Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Polacy walczą o Mistrzostwa Europy

    IP: *.134.221.87.dynamic.jazztel.es 17.05.08, 17:11
    Teraz to was troche ponioslo.
    Awans wywalczy druzyna z najlepszym bilansem w grupie po dwoch turniejach (w
    Polsce i Estonii).
    2 zwyciestwa wcale tego nie gwarantuja.
    Obserwuj wątek
      • Gość: basia Polacy walczą o Mistrzostwa Europy IP: *.rad.vectranet.pl 17.05.08, 18:23
        nasi sa najwspanialsi kocham ich i zawsze bede ich wspierac razem z
        moja przyjaciołka agą Guma Kadziu Winiar trzymajcie sie i wracajcie
        do zdrowia
      • chuligan1 Polacy walczą o Mistrzostwa Europy 17.05.08, 18:42
        z takimi rywalami to oni mogą sobie poszalec
        • Gość: lukas Re: Polacy walczą o Mistrzostwa Europy IP: *.dd.ronus.pl 17.05.08, 19:56
          Niech autor poprawi się - Wika nie gra już w Częstochowie
      • Gość: maz45 Re: Polacy walczą o Mistrzostwa Europy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.08, 20:38
        Nie rozumiem w ogóle, po co tyle szumu. To przeciwnicy niegodni wzmianki, a
        tymczasem portale rozpisują się tak, jakby to były mistrzostwa świata.
        Czarnogóra, Estonia i Węgry to III, czy IV liga europejska i już samo granie z
        takimi parchami jest uwłaczające zarówno dla reprezentacji, jaki dla nas kibiców.
        Żenada...
        • Gość: GG do maza Re: Polacy walczą o Mistrzostwa Europy IP: *.adsl.inetia.pl 17.05.08, 21:38
          Sam jestes zenada.Ale kibic i wogóle wal się sam
        • Gość: Ślązok Re: Polacy walczą o Mistrzostwa Europy IP: *.jmdi.pl 17.05.08, 21:48
          Z ciebie taki kibic,jak z koziej d... rajzykofer(torba podróżna)!
      • Gość: Pysia Polacy walczą o Mistrzostwa Europy IP: *.c-plus.pl 17.05.08, 22:47
        I i bardzo pięknie ! Oby tak dalej :)
        • Gość: Piotr Re: Polacy walczą o Mistrzostwa Europy IP: *.static.dsl.dodo.com.au 18.05.08, 01:57
          W samych mistrzostwac (ME) Polska bedzie zbierac baty,ze az hej.
          To dziady na Olimpiade tez nie pojada.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka