1964radek
13.09.08, 10:37
witam.
trwają igrzyska paraolimpijskie i nikogo to w naszym kraju nie
interesuje? ci ludzie z każdych igrzysk przywożą mnóstwo medali.
olimpiada była transmitowana na maxa a tu nawet nie potrafią
transmitować występów polskiej ekipy na żywo. już mamy 18
medali!!!!!
paraolimpiada to doskonała okazja aby pokazać przeogromny wysiłek
tych ludzi, hard ducha, wolę walki (tego mogą też uczyć
się "normalni", szczególnie, że mamy wspaniałe osiągnięcia - to też
okazja aby ludzie ci "wyszli z ukrycia" może wówczas nasze
społeczeństwo wreszcie dorośnie i będzie bardziej otwarte i
tolerancyjne. a tu media znowu olały tych ludzi, sportowców takich
samych co sprawni sportowcy traktując swych obywateli jak by wcale
nie istnieli. wstyd, wstyd polskie media. nic nie ma na znanych
portalach internetowych, telewizje nic nie mówią o nich ani tvn,
polsat jedynie małe wzmianki w wiadomościach tvp1, coś tam w tvp
info. również tv sport (mało kto to ma w kablówkach).
pytam kiedy będzie się w tym kraju traktowało wszystkich sportowców
jednakowo?????????. dla jednych jest kasa, błysk fleszy, transmisje
telewizyjne, nagrody za medale. natomiast dla tych niewidomych,
jeżdżących na wózkach, chodzących o kulach nie ma. nikt nie pokazuje
na żywo wręczania złotego medalu i granego mazurka.
telewizje włoskie rai sport, niemieckie, francuskie potrafią
transmitować