Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Spiker na stadionie Legii

    IP: *.p.lodz.pl 07.04.01, 10:39
    Obejrzalem mecz Legia : Widzew w TV ( I polowe bo pozniej zasnalem )i tak sobie
    posluchalem tego pieprzonego spikera na stadionie Legii, juz ktorys raz z rzedu
    krzyczy na cale gardlo nie dajac skupic sie na meczu, na innych stadionach
    takie zachowanie spikera jest niedopuszczalne, no ale Polska to dziwna kraj (
    tak ZULU GULA mawial ).
    Obserwuj wątek
      • Gość: polo Re: Spiker na stadionie Legii IP: *.lodz-wschod1.sdi.tpnet.pl 07.04.01, 13:47
        Straszny wyjec - na meczu międzypaństwowym był przecież skandal przez tego
        krzykacza.
        • Gość: mefju Re: Spiker na stadionie Legii IP: *.p.lodz.pl 07.04.01, 17:47
          A poza tym ma glos jak Farinelli ostatni kastrat ;)
          • Gość: pablo Re: Spiker na stadionie Legii IP: 217.8.169.96, 157.25.192.* 07.04.01, 19:12
            A może tak własnie powinna wyglądać praca spikera na
            stadionie piłkarskim ? Mnie osobiście bardzoo się
            podaoba. Ale nie macie się co martwić.
            Zawsze "życzliwy" Legii PZPN zamknął usta spikerom na
            stadionie Legii. Chętnie przyjmie argumenty moich
            przedmówców.
            • Gość: tomek_a Re: Spiker na stadionie Legii IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.04.01, 19:50
              Współczuję kibicom Legii takiego spikera jak pan Hadaj. Przecież jak on się
              wydziera to meczu nie można oglądać.
              • Gość: todo Re: Spiker na stadionie Legii IP: *.toto.pl 07.04.01, 21:40
                masz rację ten spiker to debil
            • Gość: mefju Re: do pablo IP: *.p.lodz.pl 07.04.01, 21:44
              "..Zawsze "życzliwy" Legii PZPN zamknął usta spikerom na
              stadionie Legii. ."
              Nie zapominaj drogi pablo ze Walijczycy tez mieli pretensje o tego pieprzonego
              spikera, przeciez to nie do pomyslenia, na zadnych europejskich stadionach nie
              ma czegos takiego, przeciez meczu nie mozna obejrzec.
              • Gość: RedBull Hadaj,legła, opis meczu w Gazecie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.01, 22:07
                Hadaj to osioł wiadomo nie od dziś, zawsze daje takie popisy kidy na
                łazienkowskiej pojawia się Widzew lub Polonia, ale cóż poradzić kiedy nienawiść
                zżera szare komórki?
                lełga ma poważne kompleksy, im bardziej jej kibice kogaś nienawidzą (Widzew,
                Polonia ) tym gorzej z ich drużyną. Wystarczy przypomnieć kto zdobywał
                Mistrzostwa ostatnio na legii i w jakim stylu: Widzew dwa razy 1:2 w 1996, 2:3
                w 1997, Polonia Puchar Ligi 1:2, Mistrzostwo 0:3, ale tym się nie martwię wręcz
                odwrotnie oby tak dalej.
                Martwi mnie natomiast brak obiektywizmu Roberta Błońskiego , który bądż co bądż
                pisze sprawozdanie dla całej Polski , a nie tylko dla stołecznej. Czytając jego
                sprawozdanie mam wrażenie,że byłem na innym meczu. fakt łegia miała przewgę ,
                ale tylko w niektórych momentach. Widzew nie był tłem, ale równorzędnym
                partnerem, a biorąc pod uwagę większą część drugiej połowy miał przewagę. Zatem
                sugerowałbym redaktorowi Błońskiemu więcej obiektywizmu. Polska to nie Legia i
                czytelnicy takiej gazety jak "Wyborcza" maja prawo rzetelnych sprawozdań.
                Siadając do pisania należy szalik klubowy schować do szafy. Czego Panu życzę.
                Marek RED Bulls'87
                • Gość: Malvi Re: Błoński kompromituje Gazete IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.04.01, 01:26
                  > Gość portalu: RedBull napisał(a): ........

                  Błonski to totalna zenada. Poziom sportu w Gazecie zawsze byl niezly, teraz
                  coraz szybciej zmierzaja w strone Przegladu, Superszmaty i Ich Legii. Blonski
                  wszedzie wklada swoje orgazmiczno-zyczeniowe ( ;-) ) brednie o Legii, nawet do
                  artykulow o reprezie (apropos: czy istnieje jeszcze nazwa "Stadion Wojska
                  Polskiego"?)- radze sobie porownac relacje z wczorajszego meczu z relacja Rzepy.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka