bursztyn10
08.10.06, 09:23
prawdopodobnie zaraz mi sie tu dostanie od biegłych w temacie, żem
niedouczona itd. Fakt jestem ! Dopiero stawiam pierwsze kroki jak na
gospodynie domową i samouka jakos sobie radzę. Ale zaryzykuję.
Kiedy piszę cos w COrelu np. ul.CIASNA 35. to po postawieniu kropki a późnij
uzyciu spacjii po "ciasna" kursor cofa sie do kropki i wychodzi ul.35Ciasna
kazde kolejne uzycie spacji to stawianie wielokropków. Pomagam sobie
strzałkami ale to bardzo zmudne. Czy ktos z was wie jak to naprawic ? Z góry
dziękuje.