ziontrain 28.11.03, 12:23 podobała mu się "radośc chłopców ze wsi" i ich kibiców po meczu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Miklas Re: Czy Beret ogladał mecz Groclinu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.03, 12:27 Mówisz o tym żenującym festynie ludowym z trąbkami w roli głównej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson Dyskobolia ma świetny skład i jest dobrze IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 28.11.03, 12:49 poukładanym klubem, ale lokalizacja jest nie ta. W niewiele ponad 10tysięcznym miasteczku nie zbuduje się atmosfery naprawdę wielkiego futbolu z kilkudziesięciotysięczną publicznością na trybunach. Dyskobolia ma szansę stać się polskim Dynamem Kijów czy Rosenborgiem, ale MUSI połączyć się z jakimś klubem z dużego miasta (Poznań,Bydgoszcz), bo inaczej będą co najwyżej klubem do sprawiania okazjonalnych niespodzianek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bazyliszek Re: Dyskobolia ma świetny skład i jest dobrze IP: *.chello.pl 28.11.03, 13:06 No właśnie, że nie ma szans zostać polskim Dynamem Kijów. Dynamo to klub z kilkudziesięcioletnią tradycją, dwukrotny zdobywca PZP, wielokrotny mistrz ZSRR, wielokrotny mistrz Ukrainy, regularnie uczestniczy w Champions League. Do tego jest bajecznie bogaty i ma setki tysięcy kibiców na całej Ukrainie. PS. Pomijam, już drobny fakt, że Kijów jest zdeczko większy nie tylko od Grodziska, ale nawet od Wawy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson To była głęboka przenośnia. IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 28.11.03, 13:19 Ale kibice są w dużych miastach, a sukcesy klubu to najlepszy sposób na ich przyciągnięcie w dziesięciotysięcznych stadach. Jest to możliwe w Poznaniu czy Bydgoszczy, ale nie w Grodzisku Wielkopolskim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson Zresztą nie nabijaj się z Jóźwiaka, on wiele IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 28.11.03, 12:59 zwojował w futbolu (półfinał PZP,ćwierćfinał ligi mistrzów), nawet w meczu z Sampdorią zastąpił na ostatni kwadrans wyrzuconego z boiska Szczęsnego i nie wpóścił gola. Nie okazał się też sprzedajną dziwką jak wielu polskich piłkarzy i przez lata dochowywał wierności polskiemu klubowi. Jak na polskie warunki Jóźwiak był wielkim piłkażem, a "chłopcy" z Grodziska są na dobrej drodze do podobnej kariery, jednak czy Niedzielan,Rasiak,Mila albo Liberda dojdą kiedyś z polskim klubem tak daleko jak "Beret"??? Odpowiedz Link Zgłoś
ziontrain Re: Zresztą nie nabijaj się z Jóźwiaka, on wiele 28.11.03, 13:05 Gość portalu: Tomson napisał(a): > zwojował w futbolu (półfinał PZP,ćwierćfinał ligi mistrzów), nawet w meczu z > Sampdorią zastąpił na ostatni kwadrans wyrzuconego z boiska Szczęsnego i nie > wpóścił gola. Nie okazał się też sprzedajną dziwką jak wielu polskich piłkarzy > i przez lata dochowywał wierności polskiemu klubowi. > Jak na polskie warunki Jóźwiak był wielkim piłkażem, a "chłopcy" z Grodziska są > > na dobrej drodze do podobnej kariery, jednak czy Niedzielan,Rasiak,Mila albo > Liberda dojdą kiedyś z polskim klubem tak daleko jak "Beret"??? kilka sprostowan: 1. nie kwadrans z sampdoria a zaledwie kilka minut. 2. sprzedajna dziwka? a Guingamp? 3. w Groclinie gra niejaki Wieszczycki. o ile mnie pamięc nie myli koles bereta z tamtej legii z cwiercfinału LM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson Re: Zresztą nie nabijaj się z Jóźwiaka, on wiele IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 28.11.03, 13:11 > 1. nie kwadrans z sampdoria a zaledwie kilka minut. Ale ani Vialli ani Mancini nie potrafili go pokonać. > 2. sprzedajna dziwka? a Guingamp? Był już pod trzydziestką, a Legia była podstawiona pod ścianą, szmaciaż Romanowski zabierał kasę za sprzedaż piłkarzy ze swojej "stajni", a legia musiała na kimś zarobić by nie zbankrutować. > 3. w Groclinie gra niejaki Wieszczycki. o ile mnie pamięc nie myli koles beret > a z tamtej legii z cwiercfinału LM. Ale nie z półfinału PZP. Odpowiedz Link Zgłoś
ziontrain Re: Zresztą nie nabijaj się z Jóźwiaka, on wiele 28.11.03, 13:13 fakt. tym razem wszystko co piszesz to prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
asp-cordoba no i co? 28.11.03, 13:17 Nie rozumiem uwag co do "trąbek"...bo po pierwsze to są puzony z tego co zauważyłem. Poza tym nawet w Madrycie są trąbki na trybunach i co? Ja uważam że puzony są super bo są oryginalniejsze:P mi się ten pomysł bardzo podoba. W meczu wyjazdowym do Manchasteru trudno było przekrzyczeć publiczność, a puzonami owszem bo jest ich nie mało. Poza tym, jeżeli drużyna będzie się trzymać ...tak właśnie na tym polega drużyna a nie że ktoś spływa za lepszą kasą. Poza tym jest jeszcze jeden aspekt... Na Legii tyż som trombki i co? i nawet lepiej jak bez...a Grodzisk? Ma perspektywy... Drzymały nie chcieli w Poznaniu...to nie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miklas Re: plastikowe puzony? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.03, 13:19 Od kiedy to odpustowe plastikowe trąbki zwą sie puzonami? Odpowiedz Link Zgłoś
asp-cordoba Re: plastikowe puzony? 28.11.03, 13:23 sam jestes plastykowy puzon...instrument dęty plastikowy...ty chyba w głowie masz coś nie tak...to tak jak świeczka z wody... paradoks nieprawdaż...dobra dobra podniosę twe morale i powiem że zauważyłem twoją dygresję, ale czemu napisałeś że plastikowe...jak one są instrumentami blaszanymi...i grają głośniej niż krzyk gardeł w Berlinie i Manchasterze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miklas Re: plastikowe puzony? a tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.03, 13:33 Te zielone, czerwone i niebieskie trabeczki co trzymało gro kibiców Groclinu w swoich łapkach są blaszane? Nad morzem w te wakacje można je było kupić bodaj za 7 zeta od sztuki. Odpowiedz Link Zgłoś
asp-cordoba nieporozumienie 28.11.03, 13:36 Miklas...to nie sa przeciez puzony... poza tym chodzilo mi o facetów (chyba z 10 ) którzy grali na instrumentach muzycznych... ty sie po prostu nie znasz na muzyce to sie nie odzywaj. Bo sie osmieszasz po prostu myslac, ze piszesz zabawne rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miklas Re: nieporozumienie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.03, 13:39 A gdzie ja pisałem o 10 facetach z puzonami? Pisałem o reszcie kibiców w liczbie 5000 - 1000 angoli, kobiety i małe dzieci. Festyn z plastikowymi trąbkami w łapkach. Odpowiedz Link Zgłoś
asp-cordoba no i co 2? 28.11.03, 13:56 No i co ze je mieli, to juz nie wolno na stadion wnosic takich rzeczy? A komus sie moga niepodobac szaliki, to co reszta ma tez ich nie brac?bo czesc ubrania zimowa a a stadionie cieplo? wiem zaraz sie obrazicie, ze barwy itd. a guzik bo barwy klubowe to jedno a szaliki to drugie. Szaliki wymyslili...Anglicy z Manchasteru. Wymyslili po to zeby klub zarabial powiedzieli kibicom, ze jak chca byc "prawdziwymi kibicami" to powinni nosic szaliki...tak bylo, na serio... gdzies to czytalem. A te durne kapelusze, po co oni w nich przychodza, albo te gwizdki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miklas Re: no i co 2? Jajco IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.03, 14:07 Tobie chyba nikt jeszcze nie TRĄBNĄŁ nad uchem z tej plastikowej rury podczas meczu. Stą to twoje pierdolenie. Odpowiedz Link Zgłoś
asp-cordoba Re: no i co 2? Jajco 28.11.03, 14:47 jestes niemily i uzywasz wólgarnych wyrazów...buuu, takie kibicowanie, jakie mlodziezy w Polsce chowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miklas Re: no i co 2? Jajco IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.03, 15:21 Uzywam czasami, kiedy kolega z którym rozmawiam nie rozumie normalnego języka takiego bez okrasy "łaciną". Odpowiedz Link Zgłoś
asp-cordoba Re: no i co 2? Jajco 28.11.03, 15:41 to niech szanowny kolega poda argumenty przekonywujące, a po resztę nie ma czego się czepić tylko plastikowych trąbek... a ja mam cukier w kostkach, wodę w kolanie, miód w uszach i sieczkę pod czaszką. Ale trzeba się cieszyć i nie tylko z awansu, ale także stylu w jakim ten sukces został odniesiony, każdy z zawodników w meczu zaprezentował tak swoje cechy indywidualne jak i grę zespołową i mądrość a przede wszystkim wykonanie założeń taktycznych. Dlatego wkurza mnie rozmowa o trąbkach. Mi tam na meczach one nie przeszkadzają, mimo że faktycznie czasem dostaję takim wynalazkiem po uchu, ale jeżeli przychodzi się kibicować drużynę, to dla niej się przychodzi a nie dla trąbki!! Tak na marginesie, to proszę następnym razem siadać dalej od kibiców posiadających to śmiertelnie niebezpieczne (przede wszystkim ze względu na tendetę-fakt) narzędzie, na pewno na stadionie znajduje się kilka miejsc gdzie nie trąbią...ja już wolę tam gdzie trąbią niż tam gdzie klną... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miklas Re: no i co ? piątka kolego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.03, 15:48 asp-cordoba napisał: > to niech szanowny kolega poda argumenty przekonywujące, a po resztę nie ma > czego się czepić tylko plastikowych trąbek... a ja mam cukier w kostkach, wodę > w kolanie, miód w uszach i sieczkę pod czaszką. To widać! :))) >Ale trzeba się cieszyć i nie > tylko z awansu, ale także stylu w jakim ten sukces został odniesiony, każdy z > zawodników w meczu zaprezentował tak swoje cechy indywidualne jak i grę > zespołową i mądrość a przede wszystkim wykonanie założeń taktycznych. Przecież ja się cieszę! Raz, że Groclin to zespół polski, dwa z małego miasta a przytarł nosa zarozumialcom z GB, trzy cieszę się że piłkarze Groclinu grają dla satysfakcji (i pieniędzy też, ale nie przedkładają ich - narazie - ponad wszystko), graja bo lubia grać. I to mi się w nich podoba!!! A co do trabek..obstaję przy swoim, ze to festyn. I kropka. A co do klnięcia masz rację... Odpowiedz Link Zgłoś
asp-cordoba Re: no i co ? piątka kolego! 28.11.03, 15:58 No i zgoda do wszystkiego...z z tą sieczką to był żart oczywiście...ja jestem z Lublina, ale bradzo mnie cieszy kiedy widzę ładną grę w wykonaniu Polskiego zespołu, co to za różnica czy z małego miasteczka, czy ogromnej aglomeracji (o ile cokolwiek takiego jest w naszym kraju). Poza tym to każdy się cieszy tak jak umie, chociaż nie polecam tego plastiku, już bym wolał pogwizdać na palcach, bo wątpię żeby się na tym grać dało. Tak w ogóle to chodziło mi o to, że w Grodzisku wynaleźli niezły patent... z puzonami, bo nie widziałem tego nigdzie indziej. Co do tego, to jestem pełen uznania. No i piątka... już wiem dlaczego wolę rozmawiać w cztery oczy. Po prostu nie wszystko co głowa pomyśli, da się zapisać na papierze tak jaby się tego oczekiwało. Tak poza tym jestem po prostu kibicem Polskiej pilki noznej, czy to klubowej, czy narodowej...oczywiscie swoich ulubienców mam, ale nie chce tutaj wywolywac kolejnych nieporozumien. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miklas Re: no i co ? piątka kolego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.03, 16:01 Trzymaj się stary! Kibicujemy temu samemu. Polskiej piłce nożnej! Odpowiedz Link Zgłoś
asp-cordoba Re: no i co ? piątka kolego! 28.11.03, 16:04 No i git... a teraz apel do wszystkich kibiców: nie miejmy kompleksu trąbki. Nigdy wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miklas Re: no i co ? piątka kolego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.03, 16:07 Ale nie trąbta tak głosno innym beztrąbkowcom do ucha!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
asp-cordoba DOBRA. 28.11.03, 16:10 może być:)...dobra bo zaraz będę komplementy prawił...a od czego się zaczęło?...od Jóźwiaka vel Bereta... nie ważne, do następnego tematu. Odpowiedz Link Zgłoś
asp-cordoba jestescie chorzy... 28.11.03, 13:31 zamiast się cieszyć że mamy reprezentanta na arenie pucharowej to wyliczacie się kto kiedy grał ile zasług było i kto tam jeszcze na czym grał. Zamiast podziękować za zbudowanie drużyny, która zaistniała dzięki wygranym z niebyle kim, to mówicie że mały stadion, mało kibiców...a Warszawie to może na stadionie Xlecia by mecz zorganizowali? nie wydaje mi się, poza tym to chyba zazdrość przemawia przez niektórych z was... w Warszawie brak drużyny która jest "drużyną" jest tradycja ale nie ma zespołu, bo jak można normalnie grać kiedy nie ma za co żyć? W Poznaniu Drzymały nie chcieli, w Krakowie blamaż, w Bydgoszczy i tak nie ma ligi...nawet drugiej, w Szczecinie same niejasności... są gdzieś jeszcze duże stadiony? o Lublinianka Lublin..fajnie ...IV liga:(, to może Mielec...też powiecie że dziura...powie ktoś Śląski national stadium:] a guzik bo tam ani drużyny ani zaplecza ani infraktustury...cieszcie się czym macie, bo jakby nie było Grodziska to byście się emocjonowali... Który klub pierwszy zdechnie w wyniku bankructwa i czy przypadkiem wygra z Litewskim albo Norweskim średniakiem...lipa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzyś Re: jestescie chorzy... IP: *.pke.pl 28.11.03, 13:49 poprę Miklasa bo nie można inaczej. Puzony to jedno, a te jebane trąbki to drugie. Gdyby to koło mnie na trybunie podczs meczu ktoś śmignął to nie zddzierżyłbym. Przecież meczu się nie oglądać! Bravo Dyskobolia (i na miłość Boską nie piszcie G...n!!!!). Pozdro z Katowic. Odpowiedz Link Zgłoś
devote Re: jestescie chorzy... 28.11.03, 17:20 BRAVO GROCLIN i mam w dupie co piszecie na temat trabek,stadionu i kibicow Odpowiedz Link Zgłoś
asp-cordoba Brawo...Dyskobolia-na Boga taka nazwa a nie inna! 28.11.03, 19:25 re: mam w d... trabki i inne wypowiedzi... i prawidlowo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson Jak widzisz Jóźwiak mógł mieć trochę racji, IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 28.11.03, 20:39 przynajmniej co do Niedzielana www1.gazeta.pl/sport/1,35339,1734107.html Parę dobrych meczów i już palma odbiła. Czy kolejny polski talent zmarnuje się grzejąc ławę w podrzędnym zagranicznym klubie? Odpowiedz Link Zgłoś