Gość: Uqui IP: *.134.221.87.dynamic.jazztel.es 17.05.08, 17:11 Teraz to was troche ponioslo. Awans wywalczy druzyna z najlepszym bilansem w grupie po dwoch turniejach (w Polsce i Estonii). 2 zwyciestwa wcale tego nie gwarantuja. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: basia Polacy walczą o Mistrzostwa Europy IP: *.rad.vectranet.pl 17.05.08, 18:23 nasi sa najwspanialsi kocham ich i zawsze bede ich wspierac razem z moja przyjaciołka agą Guma Kadziu Winiar trzymajcie sie i wracajcie do zdrowia Odpowiedz Link Zgłoś
chuligan1 Polacy walczą o Mistrzostwa Europy 17.05.08, 18:42 z takimi rywalami to oni mogą sobie poszalec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukas Re: Polacy walczą o Mistrzostwa Europy IP: *.dd.ronus.pl 17.05.08, 19:56 Niech autor poprawi się - Wika nie gra już w Częstochowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Re: Polacy walczą o Mistrzostwa Europy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.08, 20:38 Nie rozumiem w ogóle, po co tyle szumu. To przeciwnicy niegodni wzmianki, a tymczasem portale rozpisują się tak, jakby to były mistrzostwa świata. Czarnogóra, Estonia i Węgry to III, czy IV liga europejska i już samo granie z takimi parchami jest uwłaczające zarówno dla reprezentacji, jaki dla nas kibiców. Żenada... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GG do maza Re: Polacy walczą o Mistrzostwa Europy IP: *.adsl.inetia.pl 17.05.08, 21:38 Sam jestes zenada.Ale kibic i wogóle wal się sam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ślązok Re: Polacy walczą o Mistrzostwa Europy IP: *.jmdi.pl 17.05.08, 21:48 Z ciebie taki kibic,jak z koziej d... rajzykofer(torba podróżna)! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pysia Polacy walczą o Mistrzostwa Europy IP: *.c-plus.pl 17.05.08, 22:47 I i bardzo pięknie ! Oby tak dalej :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Polacy walczą o Mistrzostwa Europy IP: *.static.dsl.dodo.com.au 18.05.08, 01:57 W samych mistrzostwac (ME) Polska bedzie zbierac baty,ze az hej. To dziady na Olimpiade tez nie pojada. Odpowiedz Link Zgłoś