Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    WTA Toronto: Radwańska gra z Szavay o 1/8 finału

    IP: 89.174.106.* 19.08.09, 16:31
    czy ktos ma informacje o transmisji w internecie? z góry wielkie dzieki
    Obserwuj wątek
      • Gość: piotrrr dzieki - moze bedzie jakis przekaz :) IP: 89.174.106.* 19.08.09, 17:12
        • Gość: piotrrr a jednak nie ma :( IP: 89.174.106.* 19.08.09, 17:16
          • Gość: Radek Do 23 sierpnia ten bukmacher daje 5 euro na start IP: *.static.adsl.cheapnet.it 19.08.09, 17:33
            Zarejestruj sie a otrzymasz od razu 5 euro na twoje konto u tego bukmachera !
            Tutaj jego baner
      • Gość: Skarpeciarz WTA Toronto: Radwańska gra z Szavay o 1/8 finału IP: *.pools.spcsdns.net 19.08.09, 17:39
        Czy wolelibyscie wachac pomeczowe skarpetki Isi czy Agnes?
        • Gość: macho Re: WTA Toronto: Radwańska gra z Szavay o 1/8 fin IP: 89.174.106.* 19.08.09, 17:43
          ja bym wolal Twoje :)
        • Gość: Marcin Re: WTA Toronto: Radwańska gra z Szavay o 1/8 fin IP: *.chello.pl 19.08.09, 17:51
          Agnieszki, ale nie akurat skarpetki...
          • Gość: macho Re: WTA Toronto: Radwańska gra z Szavay o 1/8 fin IP: 89.174.106.* 19.08.09, 17:54
            no dobra to ja wybieram Nadala - niech beda na poczaterk skarpetki :):P
      • Gość: KASIA (fanka) WTA Toronto: Radwańska gra z Szavay o 1/8 finału IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.09, 18:33
        Agnieszka Radwańska w 1/8 finału!!! :P Zagra z Kateriną Bondarenko... Będę trzymać za nią kciuki!!! Gratulacje :)
      • bronimir Radwańska rozgramia przeciwniczki spoza 50-siatki 19.08.09, 18:34
        Ciekaw jestem czy uda jej się utrzymać w pierwszej dwudziestce w rankingu.
        Fibak miał rację kto się nie rozwija ten się cofa. Umiejętności trenerskie
        taty na więcej nie starczają
        • Gość: krzysiek Re: Radwańska rozgramia przeciwniczki spoza 50-si IP: *.icpnet.pl 19.08.09, 18:44
          kogo masz na myśli pisząc o tych spoza 50-tki? bo chyba nie Szavay
          WTA 30, no chyba że sie coś ostatnio w matematyce zmieniło
        • Gość: ... Re: Radwańska rozgramia przeciwniczki spoza 50-si IP: *.chello.pl 19.08.09, 18:44
          akurat Agnes jest na 30, a Carla 31
        • chris30 Re: Radwańska rozgramia przeciwniczki spoza 50-si 19.08.09, 18:44
          Bronimir, a czytać cię nie nauczyli? Suarez-Navarro jest 31, a Szavay 30 w
          rankingu, jak napisano w artykule. Dlaczego właściwie każdy musi tu popisywać
          się ignorancją?
      • chris30 Re: Pierwszyset dla Agi 6:1 oby drugi byl taki sa 19.08.09, 18:35
        No i był! Prorok jaki, czy co? Teraz droga nawet do półfinału otwarta, bo i
        Bondarenko, i Zwonariewa czy Szarapowa w obecnej formie są do pokonania.
        • Gość: kk Re: Pierwszyset dla Agi 6:1 oby drugi byl taki sa IP: 74.9.205.* 19.08.09, 19:16
          Nie oglaszlbym jeszcze zwyciestwa w turnieju.
          Sytuacja z Bondarenko przypomina mi bardzo sytuacje z Bammer w tamtym
          tygodniu czy nawet Los Angeles wczesniej. Wydawalo sie ze jak Bammer
          ograla Zheng (z ktora Agnieszka zawsze miala problemy) to droga do
          finalu stanela otworem, a tu kiszka, Bammer nie tylko wygral z
          Agnieszka ale i z Serena. Tutaj moze byc tak samo: Bondarenko moze
          dostac skrzydel po odpraniu Vanessy i mimo, ze wydaje sie latwiejsza do
          ogrania, nikt jej nie dal tamtego zwyciestwa za darmo, moze miec swoj
          tydzien, tak jak Bamemr miala w Cincinnati, czy Cristea w LA.
          Nie dzielilbym skory na niedzwiedziu. Agnieszka tez grywa nierowno,
          potrafi zmiazdzyc jadna przeciwniczke, zeby zaraz potem przegrac z
          porownywalna zawodniczka.
        • Gość: Upiór Sybilli Uuuu! IP: *.chello.pl 19.08.09, 19:31
          chris30 napisał:

          > Teraz droga nawet do półfinału otwarta, bo i Bondarenko, i Zwonariewa czy Szarapowa w obecnej formie są do pokonania.

          A tymczasem... w ćwierćfinale... czekać będzie nie Zwonariowa, nie Szarapowa, ale... SYBILLA BAMMER!!!
      • Gość: stefan Toronto: Radwańska w 1/8 finału IP: *.acn.waw.pl 19.08.09, 19:15
        Okres sie najwyrazniej skonczyl:P
      • Gość: mellow gazeta. pl bzdety pisze IP: *.adsl.inetia.pl 19.08.09, 19:30
        Szavay już od dłuższego czasu nie jest groźna.
        • Gość: Jędrzej Re: gazeta. pl bzdety pisze IP: *.chello.pl 19.08.09, 20:02
          Gość portalu: mellow napisał(a):

          > Szavay już od dłuższego czasu nie jest groźna.

          Ta opinia była na miejscu na początku sezonu. Począwszy od końca marca br. Szavay znów miała liczne wyskoki formy: w Miami pokonała Anę Ivanović, w Madrycie Pennettę i Azarenkę, na Roland Garros Venus Williams. Potencjalnie jest groźna, choć faktycznie nie tak, jak półtora roku temu. Aga pokonała ją w tym sezonie już drugi raz, ale poprzednie zwycięstwo (w Indian Wells) łatwo nie przyszło.
          • Gość: trener strategicznie IP: 67.201.174.* 19.08.09, 20:46
            Ja mysle, ze Aga strategicznie odpusci mecz z Bondarenko, zeby byc
            wypoczeta na US Open a tam odniesie sukces, smialo powinna dojsc do
            1/16
            • Gość: jędrzey Re: strategicznie IP: *.chello.pl 19.08.09, 22:42
              Gość portalu: trener napisał(a):

              > Ja mysle, ze Aga strategicznie odpusci mecz z Bondarenko, zeby byc wypoczeta na US Open a tam odniesie sukces, smialo powinna dojsc do 1/16

              Zechciej "trenerze" zauważyć, że na 8 ostatnich turniejów wielkoszlemowych Agnieszka 7 razy dochodziła do 1/8 finału. Z czego w trzech przypadkach poszła dalej jeszcze i osiągnęła ćwiercfinał.

              Kpina i sarkazm są potężną bronią w ręku kogoś kto ma zęby barrakudy, a głowę mądrej sowy. Ty niestety jesteś w odwrotnej sytuacji: zęby sowy, a rozum rybi. Robisz, biedaku, krzywdę sam sobie i ośmieszasz się.
              • artur74 Jędrzej, brawo! Trollom mówimy NIE 20.08.09, 08:21

      • Gość: januszw Toronto: Radwańska w 1/8 finału IP: *.centertel.pl 19.08.09, 20:21
        czy ktoś wie dlaczego opcja pokazywania wyników na żywo na oficjalnych
        stronach WTA Tour zatrzymała się na eliminacjach turnieju w Toronyo a z
        pokazywaniem ATP w Cincinati nie ma problemu?
        • Gość: aRad Re: Toronto: Radwańska.. live results IP: *.phlapa.east.verizon.net 20.08.09, 01:07
          Dlaczego nie wiem, ale jak wylaczysz i wlaczysz spowrotem browser,
          to czasami wraca do normy. Byc moze maja klopoty z serwerem, w
          kazdym razie dzieje sie tak od kilku dni. Ale results laduja sie
          poprawnie.
      • Gość: jas Toronto: Radwańska w 1/8 finału IP: *.c3-0.wsd-ubr1.qens-wsd.ny.cable.rcn.com 20.08.09, 00:41
        Jest wspaniala forma i Agnieszka znowu gromi zawodniczki na korcie.
        Szkoda, ze to tylko "badziewie" z dolnej polowy pierwszej 50-tki.
        Ale nie jest az tak zle, bo zezowate szczescie jak na razie usmiecha
        sie do niej i byc moze wszystkie lepsze zawodniczki zostana
        wykoszone bez Agi udzialu i nasza pannica znow bedzie sie mogla
        skoncentrowac na inkasowaniu kasy.
      • Gość: yem czwartek w toronto IP: *.commercial.cgocable.net 20.08.09, 07:02
        jutro będę na meczu Agnieszki z Bondarenko , potem napiszę coś na
        forum
      • Gość: az Toronto: Radwańska w 1/8 finału IP: 157.158.10.* 20.08.09, 08:39
        były wczoraj w eurosporcie 2 dwa męczydła i mecz. Tak źle i bojaźliwie
        grającej Safiny nie widziano w życiu, mecz Szarapowej z Bammer - marna komedia
        pomyłek + parę świetnych kończących Marii (jak nie musiała się ruszać). Na tym
        tle mecz Azarenki z Clisters to był miód. Świetne tempo, kapitalne często
        "winery", jak błędy, to zwykle nie po byle czym. Szkoda, że jedna odpadła, a
        doczłapały do 1/8 takie sobie. Czołówka WTA robi wszystko, by ten babski tenis
        obmierzł do cna.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka