Dodaj do ulubionych

fotogaleria - www.leec.kom.pl

IP: *.dsV.agh.edu.pl 03.01.05, 01:48
Zaprasza do przejrzenia fotogalerii na www.leec.kom.pl
Co prawda jednym z nielicznych punktów wspólnych tej strony z Tychami jest
jej autor, ale jestem ciekaw Waszych opinii na jej temat.
Obserwuj wątek
      • Gość: leec Re: fotogaleria - www.leec.kom.pl IP: *.dsV.agh.edu.pl 03.01.05, 15:35
        W Tychach ostatnimi czasy bywam rzadko więc nie śledzę na bierząco wszystkiego
        co się dzieje. Co prawda mam niekiedy wykłady przy piwie, na temat historii
        Tychów (dawnej i współczenej) prowadzone przez dwóch forumowiczów, ale jeśli
        chodzi o moje refleksje na temat miasta to mogę je na przykład porównać z
        innym miastem, w którym spędziłem ostatnio sporo czasu, a więc Krakowem. Ocena
        jest powierzchowna i mocno subiektywna:

1.Fotografia:
        Nie znalazłem w Krakowie (a trochę szukałem) zakładu foto dorównojuncego
        (biorąc pod uwage stosunek jakości do ceny) tyskiemu fuji.
        W Krakowie jest ciut więcej ;) wystaw i galerii oraz komisów i sklepów
        fotograficznych, więc jeśli kupować to w Krakowie, wywoływać - tylko w Tychach.

2.Sport i rekreacja:
        Basen Tyski(mimo że jeden) też jest lepszy( i tańszy) od wszystkich na jakich
        byłem w Krakowie (a byłem na 6), coprawda w parku wodnym możana się lepiej
        pobawić, a na AWFie popływać ale jako całość to 3:2 dla Tychów.
        Bieganie: jeśli mieszka sie w centrun Krakowa to jest sporym problemem
        znalezienie sobie przyjemnego miejsca na popołudniowe biegi: są błonia i parki
        (np. Jordana i AWFu) gdzie fajnie można sobie potruchtać ale są one stosunkowo
        daleko dla mieszkających bliżej centrum. W Tychach jest ciut lepiej bo runda
        wokół paprocan czy leśne ścieżki są łatwiej dostępne ze wględu na położenie jak
        i wielkość miasta.

3.Życie kulturalno-towarzyskie:
        Jeśli chodzi o życie nocne to podobno Kraków nie ma sobie równych w Polsce
        (porównać mogę tylko z Tychami, Katowicami i Wrocławiem - i tu wraz z
        Wrocławiem wypada zdecydowanie lepiej niż Górny Śląsk). Co do Tychów to
        zauważyłem, że coprawda pare pubów ostatnio powstało, ale jeśli chodzi o jakieś
        kluby zbliżające się poziomem do Krakowskich lub Wrocławskich: to niestety brak.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na opinie o stronce:)
        • Gość: bty Witam nowego forumowicza! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.05, 20:23
          Witam nowego forumowicza!

Basen na AWF ile ma metrów? 50? Karkowskie baseny to jest straszna tragedia na
          takim tle to nawet Tychy dobrze wygladaja. Byles na basenie przy AE? ten lubie,
          malo ludzi, czysta woda.

Co do klubów/lokali to
          mysle ze bakakaj nawet w Krakowie dobrze by sie prezentował, choc brakuje w nim
          czekolady, a belfegor tez jest w miare przyjemny, ale generalnie to kiepsko, no
          ale Krakow to ekstraklasa UE.
          • Gość: leec Re: Witam nowego forumowicza! IP: *.xsim.krakow.pl 05.01.05, 20:38
            Witam.
            Basen na AWFie ma 25 metrów, ale lepiej się w nim pływa głównie ze względu na
            brak osób chlapiących się na środku basenu. Poporostu basen rozgrzewkowy w
            Tychach powoduje, że część osób przychodzi się pomoczyć i jak wpadną na basen z
            torami to czasami przeszkadzają. No i brakuje chorągiewek 5m przed końcem bo
            jak się płynie na grzbiecie to nie wiadomo kiedy koniec:).
            A na AE byłem pare razy, ale do wodu nie wchodziłem - rezczywiście prezentuje
            się nieźle.

www.leec.kom.pl
        • radexior Re: fotogaleria - www.leec.kom.pl 05.01.05, 23:09
          Akurat na tej stronie fotografów troszkę jest. Ciekawe czy oni też tak zachwalają Fuji.
          Natomiast ciekawi mnie wątek 2 forumowiczów. Wyrażenie 'wykłady przy piwie' brzmi jakby strasznie męczyli Cię swoimi zaintersowaniami. Dobrze zrozumiałem?
    • maka84 Re: fotogaleria - www.leec.kom.pl 06.01.05, 17:56
      Zbieg okolicznosci sprawił ze jestem w podobnej sytuacji jak autor zdjęć...
      fotografuje (nieco dluzej) pochodze z Tychów i uczę się w Krakowie. Zdjęcia są
      niesamowicie różne jedne są genijalne inne mi jakos nie podchodzą ale patrzy
      całkiem całkiem. Nie zgadzam się co do laboratorium, prawdą jest że w Krakowie
      niema takiego które dorowna tyskiemu tylko ze nie fuji tylko fotonet... a
      takich jak fuji jest sporo....
      • Gość: leec Re: fotogaleria - www.leec.kom.pl IP: *.netblok.pl 08.01.05, 13:14
        Dzięki za recencje:)
        Co do tyskich labolatoriów to kiedyś testowałem:fuji, fotonet i foto hit. Jeśli
        chodzi o jakość odbitek to nie mam wątpliwości, że właśnie fuji jest najlepsze.
        Miałem akurat wczoraj do wywołania i zeskanowania 3 filmy więc zjechałem raz
        jeszcze te 3 zakłady no i jeśli chodzi o cenę to fotonet pobił wszyskich
        zdecydowanie.No i plusem agfy jest to, że tak szybko wywołują cz-b filmy.
        Zauważyłem, że te zakłady np. krakowska agfa na Gertrudy - maja spore wahania
        jakości - bo kiedyś było tam świenie a teraz kicha, więc zajdę do fotonetu raz
        jeszcze - bo może rzeczywiście się polepszyło.
        Pozrdrawiam i czekam na dalsze opinie o www.leec.kom.pl
        • ikaz Re: fotogaleria - www.leec.kom.pl 08.01.05, 22:12
          Najpierw o zdjęciach, bo one są tu najważniejsze.
          Podobają mi się, a kilku można pozazdrościć:
          -młoda para: z tego niedoświetlenia wyciągnąłęś
          niezłą fotę-pierwsze skojarzenie klimat MłodoPolski
          a jeszcze głębiej Wyspiański (czyli Kraków)-gratuluję:-)
          Również ta fota kościoła Mariackiego-bardzo malarska,
          kamyki w kałuży jako rozgwiżdżone niebo lub płatki śniegu-no!no!
          Straconą fotą w/g mnie jest zdjęcie reklamujące floder-ŻYCIE
          -ten ciemny pas u góry, można by go obciąć ale tu pojawia się
          problem z ręką-można powtórzyć?, a może masz inne ujęcia?
          Na razie tyle o zdjęciach a teraz o witrynie.
          Nie wszystko chodzi jak trzeba np: w OPERA jest gorzej
          wyswietlana, na podstronie o sobie nie dałeś w żródle info
          kodowaniu i jest problem z polskimi znakami diaktrytycznymi,
          a pisząc normalnie z ogonkami. Jest też problem z komunikacją
          na podstronach vide: folder SPORT trudny powrót na główną stronę.
          Ale pierwsze koty za płoty...
          Nie zagłosuję na Twoją fotę w konkursie CANONA ponieważ
          by oddać tam głos lub wysłać swoje foty na konkurs, trzeba im
          podać oprócz adresu,telefonu - datę urodzenia i PESEL!!!!!!!!!!
          Na co im to-chyba tylko by pohandlować moimi danymi:-(
          A i jeszcze zdanko n/t FOTONETu AGFY w Tychach
          - maiłem o nich dobre zdanie, nawet umieściłem link do nich
          na swojej witrynie: www.republika.pl/ztychokolic
          ale chyba go zdejmę, ponieważ nie potrafią zeskanwać SLAJDÓW
          SIC! Po kilku podejściach, poprawkach jotpegi są albo za ciemne,
          zajasne, rozmyte, wogóle wyglądają jak fotki robione telefonem:-(
          Pan M.K. z AGFY na końcu mi poradził bym sobie kupił
          jakiś dobry skaner np: NIKONA - niestać mnie.
          PZDR
          ---------------------------------------------

"Dziś jest pierwszy dzień, reszty twoich dni"
          • Gość: leec Re: fotogaleria - www.leec.kom.pl IP: *.netblok.pl 10.01.05, 01:41
            dzięki za opinie:) jeśli chodzi o niedociągnięcia związane z wyglądem stronki
            to rzeczywiście, aby była pierwsza klasa dużo pracy mnie czeka ale początkujący
            ze mnie webmaster;) więc myślę, że jeszcze przede mną. Jak za tydzień wrócę z
            Krakowa to wywołam fotki i w Agfie i w Fuji aby sprawdzic raz jeszcze jak się
            sprawy maja i przedstawię swoje wrażenia. PZDR

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka