Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    03.06.08, 18:19
    co wy kur** nieumiecie esów wysylać czy moze macie po 10 lat
    przeciez wszystko wyraznie pisze w regulaminie !!!!!!!!
    Obserwuj wątek
      • masow Re: Pajace 03.06.08, 21:19
        Jest napisane jeżeli już pajacu!!!
      • masow Re: Pajace 03.06.08, 21:28
        "Nie" z czasownikami pisze się oddzielnie pajacu!
        • bezszelestny Re: Pajace 04.06.08, 07:11
          ale ty masz koles zryta banie
          • prezes-33 Re: Pajace 04.06.08, 07:25
            To pan, panie Januszu? Nie wyszło z utrzymaniem Widzewa, więc
            próbuje pan swych szans w Wygraj Euro??? Dużo szczęścia życzę!!!
          • masow Re: Pajace 04.06.08, 15:06
            co do bani to prawda ,ale nie jestem twoim kolesiem.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka