bezszelestny 03.06.08, 18:19 co wy kur** nieumiecie esów wysylać czy moze macie po 10 lat przeciez wszystko wyraznie pisze w regulaminie !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
masow Re: Pajace 03.06.08, 21:28 "Nie" z czasownikami pisze się oddzielnie pajacu! Odpowiedz Link Zgłoś
prezes-33 Re: Pajace 04.06.08, 07:25 To pan, panie Januszu? Nie wyszło z utrzymaniem Widzewa, więc próbuje pan swych szans w Wygraj Euro??? Dużo szczęścia życzę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
masow Re: Pajace 04.06.08, 15:06 co do bani to prawda ,ale nie jestem twoim kolesiem. Odpowiedz Link Zgłoś