Gość: mefju
IP: *.p.lodz.pl
07.04.01, 10:39
Obejrzalem mecz Legia : Widzew w TV ( I polowe bo pozniej zasnalem )i tak sobie
posluchalem tego pieprzonego spikera na stadionie Legii, juz ktorys raz z rzedu
krzyczy na cale gardlo nie dajac skupic sie na meczu, na innych stadionach
takie zachowanie spikera jest niedopuszczalne, no ale Polska to dziwna kraj (
tak ZULU GULA mawial ).