Gość: KIBIC
IP: 157.25.125.*
20.07.01, 13:22
OTO ON: polsat@multiwizja.com.pl
Moze tak w ramach protestu na dzien dobry, przesylac opinie o nich poczta
elektroniczna do samych zainteresowanych! Skrzyneczka sie zablokuje???!!!
Dolaczamy "ciezkie" zalaczniki???