Dodaj do ulubionych

COREL -problem z tekstem

08.10.06, 09:23
prawdopodobnie zaraz mi sie tu dostanie od biegłych w temacie, żem
niedouczona itd. Fakt jestem ! Dopiero stawiam pierwsze kroki jak na
gospodynie domową i samouka jakos sobie radzę. Ale zaryzykuję.
Kiedy piszę cos w COrelu np. ul.CIASNA 35. to po postawieniu kropki a późnij
uzyciu spacjii po "ciasna" kursor cofa sie do kropki i wychodzi ul.35Ciasna
kazde kolejne uzycie spacji to stawianie wielokropków. Pomagam sobie
strzałkami ale to bardzo zmudne. Czy ktos z was wie jak to naprawic ? Z góry
dziękuje.
Obserwuj wątek
    • veldon Re: COREL -problem z tekstem 09.10.06, 11:04
      A tak bliżej - jaki program corela, wersja, wersja językowa.
      Corel to dość szerokie pojęcie.

      Kiedyś coś takiego widziałem w krakowanej wersji Draw jedenaście pl.
      Może to jest przyczyna?

      pzdr
      • bursztyn10 Re: COREL -problem z tekstem 10.10.06, 18:00
        to jest CorelDRAW 12 ale w 11 tez tak miałam. To program legalny najpierw
        wgrywałam CorelDRAW Essentials 2 a na to corelDRAW Graphiics Suite 12. Taki z
        czeską i polską wersja jezykową do wyboru.
    • funeralmoon Re: COREL -problem z tekstem 12.10.06, 20:46
      wejdź do opcji i w zakładce tekst/korekta (quick correct) wyłącz - zamieniaj
      tekst podczas pisania (czy jakoś tak - z pamięci piszę). Zresztą ja wyłączam
      wszystko poza zamianą cudzysłowów. Myślę że to powinno rozwiązać twój problem.
      • bursztyn10 Re: COREL -problem z tekstem 13.10.06, 17:29
        Pomogło ! Wielkie dzięki :)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka