radexior 18.05.04, 20:36 Jednam się ze światem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basturk Re: Peace 18.05.04, 20:43 no dobra wybaczam Ci radex wszystko ;]]] ale żeby nie było to tez prosze o wybaczenie głównie za pogode ale nie tylko ;]] Odpowiedz Link Zgłoś
aralski Peace idzie na wojne 19.05.04, 00:07 aby pokoj zwyciezyl ja sie bratam a nie siostrzenie z multiglobalnym wszechswiatem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk Re: Peace idzie na wojne IP: 80.51.254.* 19.05.04, 00:17 aralski napisał: > aby pokoj zwyciezyl > > ja sie bratam a nie siostrzenie z multiglobalnym wszechswiatem toż to mikrokosmos!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
radexior Re: Peace 19.05.04, 23:49 Naprawdę musze pojednać się ze światem. To co dziś mnei spotkało jest nie do pojęcia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magi Re: Peace IP: *.crowley.pl 20.05.04, 00:19 Oj, to podziel się z nami. Niech urzeknie nas twoja historia.... Odpowiedz Link Zgłoś
kaner Re: Peace 20.05.04, 08:08 nonoooo podziel sie z Nami Swoimi przezyciami;-) Czyzbys otarl sie o smierc? Odpowiedz Link Zgłoś
radexior Dzielę się 20.05.04, 09:08 O śmierć się nie otarłem:) Wczoraj był mój pierwszy dzień w pracy. Po 2 tygodniach szkoleń. Przychodzę, zasiadam i... dostaję wezwanie od przełożonych na rozmowę. Więc idę a tam 2 panie do mnie: rozbijasz grupę, jesteś dziwnie odbierany, nie wszyscy rozumieją Twe poczucie humoru... (!!!) Matko boska, myśle, ja tu w dobrej intencji, żart też pozytywny a te mi z takim tekstem!! Po krótkich tłumaczeniach wyszło, że to chyba CI przełożeni mnie dziwnie odbierali bo jestem pewien, że z ludźmi którymi się szkoliłem wytworzyła się jakaś dobra więź. Fakt byłem czasem niepokorny, ale zero złych intencji i olewatorstwa. Tak czy siak było to troszkę niemiłe (a z drugiej strony podniecające, że jestem KIMŚ;)... Odpowiedz Link Zgłoś
salo Re: Dzielę się 20.05.04, 11:30 radexior napisał: > nie wszyscy rozumieją Twe poczucie humoru... (!!!) "Matko boska, myśle" jakiż to żart był ??? Albo coś z Twoimi przełożonymi nie tak, albo ukrywasz coś przed nami :) > (a z drugiej strony podniecające, że jestem KIMŚ;)... To KIM tam jesteś ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
radexior Re: Dzielę się 20.05.04, 17:13 salo napisała: > > "Matko boska, myśle" jakiż to żart był ??? Albo coś z Twoimi przełożonymi nie > tak, albo ukrywasz coś przed nami :) To nie chodzi o konkretny dowcip, ale ogólnie. > > > (a z drugiej strony podniecające, że jestem KIMŚ;)... > > To KIM tam jesteś ? :) > Jestem szarą myszką, co pociesza się, że Norwid też po śmierci został doceniony... Odpowiedz Link Zgłoś
kaner Re: Dzielę się 20.05.04, 11:38 radexior napisał: > Więc idę a tam 2 panie do mnie: rozbijasz grupę, jesteś dziwnie odbierany, nie > wszyscy rozumieją Twe poczucie humoru... (!!!) > Matko boska, myśle, ja tu w dobrej intencji, żart też pozytywny a te mi z takim > tekstem!! Po krótkich tłumaczeniach wyszło, że to chyba CI przełożeni mnie dzi > wnie odbierali bo jestem pewien, że z ludźmi którymi się szkoliłem wytworzyła s > ię jakaś dobra więź. Taak, albo wsrod ludzi co myslisz ze wytworzyla sie wiez... pojawily sie objawy wyscigu szczurow... i juz probuja pozbyc sie wrogow ;-) Pozdroo Odpowiedz Link Zgłoś
basturk Re: Dzielę się 20.05.04, 16:33 nigdy nie zachęcałem i nei toleruje wyscigu szczurów ale jak coś to sie nie daj "wygryźć" ;] PS 1 cóz to za praca jezeli mozna wiedzieć-moze lepiej bysmy doradzili PS 2 cóż to był za "widocznie mało smaczny żarcik" ze sie oparł o "góre" ;] tak czy siak to miłej pracy Odpowiedz Link Zgłoś
radexior Re: Dzielę się 20.05.04, 17:17 Na moje oko, nie mogliby mi tego zrobić. Dzięki mnie mają też większe prowizje (troszkę pobawiłem się w adwokata). Sytuacja jest troszkę śmieszna, jak ją pojmę to się podzielę wiecej z braćmi forumowymi (z którymi też się jednam na wszelki wypadek:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk Radex tyś zwiazek załozył teraz to Cie nie ruszą!! IP: 80.51.254.* 20.05.04, 18:39 Radexior tyś zwiazek załozył teraz to Cie nie ruszą!!!! nonieźle. czy to jest niezalezny samorządny zwiazek zawodowy "RADEXIOR"???? a przeskoczyłeś sam przez płot, czy Cie przezucili?? Odpowiedz Link Zgłoś
radexior Re: Radex tyś zwiazek załozył teraz to Cie nie ru 20.05.04, 23:09 Niech i tak będzie:) Kariere swą zaczynam od ZZ"RADEXIOR";) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk Re: Radex tyś zwiazek załozył teraz to Cie nie ru IP: 80.51.254.* 20.05.04, 23:26 radexior napisał: > Niech i tak będzie:) > Kariere swą zaczynam od ZZ"RADEXIOR";) hehe a później bedzie "sierpień radexior", "radexior 80" no to sie chłopie ustawiłeś. Niech no ktoś jeszcze przez płot cie przezruci.. Odpowiedz Link Zgłoś
man_x Re: Radex tyś zwiazek załozył teraz to Cie nie ru 20.05.04, 23:36 ...i jakies postulaty by sie przydaly. aha zglaszam swoja kandydature na stanowisko skarbnika w Twoim zwiazku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basturk Re: Radex tyś zwiazek załozył teraz to Cie nie ru IP: 80.51.254.* 20.05.04, 23:40 man_x napisał: > ...i jakies postulaty by sie przydaly. > aha zglaszam swoja kandydature na stanowisko skarbnika w Twoim zwiazku no najpiej by było je spisac na duzej drewnianej tablicy i wywiesić u bram towjego miejsca pracy radexie.. ja moge być wice przewodniczącym związku,albo od spraw dyscypliny klubowej jak juz stworzymy z tego partje Odpowiedz Link Zgłoś
salo Re: Dzielę się 21.05.04, 09:19 radexior napisał: > z którymi też się jednam na wszelki wypadek:) Myślałam, że z nami dawno już się pojednałeś :) Wzajemnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
radexior Re: Dzielę się 21.05.04, 09:28 salo napisała: > radexior napisał: > > > z którymi też się jednam na wszelki wypadek:) > > Myślałam, że z nami dawno już się pojednałeś :) Wzajemnie :) Właśnie tu pies pogrzebany! Bo ja cały czas mam tak zdefiniowany obraz świata, że z wszystkimi jestem w dobrych stosunkach(tak mi sie wydaje). Ale przychodzą takie informacje jak przedwczorajsza, że to jednak tak nie jest. I dlatego już niczego nie jestem pewien:( Odpowiedz Link Zgłoś
basturk Re: Dzielę się 21.05.04, 11:14 w zyciu mozna byc pewnym tylko tego, ze nic nie jestem pewne.. Odpowiedz Link Zgłoś