niewiemniewiem
05.05.10, 22:20
witam, piszę z konta mojej młodszej córki, nie wiem co mam robić, moja
córka od kilku lat narzeka na swój biust, ale od kilkunastu tygodni,
normalnie jest kłębkiem nerwów, ciągle mówi,że musi mieć operację, że
jak nie to się zabije, płaczę nade mną, co ja mam zrobić? mówi że
nienawidzi swoich piersi, przeklina je i wstydzi się wyjść w krótkim
rękawku, a o basenie nie ma mowy :-(