arkadius080 08.10.08, 22:07 Hej! Szukam osób interesujących się teologią, bądź też nawet studiujących ją na Uniwersytecie Śląskim. pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj