pauliki
11.11.14, 13:13
Witam Was serdecznie,
kilka dni temu kupiłam pierwszy w życiu profesjonalnie dobrany stanik. Z rozmiaru 80C przeszłam do 70DD ( a docelowy obwód, jaki powinnam mieć to 60) i zupełnie się tego nie spodziewałam, ale jestem bardzo rozczarowana efektem :( Rozmiar jest z pewnością dobrze dobrany, wszystko jest ładnie podtrzymane, ale pozytywny efekt znika, gdy założę jakąkolwiek bluzkę. Stanik niesamowicie zmniejszył mi optycznie piersi. Wyglądam wręcz, jakby mi ktoś amputował połowę biustu :( Słyszałam, że dobrze dobrane staniki sprawiają, że optycznie "traci się kilogramy", ale ja jestem szczupłą osobą i naprawdę nie zależało mi na efekcie zmniejszania czegokolwiek. Nie chciałabym wracać do źle dobranych staników bo niestety moje piersi straciły już trochę na jędrności, ale jak patrzę na to jak piersi prezentują się w ubraniu to mam ochotę ten świetnie dobrany stanik po prostu wyrzucić :/ Czy musi tak być, że dobrze dobrane staniki powodują taki efekt zmniejszenia? Może powinnam jednak nosić jakieś inne modele... Będę wdzięczna za rady.