Gość: jacek i placek
IP: *.ip-point.pl
04.07.09, 14:12
sport.tvp.pl/koszykowka/reprezentacja-mezczyzn/wideo/logan-przegral-z-azerbejdzanem
W materiale w TVP poakzano że Prezydent nie chce przyznać obywatelstwa
Loganowi. Wpisujemy komentarze pod materiałem wideo na TVP.PL i piszemy
do kancelarii: listy@prezydent.pl
Logan musi zagrać na EuroBaskecie!!!!!!!!!!