Gość: piotrrr IP: 89.174.106.* 19.08.09, 16:31 czy ktos ma informacje o transmisji w internecie? z góry wielkie dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: piotrrr dzieki - moze bedzie jakis przekaz :) IP: 89.174.106.* 19.08.09, 17:12 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radek Do 23 sierpnia ten bukmacher daje 5 euro na start IP: *.static.adsl.cheapnet.it 19.08.09, 17:33 Zarejestruj sie a otrzymasz od razu 5 euro na twoje konto u tego bukmachera ! Tutaj jego baner Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skarpeciarz WTA Toronto: Radwańska gra z Szavay o 1/8 finału IP: *.pools.spcsdns.net 19.08.09, 17:39 Czy wolelibyscie wachac pomeczowe skarpetki Isi czy Agnes? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: macho Re: WTA Toronto: Radwańska gra z Szavay o 1/8 fin IP: 89.174.106.* 19.08.09, 17:43 ja bym wolal Twoje :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: WTA Toronto: Radwańska gra z Szavay o 1/8 fin IP: *.chello.pl 19.08.09, 17:51 Agnieszki, ale nie akurat skarpetki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: macho Re: WTA Toronto: Radwańska gra z Szavay o 1/8 fin IP: 89.174.106.* 19.08.09, 17:54 no dobra to ja wybieram Nadala - niech beda na poczaterk skarpetki :):P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KASIA (fanka) WTA Toronto: Radwańska gra z Szavay o 1/8 finału IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.09, 18:33 Agnieszka Radwańska w 1/8 finału!!! :P Zagra z Kateriną Bondarenko... Będę trzymać za nią kciuki!!! Gratulacje :) Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Radwańska rozgramia przeciwniczki spoza 50-siatki 19.08.09, 18:34 Ciekaw jestem czy uda jej się utrzymać w pierwszej dwudziestce w rankingu. Fibak miał rację kto się nie rozwija ten się cofa. Umiejętności trenerskie taty na więcej nie starczają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysiek Re: Radwańska rozgramia przeciwniczki spoza 50-si IP: *.icpnet.pl 19.08.09, 18:44 kogo masz na myśli pisząc o tych spoza 50-tki? bo chyba nie Szavay WTA 30, no chyba że sie coś ostatnio w matematyce zmieniło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Radwańska rozgramia przeciwniczki spoza 50-si IP: *.chello.pl 19.08.09, 18:44 akurat Agnes jest na 30, a Carla 31 Odpowiedz Link Zgłoś
chris30 Re: Radwańska rozgramia przeciwniczki spoza 50-si 19.08.09, 18:44 Bronimir, a czytać cię nie nauczyli? Suarez-Navarro jest 31, a Szavay 30 w rankingu, jak napisano w artykule. Dlaczego właściwie każdy musi tu popisywać się ignorancją? Odpowiedz Link Zgłoś
chris30 Re: Pierwszyset dla Agi 6:1 oby drugi byl taki sa 19.08.09, 18:35 No i był! Prorok jaki, czy co? Teraz droga nawet do półfinału otwarta, bo i Bondarenko, i Zwonariewa czy Szarapowa w obecnej formie są do pokonania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Pierwszyset dla Agi 6:1 oby drugi byl taki sa IP: 74.9.205.* 19.08.09, 19:16 Nie oglaszlbym jeszcze zwyciestwa w turnieju. Sytuacja z Bondarenko przypomina mi bardzo sytuacje z Bammer w tamtym tygodniu czy nawet Los Angeles wczesniej. Wydawalo sie ze jak Bammer ograla Zheng (z ktora Agnieszka zawsze miala problemy) to droga do finalu stanela otworem, a tu kiszka, Bammer nie tylko wygral z Agnieszka ale i z Serena. Tutaj moze byc tak samo: Bondarenko moze dostac skrzydel po odpraniu Vanessy i mimo, ze wydaje sie latwiejsza do ogrania, nikt jej nie dal tamtego zwyciestwa za darmo, moze miec swoj tydzien, tak jak Bamemr miala w Cincinnati, czy Cristea w LA. Nie dzielilbym skory na niedzwiedziu. Agnieszka tez grywa nierowno, potrafi zmiazdzyc jadna przeciwniczke, zeby zaraz potem przegrac z porownywalna zawodniczka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Upiór Sybilli Uuuu! IP: *.chello.pl 19.08.09, 19:31 chris30 napisał: > Teraz droga nawet do półfinału otwarta, bo i Bondarenko, i Zwonariewa czy Szarapowa w obecnej formie są do pokonania. A tymczasem... w ćwierćfinale... czekać będzie nie Zwonariowa, nie Szarapowa, ale... SYBILLA BAMMER!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Toronto: Radwańska w 1/8 finału IP: *.acn.waw.pl 19.08.09, 19:15 Okres sie najwyrazniej skonczyl:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mellow gazeta. pl bzdety pisze IP: *.adsl.inetia.pl 19.08.09, 19:30 Szavay już od dłuższego czasu nie jest groźna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jędrzej Re: gazeta. pl bzdety pisze IP: *.chello.pl 19.08.09, 20:02 Gość portalu: mellow napisał(a): > Szavay już od dłuższego czasu nie jest groźna. Ta opinia była na miejscu na początku sezonu. Począwszy od końca marca br. Szavay znów miała liczne wyskoki formy: w Miami pokonała Anę Ivanović, w Madrycie Pennettę i Azarenkę, na Roland Garros Venus Williams. Potencjalnie jest groźna, choć faktycznie nie tak, jak półtora roku temu. Aga pokonała ją w tym sezonie już drugi raz, ale poprzednie zwycięstwo (w Indian Wells) łatwo nie przyszło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trener strategicznie IP: 67.201.174.* 19.08.09, 20:46 Ja mysle, ze Aga strategicznie odpusci mecz z Bondarenko, zeby byc wypoczeta na US Open a tam odniesie sukces, smialo powinna dojsc do 1/16 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jędrzey Re: strategicznie IP: *.chello.pl 19.08.09, 22:42 Gość portalu: trener napisał(a): > Ja mysle, ze Aga strategicznie odpusci mecz z Bondarenko, zeby byc wypoczeta na US Open a tam odniesie sukces, smialo powinna dojsc do 1/16 Zechciej "trenerze" zauważyć, że na 8 ostatnich turniejów wielkoszlemowych Agnieszka 7 razy dochodziła do 1/8 finału. Z czego w trzech przypadkach poszła dalej jeszcze i osiągnęła ćwiercfinał. Kpina i sarkazm są potężną bronią w ręku kogoś kto ma zęby barrakudy, a głowę mądrej sowy. Ty niestety jesteś w odwrotnej sytuacji: zęby sowy, a rozum rybi. Robisz, biedaku, krzywdę sam sobie i ośmieszasz się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: januszw Toronto: Radwańska w 1/8 finału IP: *.centertel.pl 19.08.09, 20:21 czy ktoś wie dlaczego opcja pokazywania wyników na żywo na oficjalnych stronach WTA Tour zatrzymała się na eliminacjach turnieju w Toronyo a z pokazywaniem ATP w Cincinati nie ma problemu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aRad Re: Toronto: Radwańska.. live results IP: *.phlapa.east.verizon.net 20.08.09, 01:07 Dlaczego nie wiem, ale jak wylaczysz i wlaczysz spowrotem browser, to czasami wraca do normy. Byc moze maja klopoty z serwerem, w kazdym razie dzieje sie tak od kilku dni. Ale results laduja sie poprawnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jas Toronto: Radwańska w 1/8 finału IP: *.c3-0.wsd-ubr1.qens-wsd.ny.cable.rcn.com 20.08.09, 00:41 Jest wspaniala forma i Agnieszka znowu gromi zawodniczki na korcie. Szkoda, ze to tylko "badziewie" z dolnej polowy pierwszej 50-tki. Ale nie jest az tak zle, bo zezowate szczescie jak na razie usmiecha sie do niej i byc moze wszystkie lepsze zawodniczki zostana wykoszone bez Agi udzialu i nasza pannica znow bedzie sie mogla skoncentrowac na inkasowaniu kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yem czwartek w toronto IP: *.commercial.cgocable.net 20.08.09, 07:02 jutro będę na meczu Agnieszki z Bondarenko , potem napiszę coś na forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az Toronto: Radwańska w 1/8 finału IP: 157.158.10.* 20.08.09, 08:39 były wczoraj w eurosporcie 2 dwa męczydła i mecz. Tak źle i bojaźliwie grającej Safiny nie widziano w życiu, mecz Szarapowej z Bammer - marna komedia pomyłek + parę świetnych kończących Marii (jak nie musiała się ruszać). Na tym tle mecz Azarenki z Clisters to był miód. Świetne tempo, kapitalne często "winery", jak błędy, to zwykle nie po byle czym. Szkoda, że jedna odpadła, a doczłapały do 1/8 takie sobie. Czołówka WTA robi wszystko, by ten babski tenis obmierzł do cna. Odpowiedz Link Zgłoś