Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    paraolimpiada

    13.09.08, 10:37
    witam.

    trwają igrzyska paraolimpijskie i nikogo to w naszym kraju nie
    interesuje? ci ludzie z każdych igrzysk przywożą mnóstwo medali.
    olimpiada była transmitowana na maxa a tu nawet nie potrafią
    transmitować występów polskiej ekipy na żywo. już mamy 18
    medali!!!!!
    paraolimpiada to doskonała okazja aby pokazać przeogromny wysiłek
    tych ludzi, hard ducha, wolę walki (tego mogą też uczyć
    się "normalni", szczególnie, że mamy wspaniałe osiągnięcia - to też
    okazja aby ludzie ci "wyszli z ukrycia" może wówczas nasze
    społeczeństwo wreszcie dorośnie i będzie bardziej otwarte i
    tolerancyjne. a tu media znowu olały tych ludzi, sportowców takich
    samych co sprawni sportowcy traktując swych obywateli jak by wcale
    nie istnieli. wstyd, wstyd polskie media. nic nie ma na znanych
    portalach internetowych, telewizje nic nie mówią o nich ani tvn,
    polsat jedynie małe wzmianki w wiadomościach tvp1, coś tam w tvp
    info. również tv sport (mało kto to ma w kablówkach).
    pytam kiedy będzie się w tym kraju traktowało wszystkich sportowców
    jednakowo?????????. dla jednych jest kasa, błysk fleszy, transmisje
    telewizyjne, nagrody za medale. natomiast dla tych niewidomych,
    jeżdżących na wózkach, chodzących o kulach nie ma. nikt nie pokazuje
    na żywo wręczania złotego medalu i granego mazurka.
    telewizje włoskie rai sport, niemieckie, francuskie potrafią
    transmitować
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka