Gość: DSD
IP: 212.33.88.*
28.12.01, 16:11
27.12 zobaczylem w TV4 reklame, zachecajaca do kupna dekodera Polsatu. Byla zrobiona w typowo
Polsatowskiej poetyce (mister Kiepski rozwalony na barlogu, z gory spuszczaja sie dwa anioly o
wygladzie zuli, z sufitu rozlega sie glos Boga itp). W kazdym razie, po wstepnej czesci zwiastowania (o
zaletach dekodera w czasie trwania mistrzostw swiata), nastepuje wlasciwa Dobra Nowina: anioly
spogladaja na siebie, po czym jeden szepcze (bardzo glosno) do Kiepskiego: POTEM Z DEKODERA
BEDZIE MOZNA OGLADAC KANAL PLAYBOYA. Anioly znikaja, a Kiepski malo nie waryjuje z uciechy,
ze se na gole baby bedzie mogl do woli spozirac.
Tak wiec, panowie: mordy w kubel, rece w kieszenie (no, no, bez takich skojarzen, do portfela, a bo
co) i po DEKODERA!!! Co tam miszczostwa, polaczki i tak szybko odpadna, wygraja szkopy, zabojady,
czy inne bambusy, a potem juz GOLE BABY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!