biurowej. Nic poza tym. Lepiej nie myśl, bo nie masz
        do tego głowy. Zamknij się i nie ośmieszaj się.
      • Gość: huba Towarzysze ekspresji (Iwańczuk, Szczyrk) IP: *.90.199.28.Dial1.Philadelphia1.Level3.net 14.01.08, 19:36
        Mam do Was pytanko: Czy w/g Was Holenderki reprezentują Holandię? Z pewnością to
        nie one reprezentują bezmyślność. Życzę powodzenia w opanowanie elementarza logiki.
      • Gość: opty Bonitta: W Halle możemy zdobyć Pekin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.08, 11:02
        raczej byłabym sceptyczna w nastawianiu się na wygraną,
        Rosjanki nie pozwolą sobie odebrać kwalifikacji,
        liczę,że nasze dziewczyny powalczą i pokażą się z dobrej strony,
        za dużo mamy debiutantek na tak poważny turniej, więc nie oczekujmy
        za wiele,żeby doszły do półfinałów, będzie fajnie

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka