Dodaj do ulubionych

Sklep PEPCO w Tychach

16.01.11, 09:12
Czy ktos wie kiedy maja otworzyc sklep Pepco w Tychach ? wiem ze ma byc i ze ma byc na ul. Kopernika ale nie wiem kiedy.....
Obserwuj wątek
      • bbuziaczekk Re: Sklep PEPCO w Tychach 16.01.11, 14:11
        Jakos po Nowym Roku otwarli kilka sklepow miedzy innymi w Katowicach w Belgu na os Paderewskiego, jest w Mikolowie, Gliwicach i Czechowicach a w Tychach tez by sie przydal bardzo :) dlatego napisalam do nich z zapytaniem czy zamierzaja otworzyc tez u nas taki sklep, dostalam odpowiedź ze bedzie na ul. Kopernika ale nie napisali mi kiedy, stad moje pytanie czy moze ktos wie.......ale dodatkowo napisalam jeszcze raz do centrali z zapytaniem kiedy.....pewnie minie kilka dni jak odpowiedza lub nie odpowiedza
        • gitares Re: Sklep PEPCO w Tychach 17.01.11, 07:14
          Niestety mieszkam przy budowie tego czegoś - robotnicy mówią, że ma być koło marca... Tempo mają niezłe więc, może na kwiecień im sie uda - zależy jaka pogoda będzie. A w czymże to pepco jest takie dobre, że akurat Wam na tym sklepie zależy? Ja wcześniej o tym nie słyszałem ani nie byłem - jakiego rodzaju to sklep?
          • bbuziaczekk Re: Sklep PEPCO w Tychach 17.01.11, 10:09
            PEPCO to ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych, oferujących artykuły odzieżowe oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku......w niskich cenach

Jesli ktos ma male dzieci to wlasnie w tym sklepie sa tanie ubranka dzieciecie i nemowlece, zreszta dla doroslych tez

www.pepco.pl
            • bbuziaczekk Re: Sklep PEPCO w Tychach 31.05.11, 20:26
              Czy Pepco jest juz otwarte ? ewentualnie kiedy ma byc dokladnie otwarcie? pisze ze w drugiej polowie maja planowane otwarcie w Tychach a maj sie juz konczy dzisiaj wiec moze ktos wie jak to tam wyglada ?
                  • myolafek15 Re: Sklep PEPCO w Tychach 01.06.11, 07:20
                    Może ubranka są tanie, ale marnej jakości. Kupowałam dla dzieci tam koszulki i bluzy(w Mikołowie) składy to najczęściej jakieś 50 %bawełny a reszta sztuczne dodatki. Po kilku praniach zmechacone. A szkoda bo są kolorowe i ładne tylko ta jakość daje wiele do życzenia.
                    • bbuziaczekk Re: Sklep PEPCO w Tychach 01.06.11, 10:29
                      Jakosc moze nie jest rewelacyjna jak Next czy M&M itp ale tez nie jest zla bo np w Realu czy Auchanie maja gorsze jakosciowo ubrania (przynajmniej wiekszosc)
                      Ja kupuje duzo ubranek w Pepco i jestem baaardzo zadowolona bo przeciez dla takich niemowlakow i malych dzieci to te ubranka nie zdaza sie zniszczyc bo szybko z nich wyrastaja, mam tez ubranka pepcowe juz uzywane po innym dziecku i sa w takim samym stanie jak i nowe, wiec zalezy kto na jaka jakosc stawia, u mnie ubranka Pepcowe nosi corka ktora ma 6 m-cy i synek ktory ma niecale 2,5 roku i jego ubranka bardzo czesto sa prane bo ciagle sie brudzi na dworze i o dziwo nic sie z tymi spodniami czy bluzkami nie dzieje wiec jakosc nie jest zla :)
                    • bozenabb1978 Re: Sklep PEPCO w Tychach 26.06.11, 16:28
                      Fajne rzeczy można kupić w nowym sklepie z używanymi ubrankami dla dzieci Szuflandia. Sklep jest ładny a ubranka wyglądają jak nowe a co najważniejsze są dobrej jakość (Next, Cherokee...)poza tym są poukładane według rozmiarów i nie trzeba długo szukać. Sklep jest na ul. Kopernika ( oś H pasaż obok Kościoła).
    • bbuziaczekk Re: Sklep PEPCO w Tychach 27.06.11, 16:42
      Otworzyli juz wkoncu to Pepco ? czy jeszcze nie ? czerwiec sie juz konczy.....na mapce na stronie pepco jeszcze nie ma informacji o otwarciu, pare osob mi powiedzialo ze juz podobno otworzyli wiec pytanie czy cos juz wiadomo? nie po drodze mam zeby tam zajechac sprawdzic specjalnie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka